Lifting obličeje vacupress

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2009 17:02 - radka

Ahoj, máte někdo zkušenost s liftingem přistrojem vacupress? Díky

reagovat 11.4.2013 22:21 - didi55

Lifting obličeje pomocí lymfodrenáže má výborné výsledky, pleť jsem měla už po prvním ošetření hezčí a po nějaké době se mi vyhlazují i vrásky a mám jemnější, hladší pleť. Zatím chodím do BodyFactory, kde jsem moc spokojená, poradí tam celkově co s pletí a byla jsem tam i na Vacupressu na celulitidu. Super!

reagovat 22.2.2014 10:14 - Veronika Doubková

ahoj jak vůbec probíhá takový zákrok, co se týká liftingu obličeje? Není to bolestivé? A jak dlouho to tak trvá? A kolik to tak stojí? Kam by jste mi tak doporučovali jít? Táhne mi pomalu na 40, ale když se podívám do zrcadla, tak si připadám jak padesátiletá.

reagovat 22.2.2014 17:56 - lifting

ahoj jak vůbec probíhá...

Byla jsem na miniliftingu před dvěma měsíci. U miniliftingu řezy většinou končí u horní části ucha (u liftingu jdou výš ke spánku). Minilifting je prostě o trochu méně radikálnější, ale myslím, že se v poslední době víc upřednostňuje.
Řezy jsou vedené zčásti za uchem a před učním lalůčkem, kůže se odhrne a spodní vrstva, tzv.povázka se stehama nařasí(stáhne). Potom se přes ní vypne kůže zpět a přebytečná se odstraní. Zákrok trval 90 minut, v lokální anestézii. Bolest cítit není, jen samozřejmě je na začátku trochu nepříjemné to opichování injekcema. Ale to trvá tak krátce, že to nestojí za řeč. Domů hned po zákroku. Třetí den sundání tlakového obvazu, jinak hlava zavázaná další asi 4 dny. Stehy mi vyndávali 12tý den. Otoky jsem skoro neměla, modřiny také ne, do práce jsem šla 14tý den po zákroku. Jizvičky byly ještě citlivé i zarudlé, ale pod vlasama nebyly vidět. Ještě dodnes cítím trochu ztuhlost a citlivost všude kolem uší, to se cítí první tři měsíce, ale už je všechno OK a hlavně jsem z výsledku nadšená. Měla jsem tzv. syslíky po stranách brady a povolenou kůži na krku, která se mi až svrašťovala. Uf, jsem ráda, že jsem na to konečně šla.
Cena je skoro všude v Praze stejná, kolem 25 tisíc. Najdi si Plastické chirurgie a porovnej si ceny. Někde myslím vyžadují pobyt do druhého dne a to jsou další peníze navíc. Jinak minilifting především omlazuje dolní půlku obličeje, tak podle toho to chce uvážit, jestli potřebuješ právě toto !!

reagovat 20.3.2014 16:22 - pet

Ahojky slyšela jsem nedávno o liftingu, chtěla bych to podstoupit, abych ze sebe měla lepší pocit. Jak takový to zákrok vůbec probíhá? A kde bych to hlavně měla podstoupit?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2016 10:09 - Martina

Nevyzkousel nekdo prosim kosmetiku pro regeneraci a lifting pleti?

reagovat 26.9.2016 10:43 - Petra

Nevyzkousel nekdo prosim...

Ahoj Martino, a chcete spise prirodni kosmetiku nebo je vam to jedno? Co uz mate vyzkouseneho za kosmetiku? Byt vami koupim si nejakou sadu treba na tohle a hlavne na ten lifting

reagovat 27.9.2016 09:29 - Martina

No ja jsem vyzkousela snad jiz vsechno hlavne teda ty drazsi znacky a nic mi nepomohlo.. chtela bych ted vyzkouset hlavne prirodni kosmetiku treba

reagovat 21.4.2017 10:52 - Sáruš

Ahoj, máte někdo zkušenost...

Vacupress ti můžu jenom doporučit, já naněj chodím pravidelně a cítím se zase jako mladica :-D

reagovat 24.4.2017 09:17 - Slunečnice

Ahoj, máte někdo zkušenost...

Ahoj, vůbec se toho nemusíš bát, pleď ti to krásně vyhladí a omládneš aspoň o takových 5 let :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *