Lidé by měli postupně snížit konzumaci masa o polovinu - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2012 11:28 - kočička

Když se člověk neomezí,nejen na mase,tak se stane,že člověk posere všechno,na tomto světě a to nevrstně.Člověka škoda není,zvířat a přírody ano.

reagovat 28.6.2012 12:44 - Skeptik

Takových "odborných studií" je za korunu pytel. Když dáte vědcům dost peněz, dokážou vám vědecky, co budete chtít. Nejdná se o objektivní realitu, ale o subjektivní pohled placené skupiny lidí.

reagovat 28.6.2012 13:16 - Patricie

Musí být vidět ekonomický tlak. Zejména kuřecí a vepřové maso je velmi levné. Chorobně šetřivý národ jako jsou Češi snadno přesvědčíte o snížení konzumace masa, když jim ho zdražíte. Svědčí o tom třeba nízká konzumace krůtího, husího, pštrosího masa nebo zvěřiny, zajíců a ryb. Tam je konzumace někde kolem 1kg na osobu a rok. Jediným kritériem je jenom cena, i když je to mnohem kvalitnější maso. Husí je sice tučné, ale husí tuk má vlastnosti rybího tuku, takže je mimořádně cenné. Češi na to serou. Kuřecí je nejlevnější, tak se tím cpou až k prasknutí, přestože je plné antibiotik, hormonů a purinů. Co na tom, když si pochutnám za nízkou cenu?

reagovat 28.6.2012 13:39 - mau-mau

Kočičko, napadlo mě přesně to samé :)

reagovat 28.6.2012 13:42 - Do prdele

Co to je zas za kravinu mau-mau?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2012 10:24 - No

já to vidím spíše tak, že lidi na skutečně dobré maso nebudou tak mít, takže v tomto fakt nastane to snížení,ale bude zřejmě zase nahrazováno jiným sajrajtem co do sebe budou cpát a bude to možná i jako maso tak nějak i vypadat.Dnes je hodně věcí bohužel skutečně o ceně a lidé si takovou kulturou vlastně nahrazují ,dovolenou ,hojnost a pod... Co se týká masa tak v 90% se tu v ČR maso ve skutečné I jakosti ani sehnat nedá a nebo hodně předražené. Většina lidí má v ČR od 8- 17 tis hrubého a tím je vše dáno...

reagovat 4.7.2012 14:55 - dan

Nebudu se vyjadřovat ke konzumaci masa, jen jsem překvapen co za lidi navštěvuje tento portál. Jedince co primitivně uráží své spoluobčany kvůli tomu, že vydělávají méně a nebo proto, že jsou starší bych hledal spíše někde v herně a nebo podobném zaplivaném pajzlu, ne tady.

reagovat 9.7.2012 21:16 - Petr

Tak nebaštěte maso vůbec. My ho nejíme čtyři roky a jsme lehčí a zdravější než kdy předtím.

reagovat 10.7.2012 18:19 - Petr II.

Můj šéf nejedl několik let maso vůbec a nakonec se z toho psychicky zhroutil. Teď už se zase stravuje normálně a je OK.

reagovat 21.9.2012 16:36 - socky

ty socko :D stejně tak jednou skončíš ty sám, protože si o to říkáš svým postojem k ostatním, kteří se nepotřebují obklopovat majetkem a stačí jim málo k slušnému životu a na nikom neparazitují, jako dnes většina tzv. kravaťáků - poradců, asistentů, koučů, managerů, dýlerů, úředníků, politiků atd. s vysokými platy za žvanění a vysedávání v kancelářích nebo popojíždění v autech a vymýšlení jak koho natáhnout. ale zanedlouho se budou požírat sami mezi sebou, to mi věř

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *