Liposukce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2001 13:43 - Linda

Nebyla jsem spokojena se svými stehny, tak jsem si nechala udělat liposukci. Bála jsem se jak narkózy, tak výsledku. Obojí dopadlo perfektně,
následná bolest byla rozhodně snesitelná, cítila jsem se asi jako kdybych upadla na bruslích na rybníku, trochu potlučeně. Stopy po dvou půlcentimetrových dírkách pod zadečkem nejsou už vůbec viditelné.
Jsem šikovným plastickým chirurgům vděčná. Mám štíhlé nohy, větší sebevědomí a tukové buňky se zatím znovu neobjevily,přestože se cpu čokoládou a jsem závislá na sladkostech.
Ráda bych věděla, zda má někdo jinou zkušenost s liposukcí? Mohou se tukové buňky časem obnovit a mohu znovu ztloustnout?
Tak napište, ahoj Linda, 27 let.

reagovat 5.5.2001 09:16 - Daniela

Ahoj Lindo, já se také zajímám o liposukci, ale bojím se, že to co mi odsají zase časem naberu. Chtěla jsem se zeptat, kde ti tento zákrok dělali a kolik to stálo.

reagovat 5.5.2001 09:17 - Daniela

Ahoj Lindo, já se také zajímám o liposukci, ale bojím se, že to co mi odsají zase časem naberu. Chtěla jsem se zeptat, kde ti tento zákrok dělali a kolik to stálo.

reagovat 29.5.2001 11:12 - eva

po liposunkci stehen a zadku mi doktor řekl, že už mi to zpět nenaroste, ale pozor na tloustnutí, protože tuk se ukládá vedle toho vysátého místa.

reagovat 31.5.2001 18:21 - Keli

No to by narůst nemělo, jednou odebraný tukový buňky znova nenarostou.
Mě by ale zajímalo, jestli se při liposukci může poškodit odtok lymfy. Následkem takovýho poškození(třeba po operaci nádoru) je postupný otok, klidně do dvojnásobku velikosti nohy, a ten už v podstatě nejde odstranit. Poškození lymfatického systému se může projevit hned a nebo až třeba za 10let.
Nevíte někdo je nějaký riziko tohohle poškození? Našla jsem na webu různý seznamy rizik při liposukci, ale v souvislosti s lymfou nikde nic není. Ale z doslechu mám, prý snad i ze zkušennosti(nemám to ověřeno), že k poškození lymfy dochází. A že pokuď byl někdo na liposukci a vrátí se mu původní objem, může to být právě poškozením odtoku lymfy z těla.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2017 11:04 - Linda

Simono, já jsem lipo podstoupila na klinice Aesthevita...Jsem s výsldekem spokojena. http://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/2081-telo

reagovat 3.7.2017 01:56 - Adela

Dobrý den chci se zeptat a zároveň poradit co mám dělat když jsem byla v lednu na liposukci bříška, boku a vnějších stehen a najednou mam ze 62 kg 70 kg je to normální že jsem takhle přibrala? Jinak bříško mě přijde větší a boky taky žádná sláva. Ze mi poroste zadek š tím jsem počítala ale že priberu skoro o 10kg mi normální nepřijde:( prosím o radu. Děkuji mockrát

reagovat 16.7.2017 13:34 - Radka

Našel by se tu někdo, kdo byl na liposukci bodytite ?

reagovat 12.11.2017 11:59 - Gabriela

Našel by se tu někdo, kdo...

Co by vás Radko zajímalo ? Tento zákrok jsem podstoupila v loňském roce na této klinice www.aesthevita.cz, takže mohu poreferovat.

reagovat 3.2.2018 10:02 - Karolína

Zajímalo by mě jak to vlastně s liposukcí je. Když chci liposukci břicha, budu mít potom jizvy a nebo potom nic nezůstane a budu mít břicho hezké? Dá se po ní potom zase přibrat? Jsem v tom nová a začínám si teprve zjišťovat informace a na internetu je toho spousta, ale i tak bych se o tom radši s někým pobavila. A máte někdo zkušenost s nějakou klinikou v Praze? Vím že je Praha velká a klinik je tam spousta, ale já bych radši šla do nějaké ověřené, kam bych se třeba i ráda vrátila na jiné části těla..třeba stehna, dá se to udělat naráz? Břicho i stehna, nebo se to radši dělá postupně? Děkuji moc za odpovědi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *