Líbí se vám světlá barva kůže???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2003 17:47 - Honza z Brna (22)

Ahoj všichni, kluci, holky, dámy i pánové. Chtěl bych tak trošku navázat na diskusi o plavovláskách, tmavovláskách a zrzkách. Protože barva vlasů docela často i souvisí s barvou pleti a tak se ptám. Máte raději jižanské typy, s tmavými vlasy, tmavýma očima a snědou pletí, nebo seveřanky s alabastrově bílou kůží, anebo zrzky s pihami???

reagovat 14.2.2003 09:28 - Alena

Honzo,

no, mě se strašně moc líbí tmavovlasí a tmavoocí lidé - muži i ženy. Přitom u lidí s tmavými vlasy a očima je skoro lhostejné, jestli mají tmavou nebo světlou pleť, to je krásné obojí. Ale samozřejmě záleží na celkovém vzhledu, postavě, tvarech a tak.

Blonďatí lidé se mi většinou nelíbí, ale jsou vyjímky. A sluší jim opálení, jen smůla, že právě tato kombinace se často vylučuje. No a tenhle typ jsem bohužel právě já. Světné vlasy, modrošedé oči a světlá pleť, která nejde opálit, ale jen spálit, přestože beru celý rok betakaroten. V létě ale vypadám opáleně (abych se na ulici necítila trapně a hlavně protože se mi to líbí) a to díky samoopalovákům.

Moc se mi také líbí rusovlásí lidé, i s pihami.

Honzo, víš ale co? Nakonec se musím přiznat, když nad tím tak přemýšlím, tak si krásného člověka dovedu vybavit s jakoukoli barvou vlasů, očí nebo pleti. Záleží na celkovém vzhledu a sympatii.
Ahoj

reagovat 14.2.2003 10:35 - Petra

Já mám vlasy tmavohnědé vlnité, šedomodré oči, tmavé obočí a pleť bílou jako sněhurka. Mužům se asi tato kombinace líbí, protože si mě hodně všímají. I když se mi líbí snědá pleť, tak jsem nikdy makeupy nepoužívala. V létě se opaluju, takže jsem snědší.
A muže, ty mám ráda černovlasé a o pleti jsem nikdy neuvažovala, ale musí mě zaujmout celkově. Hlavně oči.
Ahoj

reagovat 14.2.2003 15:37 - jana

No, já jsem přírodní blondýna a to tak světlá, že mě občas někteří lidé považují za albína přestože mám tmavé modrozelené oči a celkem výrazné obočí i řasy. Mojí jedinou útěchou je, že vím o lidech, kteří jsou sice tmavovlasí nebo zrzaví, ale často mají ještě bledší kůži než já - já se aspoň trochu opálím a chvíli to vydrží. Ještě nikdo mi neřekl, že se mu takhle světlé holky nelíbí. Možná že světlý kluk to má horší.

reagovat 15.2.2003 18:54 - Jarda

Vzhledem ke klimatickým podmínkám, kde žijeme si máme možnost vybrat téměř ze všeho co se nám líbí. Jsem si jist, že je mi bližší středoevropský typ jakýchkoliv vlasů, očí, obočí atd. Přiznám se, že arijské typy není to pravé. Přírodně snědší barva kůže mi připadá přirozenější než když se bledší osoba svlékne a vypadá jak patník po generálce, Pihatí jsou na tom pro mne lépe než zrzaví. Je to věc názoru a vkusu, ale když dobře kontrastuje černá barva na snědší pokožce ....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2010 14:18 - Jana

No, já mám tmavě červeno-hnědé vlasy, modré oči a nechutně bílou pokožku. Jsem taky ten typ, co se nikdy neopálí, akorát spálí. Právě teď, v létě, mám ten největší problém. Vemu si na sebe třeba šaty, protože je vyloženě horko a už slyším: ,,Podívej, jak má bílé nohy, to já bych s takovýma nikam nevylezla. Jak vápenka." Samozřejmě bych si přála být hnědá, ale nemůžu za to, že nejsem a nebudu se opakovaně pálit na slunku.

reagovat 2.3.2011 08:47 - katka

mě se líbí normální bílý chlapy (ani moc opálený ani bledý) s černýma vlasama... já mam taky černý vlasy, ale odbarvuju se na blond:) a mám dost bílou kůži. no ale to je tím že nelezu na slunce:)

reagovat 23.7.2012 22:27 - Petr

No, já mám tmavě...

U žen se mi světlá pokožka moc líbí, je to daleko více sexy, než nějaká snědá nebo hnědá. Škoda, že je tady v ČR takových holek tak málo, hledám nějakou takovou, a je jich tady jak šafránu. Vy, které takové jste, si toho važte, protože jste vyjímky.

reagovat 16.3.2013 19:16 - Skelly

Já mám tmavě hnědé, až skoro černé vlasy a bílou pleť, výrazné řasy i obočí a je to přesně to, co mi vyhovuje, i když mamka občas remcá, že bych se měla opálit...ale světlá kůže mi připadá taková něžná, vábná už na pohled..:)

reagovat 16.3.2013 19:29 - MP

Já mám tmavě hnědé, až...

Na sluníčko už nelezu nějakých 15 let a ve 43 letech nemám jedinou vrásku. Jinak mám také černé vlasy a modré oči - to je míchanice po rodičích. Manželovi se takhle líbím a nejen jemu:).

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *