lichen planus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.12.2001 13:12 - alena v.

dneska mi to řekli a nic o tom nevím. má stím někdo zkušenosti??? Děkuji

reagovat 12.4.2002 18:28 - mirka

Dnes to řekli i mně. Jste již zdravá?Čím jste se léčila A JAK DLOUHO?ZdravíMirka

reagovat 30.4.2002 21:27 - jana

ach jo, absolutně nic nevím..pomozte nám někdo prosím

reagovat 30.4.2002 23:33 - Lenka

A co jako, jak jste si všimli, každý popisuje co jeho choroba obnáší, a v y píšete vědmě?????

reagovat 2.5.2002 21:39 - MIRKA

Lenko, pokud někomu řekli, že jde o lichen planus, tak asi ví co má. Snažíme se najít někoho se stejnou dg. kterému se doktor trefil do správné masti.Mirka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2018 14:13 - Jan

Vážení, pročetl jsem to tady a je to na draka- nejlepší bude tomu nevěnoval pozornost, ale svědí to. Koupím měsíčkovou indulonu a budu se trochu opalovat. Stresu se nezbavím-jsem už taková citlivá nátura.

reagovat 19.4.2018 12:39 - Horvath Drahomir

Mám tuto nemoc již 7 let a získal sem ji po prodělani ceckoé žloutenky kterou sem ziskal od jineho dárce krevni konzevi.Žloutenka se vyléčila ale zustalo poni lichen uber planus.Je pravdou že psichika má na tuto nemoc velky vliv ale nejduležítějši je trefit na lékaře který ma stimto onemocněnim nějakou skušenost.Ja se udajně léčim již 7 let ale eště mě odborny lékař neviděl,a to ani zubni ani praktycky lékař léči mě jen kožni lékařka která mi předepisuje jen kortikoidni masti nic vic.Mám všechny přiznaky které jsou popisované v techto komentářich ale nemohu se toho zbavit at bojuji jak chci.Rád bych se zeptal někoho kdo již skoušel podat žalobu na půvdce tohoto onemocněni.Tá nemoc musela přece z něčeho vzniknout.Odbornici to přkladaj k hepatitidě C-B.

reagovat 20.4.2018 10:19 - Ema

Není tomu tak, je to autoimunitní onemocnění, vznikne třeba po chřipce, po vysílení, po stresu, po nějaké infekci - původce nenajdeš.

reagovat 20.5.2018 08:22 - Šarka

Ahoj, je tu někdo kdo se z lichenu vylečil? Chci se zeptat jestli se vyhoji ty pigmentové hnědé fleky po vyrážce tak, že nebude nic vidét? Budu mít nĕkdy kůži jako dřív?

reagovat 2.6.2018 14:37 - Pavlina

Zdravim,dada se s Vami podelim o moji zkusenost s lichen ruben planus.Pred lety se mi objevil na lytkach, velmi svediva forma,nepomahaly zadne masti zabaly atd..Zacal se presouvat na zapesti v zoufalstvi jsem navstivala oet kozni lekarku a poradila solarium rekla za zkousku uz nic nedate.Noo a svete div se!Po par navstevach solaria bylo poto lichenu,takze tuto svou zkusenost s umelym slunickem posilam dal,treba nekomu take pomuze.Hezky den PS:lichem se mi uz nevratil je to 8 let zpet

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *