Libor Činka a jeho eKnihy - zkušenosti?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.6.2008 22:36 - para

Ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s eKnihami od Libora Činky. Konkrétně mě zajímá tato \"http://www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com/magie-uspech-vliv-psychologie.html\". Jinak taky kniha Superpaměť 2. Jestli jste se setkali s názory a podobně (nebo ji dokonce máte) tak sem s komentáři... díky...

reagovat 20.6.2008 10:10 - para

To jste o tom nikdo fakt nic neslyšeli?

reagovat 23.7.2008 18:11 - sejr

abych pravdu řekl, tak superpamět byla hrůza a děs. ať jsme se snažil sebevíc, tak to je proste nepoužitelné co tam zmiňovaný pán píše, věřím tomu, že to funguje .ale jeho podaní je dle mého nazoru takové aby na tom neco vytřískal a nenadřel se.... vzdy je důležita sugesce :) hadam že superpaměť 2 bude obsahovat stejné bláboly a myslím že nestojí za to ji ani shánět... navíc superpaměť 1 byla cca na 8 stránek.. :-d

reagovat 30.9.2008 21:52 - enka

Taky jsem stále v pokušení jít do toho a být bez velkýho úsilí mnohem dokonaleší. Důvodem proč se zakoupením otálím je, že návody na stránkách abcentra jsou hrozně komplikovaný a vlastně mi z nich pořád není jasný, co si mám koupit nedřív.

reagovat 9.12.2008 15:48 - Xiltovka

No nedavno jsem se potkal docela zamerne s jeho strankama z profesionalniho zajmu,a vubec jsem nelenil se zeptat kamarada psychiatra,kterej mi bez nejmensich pochyb potvrdil ze jde o silne manipulativni techniku ktera odporuje pedagogicky etice!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2017 15:30 - ale

Produkty prodávané...

o to jde. :-)

reagovat 22.5.2017 18:19 - ale

o to jde. :-)

dalším podvodníkem je jeho kamarád Andy Winson!!!!

reagovat 7.11.2017 10:55 - Milan

Dobrý den, musím se s Vámi podělit také o špatnou zkušenost tohoto rádoby spisovatele, psychologa atd.… za což se pán v knížce považuje. Koupil jsem si knihu Libor Čínka Ovládni svůj mozek. Bohužel to byla chyba, ale celku cenná, jelikož už od tohoto autora si nic nekoupím. V knize a v každé kapitole se vychvaloval a nadával na školský systém. Co mě zaráželo tak opravdu v každé kapitole... sic má pravdu, ale kapku mi přišlo, že už neví co psát a tak jen natahoval stránky. V knize nevyli žádné techniky na paměť, co by za něco stály jen zkopírovaná omáčka s jiným kořením to vše podáno v arogantním vydaní = Libor Čínka. Takže kdo nechce vyhodit svoje peníze, nedoporučuji tohoto autora.

reagovat 29.12.2017 13:36 - Jan

Je pravda, že v knize Ovládni svůj mozek nadává na běžný pedagogický systém zbytečně opakovaně. Omáčka okolo mi pak často připomíná teleshoping - už jen chybí plešatý Horst s náušnicí někde na obrázku. Konkrétně techniky na paměť: Loci nebo Master system jsou popsané spíše letmo a určitě by to chtělo popsat víc neb čtenáře ještě víc nasměrovat. To by si ale možná přivřel vrátka právě k dalším svým produktům. ALe úplně bych tu knížku nezatracoval - může určitě posunout.

Než koupit, tak si to půjčte v knihovně a nejlépe spolu s dalšíma knížkama, které se tréninku paměti věnují víc.

Každopádně zlepšení paměti zadarmo neočekávejte. Všechno je potřeba trénovat a trénovat a ze začátku je to docela otrava.

reagovat 29.12.2017 18:21 - chichi

V knihkupectvích je tolik braků a nikdo se tu nad tím ani nepozastavuje.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *