Liposukce IV.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2005 12:21 - Zuza

Vzhledem k velkemu poctu prispevku je zalozeno dalsi pokracovani nekonecneho pribehu o liposukcich:-)

reagovat 18.5.2005 12:54 - Kamča

Čau břuchaně a ostatní, tak já už jsem tady.

reagovat 18.5.2005 13:01 - Mirka

Já taky !!

reagovat 18.5.2005 13:38 - Věrča

Já takýýýýý

reagovat 18.5.2005 13:41 - Rena

zdravím, chtěla jsem se zeptat včera jsem se zkoušela mazat tím Liotonem, ale nějak mi to nešlo nebude to lepší vždycky na chviličku kompres sundat, namazat a potom zase obléct poraďte jak jste to dělali vy?
Další taková věc co mě trápí. Sedím v práci celý den a potom mě strašně svědí zadek :o) dá se proti tomu něco udělat?

Jinak jsem ráda, že se udělala nová diskuze a taky, že se mezi nás opět vrátila Zuza.

Mějte se Rena

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.10.2008 12:11 - Ája

Ahoj všichni. Ráda bych se zeptala, jestli někdo máte zkušenosti s Dr. Ivo Menšíkem (pracuje na klinice Laurea v Brně). Ráda bych si nechala odsát vnitřní a vnější stehna, v celkové anestezii (v lokální se bojím). Děkuju moc za odpověď.

reagovat 3.2.2009 21:40 - vladis

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

reagovat 24.7.2013 10:59 - stáňa

Ahoj a koho byste mi doporučili na liposukci v brně??Nejde mi vyloženě o cenu,ale taky nechci jen to nejdražší. Spíš aby to byl někdo šikovný, kdo odvede dobrý výsledek. Chci liposukci boků, takže aby to bylo po zákroku souměrné. Určitě to plánuju až na podzim, nedokážu si představit, že bych to podstoupila v těchto vedrech a ještě nosila stahující prádlo..

reagovat 15.8.2013 10:09 - pavluš

Zkusila bych pohledat po různých diskuzích, na netu je toho mraky a podle toho vybírala.Pak bych si k vytipovaným lékařům zašla na konzultaci.O lipce taky nějakou dobu uvažuju a tak různě pročítám, kdo je dobrý. Hodně narážím na justana a nebo kliniku medicomvip, kde taky má nějaké zákroky.Trošku pohledej a určitě si někoho vybereš :)

reagovat 2.9.2013 08:25 - klara40

Já mám dobrou zkušenost s paní doktorkou Zimovčákovou. Je šikovná a pečlivá. Dělala mi lipo břicha a s výsledkem jsem do dneška spokojená. Je to už skoro dva roky zpátky a vážně mi ten tuk na břicho nesedá. Na podzim chci ještě spravit víčka, tak se chystám zase k ní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *