Lidé jsou hyeny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2002 21:26 - Růža

To platí o velkém procentu našeho obyvatelstva. REáno jsem našla vypáčený vštrák na autě a ukradenou značku invalida. Dostla jsem novou a na úřadě mi bylo řečeno, že se to krade často. Už si ji budu na noc schovávat. Dělejte to taky tak. Nedejme hyenám šanci. Ať si žerou mrciny...

reagovat 22.7.2002 22:46 - Eva

Také si myslím,že některým lidem není už nic svaté.Nechala jsem po pohřbu mé maminky udělat nový pomník,který stál nemalé peníze a loni 2 dny po dušičkovém svátku(2.11.)někdo rozbil kamemem skleněnou svítilnuVšimla jsem si,že je pomníků rozbitých víc v řadě.A to jenom proto,že se hřbitov nezamyká na noc.

reagovat 24.4.2003 21:22 - Jarka

Mám taky šílenou zkušenost, umřel nám syn a všechny naše úspory pochopitelně šli na výzdobu hrobu než bude hotový pomník. Povedlo se to nádherně a troufám si říct, že měl nejhezčí výzdobu na celém hřbitově, navíc mu tam kamarádi nosili různé dopisy, hračky a podobně. Byli tam i jeho fotky, fotky dítěte. To, že nám spoustu věcí běžně kradli, jsme si už zvykli, ale jednoho dne jsme nevěřili svým očím, místo krásné výzdoby jsme uviděli jen hromádku popela. Všechno bylo zpálené a nemyslím si, že náhodou. Jak nám bylo asi nemusím popisovat! Bohužel musím souhlasit, že mezi námi žijí lidské hyeny!

reagovat 25.4.2003 01:59 - Anita

Ten dnešní svět je je opravdu divnej.Jak kdyby ho řídili samí šílenci.Co je to za dobu,vidím okolo sebe jen zmar a zmar.Mladí lidé jsou jak uštknutí hadem a staří říkají-už abychom radši umřeli a nemuseli se na tu zkázu dívat.

reagovat 25.4.2003 08:29 - Alsasko

Nekdy zustava rozum stat nad tim, co nektery clovek dokaze udelat, to jo.

Ale Anito, Tvuj pohled na svet je dost pesimistickej, zkus se na nej divat z nejakeho jineho uhlu. Pac na svete se deji veci dobre i spatne a tak si zde kazdy najde to co se mu hodi. Zkus si svoji mozaiku o svete skladat z tech dobrejch veci, ktere se v nem odehravaji a mozna se sama budes citit lip.

V okruhu mych blizkych a znamych je spousta skvelych lidi, kterych si velice vazim a zivot v jejich spolecnosti ja uzasna vec.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2007 13:06 - jENDA

Prosím,neurážejte hyeny,ty se k sobě chovají tak kolegiálně, že se vám o tom v české zemi ani nesnilo!

reagovat 1.9.2007 15:01 -

ja kradu penježeky a chodim krat auto maty

reagovat 1.9.2007 15:26 - Zuzka

:-) Anonyme nedělej si z nás srandu...nevěřím tomu, že by byl někdo takový hlupák a do tak jednoduché věty by nasekal tolik chyb..

reagovat 16.1.2010 01:51 - -

to nedelam srandu dneska me pustili z basy a naucil sem se lip psat.

reagovat 30.1.2013 18:55 - Eva

lidi,přispěju taky, nám už před dvaceti lety po pohřbu taťky ukradli věnce,co dostal na poslední cestu,šly jsme s mamkou celé nešťastné po pohřbu na hřbitov ještě večer-byl červenec a věnce-většina,tam vůbec nebyly,i když před tím tam odpoledne byly,jak ho zasypali..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *