Lite Ram (posilování jemných vlasů)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.11.2003 09:24 - iva

Velmi bych uvítala, kdyby se mi ozval někdo, kdo má zkušenosti s touto metodou posilování jemných a narušených vlasů. Velmi spěchá! Děkuji.

reagovat 12.11.2003 08:42 - iva

To se mi opravdu nikdo neozve?

reagovat 20.1.2004 13:29 - Petra

Podstoupila jsem to - je to na nic, vyhozených 1000-1200Kč, ivestuj do kvalitní vlasové kosmetiky - Avon má řadu na jemné vlasy, Redken také a trochu lepší a několikrát dražší.

reagovat 29.1.2004 23:23 - Otakar Vondráček

Nechtěl bych abyste brala moje povídání jako propagci Lite Ramu. Pokud budete mít 25.2.2004 chuť a čas přijďte se nezávazně o této metodě poradit přímo s odborníkem do mého kosmetického salonu IMAGE, Krátkého 4, Praha 9 - Vysočany. Jinak přeji hezký den. Otakar |Vondráček

reagovat 6.2.2004 22:04 - Vendula

Byla jsem na to 2x. Jedna návštěva mě vyšla cca na 1,000,-Kč. Do prvního mytí máte pocit, že vaše vlasy jsou hustší, ale zřejmě to byl jen pocit. Opravdu jen vyhozené peníze :-( Spíš bych se poradila s lékařem a zakopila vitamíny.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2007 19:26 - olča

kdybys si někdo myslel, že třeba v tom Image mají možná dobrou kosmetičku, tak ať na to zapomene!!! Mají tu nejhorší, co jsem kdy zažila. Cestou domů jsem se styděla zajít i pro rohlíky, ani mi totiž neopláchla obličej. Vyhodila jsem 655 Kč do hajzlu!!!

reagovat 6.4.2007 10:01 - eva

Možná vám kůra nesedla. Já jsem byla velmi spokojena. Mají také velmi dobrý gel spray.Je to opravdu dokonalé. Dá se koupit na www.gelspray.cz a to za dobrou cenu přímo od dovozce. Eva

reagovat 5.9.2007 10:33 -

Vlasy se zdály trochu pevnější, ráno když vstávám mám vlasy zplihlé a mastné ale po kůře LITE RAM dobrý, ale po prvním umytí to bylo jako dřív. Takže za 1000 Kč asi na 4 dny dobrý. Možná nějaké tužidlo udělá stejnou službu.

reagovat 13.3.2010 20:51 - Jana

zdravím, kůru lite ram jsem absovovala v Jablonci za cenu 900 Kč. Výsledek žádný, přístup nic moc a snaha oklamat zákazníka. Nikomu nedoporučuju!!!

reagovat 5.10.2016 15:35 - Aksana

Dobrý den,
po přečtení příspěvků v tomto vlákně jsem se rozhodla napsat pár řádků o Vlasové Terapii LiteRAM.

Pracuji s terapií LiteRAM již několik let. Před tím než jsem se s Terapií LiteRAM seznámila, jsem pracovala s vlasovou kůrou od jiných významných značek, ale po vyzkoušení jsem dala přednost LiteRAM a tuto technologii provozuji již od roku 2003.
Protože se vlasová terapie LiteRAM v začátcích aplikovala bez znalostí struktury a složení vlasů a také bez znalostí jaké změny se odehrávají ve vlasu na molekulární úrovni při poškození různými negativními vlivy, nebylo možné využít celý potenciál který Terapie LiteRAM nabízí. Kromě toho přípravky pro domácí péči nebyly kompletní.
Aplikace LiteRAM vyžaduje zcela nový přístup jak od kadeřníků tak i od zákazníků.

Výsledky této terapie nejsou okamžité, obnova vlasů je pozvolná, nicméně již po první terapii je možné vidět výsledky a v delším časovém odstupu se vlasy uzdravují, nabývají na objemu a výsledky jsou trvalé.

Vlasová Terapie LiteRAM zahrnuje: Vlasové kůry a přípravky pro domácí péči.

Sama jsem si mohla vyzkoušet (i na svých vlasech) že tato vlasová terapie je v současnosti to nejlepší co se dá vlasům nabídnout. Tato technologie je jedinečná tím, že mění strukturu vlasu na molekulární úrovni.
Pokud je vlas poškozen ať už přirozenými vlivy slunce, soli, anebo chemickými přípravky které vlas vysušily, nebo zničily, je to to opravdu správná volba jak vlasům pomoci.

Nemohu se vyjádřit k negativním příspěvkům které jsou napsány v diskuzích, nevím jak správně byla terapie vybrána a aplikována, ale ráda bych povzbudila všechny kdo hledají řešení pro své problematické vlásky. Nenechte se odradit a přečtěte si více informací.

V současnosti jsme jediným kadeřnickým studiem LiteRAM v České republice, kde můžete získat odborné poradenství a služby LiteRAM pro vaše vlasy a vlasovou pokožku.
Můžete zde získat odborné informace o tom co je vlasová terapie LiteRAM a jak může vašim vlasům pomoci.
Jsme jediným prodejcem přípravků LiteRAM pro domácí péči. Neprodáváme na internetu! Tyto přípravky je možné zakoupit jen po osobní konzultaci.

Cena Terapie je dána délkou, hustotou, tloušťkou a také stupněm poškození vlasu.
To určuje jaký druh terapie je potřeba zvolit.
Vždy je potřeba osobní konzultace.

Více se můžete dočíst na našich stránkách: http://terapieliteram.blogspot.cz/
Manuál o Terapii LiteRAM najdete ZDE: http://terapieliteram.blogspot.cz/2016/01/literam-dokonala-vlasova-pece-manual_14.html
Facebook: https://www.facebook.com/terapieliteram/

Přeji hezký den
Aksana Kavanova 
Terapeut Vlasové Technologie LiteRAM
+420 774 575 250

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *