LIDI PROBERTE SE s těma znameníma!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2005 16:58 - Lucilus

Kdy už konečně pochopíte, že rozdělovat se do 12 skupin podle narození je blbost?! Co vám řekne že je někdo býk, rak a tak? Pěkný nic. Jen tak možná to, že se narodil v odbobí od mezi.
Pokud nečtete celý horoskop, nesuďte nikoho, je to trapné a velice zcestné.
Ten kdo je chytrej nemůže v životě brát vážně ani novinové horoskopy o budoucnosti. Blbost největší! Největší poskvrňovač astrologie co existuje.
Naučte se využívat např. www.ceskechalupy.cz a nebo si přečtěte o astrologii víc a nebo když chcete vědět jak se k vám partner hodí, navštivte astrologa a nesnažte se soudit podle znamení ve kterém stojí Slunce při vašem narození.
Proberte se, nebudte hloupí!!!

reagovat 5.4.2005 17:13 - Ester

Je to pěkná hovadina tomu věřit a všechny,co tomu podléhají,lituju.Ale nejvíc se odedávna vydělávalo na lidské blbosti.Moje známá je tím úplně posedlá,musí prý zajít za kartářkou,jak se bude vyvíjet její manželství a jestli se nemá radši rozvést.Bože!Problémy sama neřeší a nechá se ovládat a manipulovat takovou hloupostí!

reagovat 6.4.2005 13:40 - Ketty

Naprosto s Vami souhlasim. Ja jsem napriklad ve znameni Berana, vsude porad jenom pisou, Beran velice prubojny typ, vudce, jde hlavou proti zdi atd. Ale ja jsem priklad ze to tak vubec neni jsem ticha, klidna a da se rict, ze neprubojna osoba, nesedi na me vubec nic z toho popisu, je to vsechno jenom hloupost.

reagovat 6.4.2005 14:02 - saba

NAPROSTY SOUHLAS!!!!!!

reagovat 6.4.2005 14:08 - Jana

ano, ano

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2013 16:27 - k

jsou dost majetnický a...

Vystihla jsi to přesně!

reagovat 21.12.2013 17:26 - Martha K.

To sedí. Jenže já měla...

Je dobré brát v potaz sluneční znamení, ale je nutno vypočítat podle efemer.znamení MĚSÍČNÍ, což lze vyhledat dnes již bez práce se zadáním data narození na každém lepším serveru, takže v tomto počítat nemusíte.
Co se ale počítat musí je číslo duše, osudové znaky (dány geneticky) a schopnost si buďto své chyby uvědomit a učit se z nich, nebo v případě kdy jde člověk nevědomý - pak je nutno se s jeho obtížemi vyrovnat (tolerance ve vztahu atd).
Je mnoho aspektů, které pak řeší astrologie. Je toho dost :-)
Krásný Zimní slunovrat všem ...

reagovat 21.12.2013 17:30 - Člověk

je buď darebák nebo dobrý. Jenže se to pozná až v nouzi. To pak na toho druhého čumíš a jen kroutíš hlavou.

reagovat 21.12.2013 17:49 - Martina

Jsem podobného názoru,i kdyby měl bod štěstí mezi nohama,tak tomu moc zimní slunovrat nepomůže...

reagovat 21.12.2013 18:03 - Martičko

Je dobré brát v potaz...

nebo jak se jmenuješ doopravdy jdi se bodnout. Je to mazání medu kolem huby a omlouvání činů nedůstojných člověku s normální morálkou bez úhony. Kdo spořádaně žije ten nepotřebuje žádné pseudoberličky. Jdi do prdele s tím a se vším. Asi nemáš chlapa. A nebo nejsi normální. Cvok jsi.A nebo všechno dohromady. Tak si nějakého najdi ale normální tě asi chtít nebude leda takový cvok jako jsi ty. A kolik je ti. Jestli jsi mladá a blbá tak z toho možná ještě vyrosteš. Jestli jsi stará a blbá tak je to marný. Já jdu s tátou a sousedama na Staromák a dáme si nějaký svařáček. Jsi cvok. Zalez a neotravuj slušný lidi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *