Lidé stále nadávají, ale přitom houby dělají

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2011 10:27 - Karla

Na jednu stranu člověk neustále slyší nářky, jak není práce nebo je špatně placená a na druhou stranu není o drahou práci vůbec žádný zájem. Máme chatu nedaleko Prahy a po letech jsme se jí rozhodly trochu zrekonstruovat. Hlavně oknama nám již fičí a tak jsme chtěli špaletová okna v patře vyměnit a dole zrekonstuovat. Přišla první firma zaměřila a již se nikdy neozvala. Neřešili jsme to, protože nám nelíbila dlouhá dodací lhůta. Domluvili jsme se s majitelem druhé firmy. Přišel pán, zaměřil a již se opět nikdo neozval. Volali jsme do oné firmy a nikdo tam vůbec nevěděl, že by u nás někdo kdy byl okna zaměřovat. Dále předěláváme kuchyň, s ukrajinci jsme vybourali starou dlažbu, sami si opravili betonové podlaží a nyní potřebujeme položit dlažbu. Pokladači dlažby řeknou, že se nám ozvou, kdy budou mít termín a nic - neozvou. Též jsme měli opraváře na čerpadlo u studny. Přijel, část opravil, pak neměl nějaké součástky, řekl, že přijede příští týden a již nepřijel - ani se neozval, aby dostal zaplaceno to, co již udělal. Je taková šlendriánská situace jen kolem Prahy, kde je práce hodně nebo to je celostátní problém?

reagovat 11.9.2011 18:44 - Tom

Na jednu stranu člověk...

Kolem Prahy asi víc, ale velké firmy nechtějí drobné zakázky ani jinde po republice. Každý by chtěl kšeft alespoň na několik měsíců .

reagovat 11.9.2011 20:04 - pro karlu

co kdybys třeba zvedla telefon a zavolala ty jim, jestli na tebe "náhodou" nezapomněli? akorát nadáváš a houby děláš.

reagovat 11.9.2011 20:57 - Karla

To víš, že jsem volala i meilovala - je to snad z toho příspěvku poznat. A sakra, když chci mít práci a peníze, tak na zákaznky nemám zapomínat nebo klidně jo, ale pak bych měla všude hlásat jaká jsme supr země, že se zde člověk hezky uživí, i když zas tak moc nedělá, prostě, že si zde žijeme jako prasata v žitě.

reagovat 11.9.2011 21:14 - ů

a ty myslíš, že je někdo zvědavej na výměnu pár tvejch oken? raději vezmou zakázku výměny oken v továrně, kde maj oken 100x víc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.9.2011 05:59 - Karlo

To víš, že jsem volala i...

ty si asi žiješ jak prase v žitě,tak nás do toho netahej.

reagovat 12.9.2011 06:01 - Honzík

Karlo asi když tě viděli,zaměřili a odjeli.

reagovat 12.9.2011 07:18 - Bob

Karlo souhlasím s Tebou, ale jen z části. Taky rekonstruuju a je fakt, že třeba takové nakládání zeminy do kontejneru si musíme dělat sami. Firmy za to chtěli velký peníze a místní lidi, kteří "smrdí korunou" a nadávaj na všechno kolem si tu stovku na hodinu vydělat nechtěj.
Ale co se týká kvalifikované práce (jako zmiňuješ okna), tak nemůžu říct, že by firmy neměly zájem. Vždycky jsem zadal co potřebuju na jeden server (aaapoptavka, ale jsou i jiné) a pak už jenom vybírám. A ceny se za stejnou práci někdy liší i o víc jak 100%.

reagovat 14.9.2011 11:40 - Pája

S tima oknama ti mohu doporučit firmu WELL Plzeň http://www.wellokna.cz/kontakty/ , s prací jsme byli spokojeni...

reagovat 14.9.2011 11:48 - bobku

Karlo souhlasím s Tebou, ale...

a kdo si myslíš, že je ti zvědavej na nějaký tahání zeminy? lepší žádná práce než špatná. ty chceš rekonstruovat, tak si dělej špinavou práci sám a netahej do toho cizí pomocníky za ubohou stovku na hodinu za náročnou práci

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *