LIPOSUKCE A CELULITIDA

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2008 20:55 - Kalipsó

Co udělá liposukce s celulitidou? Mám tzv. rajtky, tzn. tuk usazený na vnější straně stehen. a hodně dlouho hodně viditelnou celulitidu. Pry se po lipce ještě kolikrát zhorší? na neinvazivní liposukce nevěřím, neznám nikoho komu by zabrala.

reagovat 9.1.2008 16:19 - Spokojená

Mě tedy celu po lipo zmizela.Nechápu, proč by se měla zhoršit, když se tuk (celulitidní buňky) odsaje.

reagovat 9.1.2008 16:29 - dalsi spokojena

mne nezmizela, ale DOST vyrazne se zlepsila, temer neni videt

reagovat 9.1.2008 16:45 - Petra

Ahojky, všechny spokojený, můžete mi říct, kde jste byly a co vám všechno odsávala?

reagovat 9.1.2008 17:10 - dalsi spokojena

vnejsi a vnitrni stehna (ne najednou), jihlava, MUDR. Prochazkova

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2008 17:11 - Kamila

to jsem ráda že nejsem sama:-)))) byla jsem u MUDR. Kuriala, dneska už je to mnohem lepší. Mohla jsem dle pokynu hodit sprchu a už teď je vidět že mam boky výrazně menší - i přes otok:-)po sundání prádla jsem s sebou sekla, ještě že mi při všem asistovala segra. Doopravdy doporučuji nebýt na takové věci sama, asi bych to jinak nezvládla.Popravdě já si vůbec neuvědomila do čeho jdu, ještě dneska nemůžu uvěřit tomu, že já - takový hypochondr - jsem šla dobrovolně pod kudlu!

reagovat 24.4.2008 19:09 - !

Proboha ?!!!! Liposukce rozhodne nemá být bolestivý zákrok, pak je něco špatně, asi málo anestetika ? Ale patrně někde se ušetřit musí, aby to bylo za "lidovku". Asi s tím počítají, že české holky něco vydrží a pro parádu jsou zvyklé trpět, tak proč jim k tomu dopřávat komfort, když přežijí i bojové podmínky. Chjo.!

reagovat 25.4.2008 19:19 - pipi

ahoj,ja jsem byla na liposce pred 8-smi lety,kdy to bylo tema injekcema jeste novinka,u me to bylo to same jak u Hanky,mista ktere nebyli umrtvene,do kterych zajel doktor kanylou,priserne pokazde zabolely,vytrpela jsem si na stole 4 hodiny,bylo to jen odsati stehen,pak mi bylo zle a doma jsem si pak musela ten komresni oblek ve vane vyzlect a vymackat ze stehen jeste zbyvajici tekutinu po tech injekcich,tak mi to z tech vpichu crcelo a bylo to nechutne,po case se mi udelali na vnitrni strane stvrdliny,ale po case zmizeli,dnes mam trochu kazde stehno jine,tak jestli se najdou penize na upravu,tak jedine v narkoze,tu bolest bych uz nechtela prozit...

reagovat 5.6.2008 12:51 - kamila

Ahoj tak je to něco přes měsíc a musím říct, že mojí liposukci pan doktor Kurial úplně podělal!!! mám jedno stehno štíhlejší než druhé a navíc na půlce zadku mám kráter. Na druhé straně mi nechal kus valu - který jsem chtěla odsát a druhá půlka zadku je bez kráteru, takže vypadam, jako by mi odsál jen půlku těla. Pevně doufám, že na posuzování je ještě brzo a jedná se alespoň z poloviny o otok. Ale pro tohle jsem rozhodně trpět nechtěla. Jsem zvědavá co mi pan doktor na to řekne, až to uvídí. Původně nepožadoval ani žádnou kontrolu a řekl, že si mám stehy přestřihnout sama!!!!

reagovat 18.10.2008 12:22 - Ája

Ahoj všichni, vím, že to s tímto tématem až tak úplně nesouvisí, za což se dopředu omouvám, ale ráda bych se zeptala, jestli někdo máte zkušenosti s Dr. Ivo Menšíkem (pracuje na klinice Laurea v Brně). Chtěla bych si nechat odsát vnitřní a vnější stehna, v celkové anestezii (v lokální se bojím). Děkuju moc za odpověď.PS: Pan doktor mi k celulitidě řekl, že ta se většinou tímto zákrokem zhorší.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *