Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Archiv příspěvků

reagovat 16.6.2017 07:42 - Mirek

Kristiane, víte, co by to...

Souhlasím s vámi, Radku a s vámi, Standíku. Taky bych chtěl Kristiana za spolužáka. Kristiane, kdybys byl můj spolužák, takhle bychom spolu hráli doma u mě sock wrestling. https://www.youtube.com/watch?v=cShuNDWm3h0

reagovat 16.6.2017 07:57 - Ruda

Kristiane, abychom byli vašimi spolužáky, to už se nepovede. Ale co takhle udělat nějakej pořádnej grupáč, kde bychom se všichni sešli třeba u vás doma a rozjeli bychom to.

reagovat 16.6.2017 22:22 - Kristiane, máš pravdu. Byl jsem ponožkáč. Ze začátku se mně ani nelíbilo, když můj kamarád Tomáš byl často bos bez ponožek u mě doma. Nebylo to ono, jako když jsou jiní v ponožkách. Ale pak začali i n

Kristiane, máš pravdu. Byl...

Chápu. U mně je to 50 na 50. No mně se líbí krom klukovských nohou taky dívčí a upřednostňuji spíš konzervatívní ponožky s jemnými vzory. Se mnou to bylo vždy tak. Nevyvvíjelo se to, jako u tebe. Co se mi líbilo na počátku, to se mi stejně líbí i dnes.

Manuka Doctor

reagovat 16.6.2017 22:32 - niceshape

Tady bosí kluci pořád...

Ano. Pamatuji si to utrpění na tělocviku...:
Dnes se bude šplhat! A do mne hrom...
Všichni se zují! Ponožky taky, raz - dva!
Někteří se zdráhali, já taky... Nám učitel nedovolil šplhat v ponožkách tak, jak je to často vidět. To už jaký má smysl??

reagovat 16.6.2017 22:46 - niceshape

Kristiane, to by bylo príma,...

Celý rok ne. Kdyby to bylo pokaždé, tak by to už nebylo zajímavé. Jenom občas. Třeba by jste mi schoval pantofle. No a já bych šel do třídy v botách. Pak by jste mne zažaloval učiteli, že nemám přezůvky. To by jste mi udělal? A pak by jste mi sundal i ponožky jako naschvál jako za trest? No a nakonec by jste to provedl i sobě? To by jste byl opravdu tak odvážnej?

reagovat 16.6.2017 22:53 - niceshape

Kristiane, víte, co by to...

Jo, to znám. To jsem dělal taky...a kdo ví kolik spolužáků si taky paslo oči na mých nohách. Radši nechci pomyslet...

reagovat 16.6.2017 23:06 - niceshape

Souhlasím s vámi, Radku a s...

Po škole další ponožkové aktivity? Nebylo by to moc na mně?

reagovat 16.6.2017 23:08 - niceshape

Kristiane, abychom byli...

U mně doma to nepůjde. Další členové mé rodiny by to neschválili.

reagovat 20.6.2017 12:28 - Standa

Celý rok ne. Kdyby to bylo...

Kristiane, v botech byste do třídy nešel, protože to se nesmí. Šel byste buď v ponožkách nebo bos. To podle toho, jaký by bylo počasí a jestli, když je teplo, nosíte ponožky. Já teda dneska ponožky nemám ani náhodou. Je velký vedro. Ale já jsem fakt na střední chodil bez ponožek i v lednu ve škole. Kluci si toho hned všimli a ptali se, ale pak to brali jako běžnou věc. Sám bych si jakožto váš spolužák svoje pantofle zahodil a byl bych tak bos. Často bych se svýma nohama dotýkal těch vašich a říkal bych: "Kristiane, ty seš bos, ale nic si z toho nedělej, já taky. Nechceš se se mnou skamarádit, když jsme oba bosí. To k sobě patříme, ne?"

reagovat 20.6.2017 12:33 - Mirek

Chápu. U mně je to 50 na...

A chodíš někdy do čajovny, nebo ke kamarádům domů, kde seš v ponožkách a tví kamarádi taky?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *