Líbí se Vám Arabky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.6.2012 17:42 - Petr

ahoj, poslední dobou jsem procestoval pár cizích zemí (Francie, Emiráty) a musím říct, že se mi začínají líbit arabské holky. Ani mi moc nevadí, že třeba chodí se šátkem nebo v tom hábitu, ale prostě ty jejich černé oči a delší černé havraní vlasy se mi hrozně líbí. Musím říct, že jsem si dřív myslel, že nebudou nic moc, ale opak je pravdou, teda alespon podle vzhledu, přijde mi že o sebe dost pečují, hlavně ty mladší. Vypadají fakt jak dámy. Ale povahově to nevím jaké jsou. Líbí se Vám někomu taky? Anebo třeba i jiné - asiatky, černošky atd.?

reagovat 19.6.2012 16:25 - Jana

ahoj, poslední dobou jsem...

souhlasim, arabky jsou krasne zeny.

reagovat 20.6.2012 18:29 - Adela

ahoj, poslední dobou jsem...

Jsem provdana za Araba a ziju v jeho zemi, takze o tom neco vim. Samozrejme jsou hezke holky ve vsech arabskych zemich, v nektery min, v nekterych vic. Nejsem muz, tak je mozna vidim jinak nez je vidi muzi, ale celkem bych rekla, ze procento hezkych zen je v Arabskych zemich nizsi, nez v Evrope. Z vlastni zkusenosti vim, a to souvisi s jejich povahou, o ktere se zminujes, ze je casto fascinuji svetle oci a vlasy Evropanek a nektere Arabky Evropankam zavidi jejich vizaz a nelibi se jim, kdyz si arabsky muz vezme Evropanku misto Arabky. Kdyz se ale Evropanka prizpusobi jejich kulture a kdyz jim jejich manzel "nenadrzuje", pak jsou pratelske a neni problem.

reagovat 20.6.2012 19:33 - hmhm

Jsem provdana za Araba a ziju...

Tak to je rozšířený kec - není pravda, že se Arabům líbí víc světlovlásky, než tmavovlásky. Taky o tom něco vím...A také, Arabské ženy jsou mnohdy krásné, jak píše 1. přispěvatel a ženy o sebe dbají a to z měst i vesnic. Z měst mají navíc přístup i k více zboží a jsou více majetné, takže leckterá tzv. evropská aristokratka by jim mohla závidět, ale i ženy z vesnic mají v sobě určitý šarm a dovedou se nosit s noblesou. To evropským holkám chybí, o Češkách raděi ani nemluvit...Moc nerozumím zmínce, že se arabským ženám nelíbí, když si Arab vezme Evropanku...Do toho ženě, obzvlášť arabské, nic není, jestli si sousedovic Muchtár přitáhl ženskou z Evropy, nebo si vzal svou krajanku. Holka má svého mužského a co by se starala o sousedovic chlapce, jestli má bílou, nebo tmavší, nebo černou, nabo žlutou, zelenou, fialovou, proužkatou, nebo puntíkovatou?!?

reagovat 20.6.2012 19:51 - Adela

Tak to je rozšířený kec -...

Cesky vseved samozrejme pronikne do duse arabskych zen, s kterymi se natolik sblizi, ze se mu se vsim sveri, to je prece zname. To cesky vseved prijede do arabske zeme, je prijat do rodin jako docasny clen, behem rodinny akci sedi s zenami a uz cerpa informace o ktere pak obohati sve ceske spoluobcany.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2013 06:20 - to bude asi tím

V každé zemi arabské je to...

že Tunisanky nejsou Arabky...

reagovat 31.12.2013 11:22 - Petr

že Tunisanky nejsou Arabky...

Tunisanky jsou Arabky - resp. 98 % obyvatel arabsko-berberští míšenci.

reagovat 3.1.2014 00:16 - mroz

Ty jsou většinou obřezané...

tome ty asi budes mit obrezanou sedou kuru mozkovou

reagovat 5.1.2014 18:52 - Honza

Arabášky asi nejsou vošklivý. Jenže co na nich člověk vlastně muže vidět, když sou celý zahalený?

Neska je v Blesku vyfocená ta cera toho palestinskýho velvysrance, kerej natáh bačkory při tom výbuchu.

Ta teda celá zahalená neni. A vypadá docela dobře.

reagovat 5.1.2014 23:00 - mroz

Arabášky asi nejsou...

honzo on je nenatah on je slozil hezky vedle postele a velvysranec to me dostalo mroz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *