Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Archiv příspěvků

reagovat 15.7.2017 10:58 - Luboš

Bral jsem to úplně...

Stando, moc vás obdivuju, ale já bych to nikdy nedokázal. Moc bych se styděl. V ponožkách jsem byl ve třídě často, ale bos nikdy.

reagovat 15.7.2017 11:01 - Luboš

Ano, styděl...vy ne?...

Chtěl bych vás, Kristiane, taky kousnout do paty.

reagovat 15.7.2017 11:05 - Ruda

Ano, styděl...vy ne?...

Kristiane, tak to by mě taky zajímalo, jak to bylo v té chviličce, kdy jste byl bos bez ponožek. Já totiž byl jednou u kamaráda na takový party a jen jsem si sundal jedny ponožky a hned si navlíknul druhý. A David z toho hned dělal aféru: Ty sis sundal ponožky, povídal, aby si toho každej všimnul.

Manuka Doctor

reagovat 15.7.2017 18:57 - niceshape

Bral jsem to úplně...

Pamatuji si to. Nediskutovalo se. Jednoduše přišel pokyn a muselo se poslouchat. Myslím, že to ostatní brali normálně, přesně, jak jste to popsal. Mně ale z toho svíralo žaludek. Těžko popsat ty pocity. Jenom proč se tak někteří divně koukali na mé bosé chodidla??

reagovat 15.7.2017 19:20 - niceshape

Já se právě na střední...

No a co na to spolužáci, učitelé a tak...?

reagovat 15.7.2017 19:25 - niceshape

A když jste si ty ponožky...

Viděl. Snažil jsem se nenápadně, ale stejně to nekteří viděli. Těžko říct, co si o tom mysleli. Nemyslím si, že zjistili pravou příčinu, proč si sundávam a pak si zase navlíkám ponožky.

reagovat 15.7.2017 19:27 - niceshape

Chtěl bych vás, Kristiane,...

Taky bych chtěl být kousnut od vás.

reagovat 15.7.2017 19:40 - niceshape

Kristiane, tak to by mě taky...

Jak bylo? Byla to muka. Zmatek. Proč proboha ponožky pryč?! Ty pohledy, hrůza! Jak jsem šel na místo tou typicky bosou chůzou, hlavy se otáčeli. Ať se koukají jinam, ne na mé hohy, prosím...prosím!
...Můžeme si o tom psát i soukromě.

reagovat 15.7.2017 21:52 - niceshape

Ty vole, ale to bylo dost...

Smál jsem se - lehtalo to.

reagovat 19.7.2017 17:32 - Standa

Pamatuji si to. Nediskutovalo...

Když vy, Kristiane, jste lačný ukazovat svá bosá chodidla, a zároveň je vám z toho zle. to je pak těžký.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *