Lifting obličeje vacupress

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2009 17:02 - radka

Ahoj, máte někdo zkušenost s liftingem přistrojem vacupress? Díky

reagovat 11.4.2013 22:21 - didi55

Lifting obličeje pomocí lymfodrenáže má výborné výsledky, pleť jsem měla už po prvním ošetření hezčí a po nějaké době se mi vyhlazují i vrásky a mám jemnější, hladší pleť. Zatím chodím do BodyFactory, kde jsem moc spokojená, poradí tam celkově co s pletí a byla jsem tam i na Vacupressu na celulitidu. Super!

reagovat 22.2.2014 10:14 - Veronika Doubková

ahoj jak vůbec probíhá takový zákrok, co se týká liftingu obličeje? Není to bolestivé? A jak dlouho to tak trvá? A kolik to tak stojí? Kam by jste mi tak doporučovali jít? Táhne mi pomalu na 40, ale když se podívám do zrcadla, tak si připadám jak padesátiletá.

reagovat 22.2.2014 17:56 - lifting

ahoj jak vůbec probíhá...

Byla jsem na miniliftingu před dvěma měsíci. U miniliftingu řezy většinou končí u horní části ucha (u liftingu jdou výš ke spánku). Minilifting je prostě o trochu méně radikálnější, ale myslím, že se v poslední době víc upřednostňuje.
Řezy jsou vedené zčásti za uchem a před učním lalůčkem, kůže se odhrne a spodní vrstva, tzv.povázka se stehama nařasí(stáhne). Potom se přes ní vypne kůže zpět a přebytečná se odstraní. Zákrok trval 90 minut, v lokální anestézii. Bolest cítit není, jen samozřejmě je na začátku trochu nepříjemné to opichování injekcema. Ale to trvá tak krátce, že to nestojí za řeč. Domů hned po zákroku. Třetí den sundání tlakového obvazu, jinak hlava zavázaná další asi 4 dny. Stehy mi vyndávali 12tý den. Otoky jsem skoro neměla, modřiny také ne, do práce jsem šla 14tý den po zákroku. Jizvičky byly ještě citlivé i zarudlé, ale pod vlasama nebyly vidět. Ještě dodnes cítím trochu ztuhlost a citlivost všude kolem uší, to se cítí první tři měsíce, ale už je všechno OK a hlavně jsem z výsledku nadšená. Měla jsem tzv. syslíky po stranách brady a povolenou kůži na krku, která se mi až svrašťovala. Uf, jsem ráda, že jsem na to konečně šla.
Cena je skoro všude v Praze stejná, kolem 25 tisíc. Najdi si Plastické chirurgie a porovnej si ceny. Někde myslím vyžadují pobyt do druhého dne a to jsou další peníze navíc. Jinak minilifting především omlazuje dolní půlku obličeje, tak podle toho to chce uvážit, jestli potřebuješ právě toto !!

reagovat 20.3.2014 16:22 - pet

Ahojky slyšela jsem nedávno o liftingu, chtěla bych to podstoupit, abych ze sebe měla lepší pocit. Jak takový to zákrok vůbec probíhá? A kde bych to hlavně měla podstoupit?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2017 08:06 - Péťa

Ahoj, máte někdo zkušenost...

Ahoj, já mám skvělou zkušenost s bodyfactory, kteří sídli v Praze. Všichni byli velice příjemní a paní mi všechno vysvětli jak co bude probíhat. A výsledek je fakt znát. Za sebe mohu jenom doporučit ;-)

reagovat 16.5.2017 09:24 - Iris

Ahojky slyšela jsem nedávno...

Pokud ti můžu poradit tak zkus bodyfactory. Sídlí sice v Praze ale jsou tam strašně super lidi. Byla jsem tam poprvé ale rozhodně se tam vrátím. Nabítí tam i víc služeb, takže tam můžeš strávit třeba příjemné odpoledne :-)

reagovat 16.5.2017 09:57 - Jess01

Ahoj, taky o tom hodně uvažuju ale pořád se k tomu odhodlávám a navíc ani nevík za kým jít, je tu tolik vychvalovaných studií. Nevíte některá o nějakém v Praze?

reagovat 26.5.2017 20:05 - Sandra

Všechny informace má paní doktorka na svých stránkách.

reagovat 29.5.2017 08:40 - Iva K

Ahoj, narazila jsem na toto téma a ráda bych přispěla se svou troškou do mlýna. Je mi přes 30 a zatím do sebe nechci nechat řezat, ale věk už se přeci jen začíná projevovat. Já jsem zvolila Ultraformer - neinvazivní lifting. A jsem velice spokojená s výsledkem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *