Liposukce VI. pro 2006

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2006 11:58 - Prima parta

Kdo se chce přidat k nám, má dveře otevřeny.

reagovat 5.1.2006 12:04 - Kamča

Čau holky, protože už se to na V. dlouho otevírá, tak jsem založila VI.:-)))
Založila jsem ji pod názvem Prima parta, (nic chytřejšího mě nenapadlo) protože si myslím, že nám docela jde.
A hlavně, není to má diskuze, ale naše!!

reagovat 5.1.2006 12:31 - Dana

Hlásím příchod!
Za dobu mé nepřítomnosti sa nič podstatného něstaloooo....?

reagovat 5.1.2006 12:34 - Dana

teda, že tu budu čučet ještě letos, a nažhavená, to se mně ani v hlubokém deliriu nesnilo!
Jak jsem se dočetla, Foldynoic berou až na únor? sakra, abych to stihla do toho půl roku, pokud mně přibere ještě něco - určitě by se dalo.
Klidně do toho jdu, bez bázně a hany (bohužel, i bez peněz :-( ), dokonce se těším. Jen ty kompresy jsou už značně olezlý! Jakoby starý, rozumíte? opotřebený :-(

reagovat 5.1.2006 12:43 - Mirka

Hlásím příchod !!!
Snad to všechny naše kámošky - liposukcařky (fuj to je hnusný slovo) najdou !!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2009 23:46 - Verry berry

Hodně je toho na omlazeni.cz

reagovat 7.7.2009 10:34 - Alexandra

Ahoj holky, chtěla jsem před rokem jít na liposukci břicha, ale vysmáli se mi, že prý mi břicho neudělají, že mám jen menší tukový polštař pod pupíkem a že to nemá cenu, že bříško má tendenci se rulovat a je škoda jej ničit liposukcí..co si o tom myslíte?? vy co máte děláné břicho, jste spokojené??

reagovat 7.7.2009 10:43 - Iva

Břicho se samozřejmě dělá, koukni na omlazení.cz, tam jsou i fotky.

Třeba máš jen malý bříško a lipošku nepotřebuješ.

reagovat 16.5.2010 18:50 - KKrbcova@seznam.cz

Zdravim vsechny...8.7.2006...

Dobrý den, reaguji na Váš příspěvek o liposukci kotníků. Chtěla bych se zeptat, jak jste s výsledkem spokojena po delší době a kolik liposukce asi stála. Děkuji Katka

reagovat 6.8.2010 13:45 - Pavla

Ahoj holky. Mám 64kg a 171cm. Byla jsem na tři neinvazivní liposukce břicha a dá se říct,že ten bochánek tuku je tam stále. Nejsem moc spokojená. Nevím jestli mám do toho vrážet další peníze a nebo jít raději na klasickou liposukci ??? Má někdo takovou zkušenost.
Pavla

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *