Liposukce V.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2005 14:29 - Jaňulka

Milé dámy, včera tomu byl týden,co jsem podstoupila liposukci horního a spodního bříška. A pocity? Jedním slovem příšerné a bolestivé jako čert.

reagovat 7.7.2005 14:51 - Linda

Jaňulko, můžu se zeptat kolik je ti let? Mě břicho taky děsně láká, ale říkám si, že bych měla počkat po dětech.

reagovat 7.7.2005 15:14 - Jaňulka

Je mi 38 roků a rozhodla jsem se spontánně i na základě předchozích debat o liposukcích (bezbolestných), tak jsem chtěla napsat i opačnou reakci mého organizmu.

reagovat 7.7.2005 15:44 - Linda

Všechny většinou píšou, že je břicho bolelo a že je nejhorší. Ale když už člověk vidí tu proměnu, tak je těžký odolat :o))

reagovat 7.7.2005 15:49 - Zuza

Jaňulko, to břicho tě bolí proto, žes nebyla u pana doktora Linzera v Praze nebo u paní doktorky Procházkové v Jihlavě. Oni totiž jediní v této republice dělají tumesenční liposukci podle Sattlerovy metody. A jsou prostě nejlepší. Jestli víte o někom, kdo chce na liposukci, dejte mi vědět, já vám tam dohodím termíny. Samozřejmě za to neberu žádnou provizi - jen mám dobrý pocit, že někomu pomůžu :o))
Lindo - jedině k těm dvěma, ostatní jsou břídilové a určitě by tě to od nich bolelo jako Jaňulku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2008 01:06 - Jindra

Kdybyste resily, kde ve Valtournenche spat, zkuste www.zimni-alpy.cz

reagovat 2.8.2008 11:44 - jipka99

no kamkoliv je ne do SANUSU v Hradci Králové, zkušenosti jsou s tímto zařízením tristní aneb co se v SANUSU dělá, to se ve Fakultní nemocnici předělává, jen pro otrlé jedince...

reagovat 18.10.2008 19:33 - Ája

Ahoj všichni, ráda bych se zeptala, jestli někdo máte zkušenosti s Dr. Ivo Menšíkem (pracuje na klinice Laurea v Brně). Chtěla bych si nechat odsát vnitřní a vnější stehna, v celkové anestezii (v lokální se bojím). Děkuju moc za odpověď.

reagovat 3.2.2009 21:42 - vladis

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

reagovat 3.2.2009 23:25 - Josef

antioxcan je podvod, jsou to zloději

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *