Liposukce II.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.10.2004 15:05 - zuza

Takze pro zacatek jsem zalozila toto pokracovani Liposukce a Lipo-babince...uvidi se jaky bude zajem:-)))

reagovat 12.10.2004 15:11 - Martina

Ahoj Zuzo to vubec neni spatny napad....budeme se tady bavit prevazne o liposukci, ale muzeme si obcas i zadrbat co rikas???

reagovat 12.10.2004 15:15 - Martina

Zuzo posli mi ty fotky prosim....rada bych vydela vysledky :-)...... taky se tesim na sve fotky :-). A tys sla a kontrolu az po 2,5 mesicich??? ja bych chtela jit po mesici tak mozna jeste chvili pockat. To je fajn ze jdes jeste na brisko :-) ja bych mozna mozna sla na vnitrni, ale nejsou na to ted finance ani odvaha :-). Tak drzim palce s briskem :-)

reagovat 12.10.2004 15:22 - Valorka

Tak teda taky hlásím příjem, doufejme, že to tady bude fajn a bude to šlapat pěkně rychle.
Jinak Zuzo, taky pěkně prosím, pošli mi fotky, a´t se mrknu. Já se na kontrolu taky chystám, asi v listopadu a hlavně taky kvůli těm fotkám před a po. Tam se člověk aspo? porovná ten rozdíl, takhle si pořád myslí, že to není skoro vidět a pak najednou uvidí, co tam bylo před tím a je jasno hned.

reagovat 12.10.2004 15:40 - Martina

Ahoj Valorko, rada te vidim, nestihla jsem ti dneska bohuzel napsat,ale zitra to napravim.:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2009 07:19 - martina

Chtěla bych se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s Mudr.Sirotkem,Kladno ohledně liposukce.Děkuji

reagovat 13.6.2009 12:56 - Markéta

Já mám zkušenost s doktorem Zálešákem akorák když mé dceři dělal uši-teda odstávali jí,tak jí opravil chrupavku a super,bylo jí sedm let a dělal to v lokále a super,malá neplakala,a jizva žádná!!!! uši bezvadný,ale liposukci nevím....

reagovat 19.8.2009 09:39 - Pepina100

Ahojky,narazila jsem náhodou na tuto diskusi a chci se zeptat zda jsi byla na liposukci u MUDr. Šimka v Olomouci? Děkuji za odpověď na mailíka : bibi100"email.cz

reagovat 24.8.2009 01:23 - Derrick

Co Foldyna, už zaplatil tu odsávačku?

reagovat 21.6.2012 23:34 - jana

Já jdu na tumescenční lip....

Ja byla tady v Praze. Dělali mě břicho, boky a stehna. Lokální super za tři hodiny jsem doma a mám radost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *