Líbí se vám ženám velká výdrž u kluků v sexu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2009 22:16 - Lenka

Holky jak to je? A co vy holky, jak dlouho vyddržíte? Jaká doba sexu je pro vás optimální?

reagovat 11.10.2009 20:04 - To přece záleží na tom,

v jaké fázi vztah je.
Zajímá tě první rok nebo sex po dvaceti letech?

reagovat 12.10.2009 01:55 - Kluk

Co je to za otázku? To je jako ptát se, jestli se vám líbí, když chlap hodně vydělává.

reagovat 12.10.2009 15:36 - Pepa

moje už to má nejraději odbyté za 5 minut .

reagovat 12.10.2009 15:38 - Věra

(Pepova žena) kdyby mu to trvalo déle než 15 minut tak už ho příště nepřipustím. Celou noc ? = horor

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.6.2017 14:56 - Mára

manželka se udělá do dvou minut a pak už se nechytne, vidím, že už jen automaticky přiráží. Je po dvou dětech, předtím to bylo jiné. Zvládala několik orgasmů, první byl často do minuty. Ani předehru moc nemusí, takže se jednoduše musím snažit být do těch dvou minut taky, protože pak už to není moc o zábavě.

reagovat 11.10.2018 00:05 - Martinhk

Partnerka je multiorgastická. Po chvíli šukání jí přijde první orgasmus, pak jí je navozuji opakovaně jak dlouho chci, kolikrát chci.neustále se dělá. Prý to s nikým takhle neměla, tak to jsem damozřejmě značně nafouknut. Občas si dáme trojku s dalším mužem a vždy byl docela překvapen.partnerka mívá mokré orgasmy. Já vím, rychlovka je taky pěkná.ale my si teda spíš rádi užijeme hodně slasti. Já to oddaluji tím moje vzrušení graduje. Je nám pade ale musím,říct,že dřív s jinejma ženskejma ač se mi to líbilo tak to vlastně bylo jen takový šmrdlání. A já bych dnes jen tak do nějakýho sexu s jinou nešel.vyčleňujeme si na to dost času. No je to teda ale žrout času to zas jóó :)

reagovat 11.10.2018 07:09 - Roman

Moje žena se udělá i s předehrou nejdéle do 10 min. Když se to přetáhne tak už většinou to nechce zkoušet. Ono tedy na to u ní je specš sistém. takže ji orgáč vyvolávám cíleně. Po orgasmu začne být náruživější a víc přiráží. To ale očekává že se co nejdřív udělám já. Já mám ale dost velkou výdrž a když cítím že na to tlačí tak se to většinou natáhne. Navíc já bych si chtěl ještě užít nějaké ty prasárničky. Takže po 20 minutach šukání v různých polohách na ní vidím že už to není ono. Pak už vše co dělá pro mje udělání dělá tak trochu znuděně. včera 35 min se všim všudy a vášen až dokonce.

reagovat 11.10.2018 10:22 - manžel

Moje žena bohužel víc než jeden orgasmus nemúže mít. Po prvním čísle má kundičku tak přecitlivělou, že se jí nemůžu ani dotknout. To samé na bradavkách. Tento stav uní trvá zhruba hodinu, než je schopná přijímat další laskání. řešíme to tedy pauzamy, takže naše milování trvá třeba tři-čtyři hodiny, pokud je dost času. To potom uděláme běžně tři orgasmy. Když musíme ráno vstávat, postačí jí to jednou a mě udělá ještě pusou, ručně a nebo máme spoustu honítek na penis. Některý si vyberu a ona mi to udělá kolikrát ještě snesu. Unás se řešení vždy najde.

reagovat 11.10.2018 11:20 - Ondřej

Predehra, v tom vezi kvalita...

Ahoj Andreo přesně tak jak si psala .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *