Lízání poštěváčku-jak na to?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2009 17:38 - bibi

Ahoj,nikdy mi to nikdo neudělal pusinkou ani jazykem. Nedávno jsem měla krásné milování a ten mužský mi to začal dělat tak nádherně, že jsem z toho šílela, ale neměla jsem orgasmus.

Mužský chci se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti, jak to nelépe udělat ženě? Co se Vám na tom líbí?
Ženy a jak se to líbí Vám?

reagovat 11.3.2009 20:34 - klára

To by mě samotnou zajímalo...tak co chlapi?

reagovat 11.3.2009 20:37 - abc

je mi 18 let a prosím o radu, jak to dělat holce jazykem, aby měla orgasmus?

reagovat 12.3.2009 07:31 - Prasák

co je na tom složítýho? prostě po tom frajtrovi kmitáš jazykem, někdy do něj kousneš a nebo vsaješ do pusy a pevně styskněš zuby

reagovat 12.3.2009 07:48 - wěra

můj manžel to moc neumí, není to tak jednoduchý jak píšeš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2017 14:55 - oprava

nepřemýšlej. příště se polepším!

reagovat 5.4.2017 15:34 - jupiteriánka

Jak na to? Prostě tak, že když to tý ženský udělat chceš, když chceš její ...(jakkoli to zrovna nazýváš) a fakt chceš, aby byla mimo jako nikdy, a ty taky, tak to prostě víš a nepotřebuješ rady. Jestli je potřebuješ, tak tě ta holka zřejmě zase tak neinspiruje. Protože insipirace jest matkou neuvěřitelných výkonů.

reagovat 5.4.2017 15:57 - Pepe

To máš částečně pravdu! Ale je spousta těch kteří na to koukají jak na nový vrata. Nejde u nich stát a říkat jim jak má třeba stočit jazýček a podebrat frajtra na to musí opravdu přijít sám. Mě jde o to jim poradit jak na to mají jít? Již jsem tady dříve psal, že musí ze začátku zlehoulinka a zdálky objíždět, zkoušet a hledat kde a jak je na klitoris citlivá a sledovat reakce a né tam hubou vletět jak sviňa do koryta! Zradit jí může každý jen jednou a příště se toho nakonec bát! To není žádné umění. A nějaký kurz lízáni asi u nás těžko projde? Tak bych si tak trošku představoval, že by jste tady pár žen řekly co se vám nejvíce libí.Vžijte se do pocitů těch holčin co sami ještě ani nevědí co jím vlastně dělá dobře! Sám jsem zbýral zkušenosti celý život a rád bych to vše předal těm mladším, aby se vyvarovali všech těch chyb kterým se nevyhnou. A proto s pozdravem kdo nelíže patří za mříže!

reagovat 6.4.2017 13:04 - jupiteriánka

Taky jde samozřejmě o to, že každý je jiný a každému se líbí něco jiného, je jinak citlivý, vzrušují ho jiné věci.
Ale zase, i každému to chceš udělat jinak, protote každý tě jinak přitahuje. Myslím, že nejlepší je nechat věcem volný průběh, řídit se instinktem nebo prostě svým vlastním pocitem a tím, co chceš ty. Ono dělat věci dle toho, co si myslíš, že chce ten druhý, není to nejlepší. Nikomu do hlavy nevidíš a nevíš, po čem touží. Může to být něco diametriálně odlišného od toho, co by ten druhý očekával.

reagovat 6.4.2017 23:02 - Pepe

To snad plati v každé lásce? A v umění lízání to vše platí jako ve všem jiném. Ale existují jisté zásady které se musí dodržovat, pokud chce být v tom někdo dobrej. Nejhorší je když dívka nebo žena se stále ještě stydí. Když má nastrčit buchtičku klukovi pod nos a stydí se při tom, tak to nemůže dobře dopadnout? Stejně pokud se ještě stydí za to, že jí něco vzrušuje a stydí se to dát na jevo před klukem. Samozřejmě dělá vše pro to aby si toho kluk nevšiml a tím se neustále zaráží a kdyby kluk dělal nevím co tak s ní nehne. Kluci to taky nemají lehlé. V prvé žadě musí zapomenout na jakoukoliv hrubost. Jemnost, něžnost a trpělivost je nutnost. Nic neuspěchat začínat polehoučku a každý sebemenší projev partnerky sledovat a podle toho se snažit poznat, co se partnerce libí a co je jí nepříjemné. Souhlasím, že každá je jiná a každý máme na to svůj postup jak ve velice krátké době poznat jakou techniku použít. Souhlasím, že se to muž učí dost dlouho a na jedné ženě se toho moc nenaučí a platí jako u všeho, že cvičení dává umění! Je také pravda, že do hlavy nikomu nevidíš s tím s tebou souhlasím. Byla by snad blbost někoho do něčeho nutit? Ale to už si snad musejí ti dva nebo snad i více mezi sebou vyjasnit? Že to není ale vždy jednoduché platí dost často. Hlavně ženy dost často o svých pocitech nerady mluví a kolikrát se dozvědět co se jím libí a co je nepříjemné je dost problém. Pak dost často dochází k různým neschodám.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *