Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2010 09:09 - Mirek

Líbí se mně, když jsou kluci v ponožkách. Už ve škole jsem onanoval, když někteří kluci byli ve třídě v ponožkách. Chodím proto často do čajovny, kde je spousta bosých kluků v ponožkách. Líbí se mně taky, když mají malou dírku v ponožkách, kotníkové ponožky nebo když jsou bez ponožek v dlouhých kalhotách. Moc mě to vzrušuje.

reagovat 27.9.2010 09:08 - Mirek

Líbí se mně, když jsou...

Zatím nikdo nereaguje, tak musím sám. Teď v létě jsem byl v čajovně často bez ponožek a kamarádi taky. Někteří ale v ponožkách. Někdy jsem zas měl ponožky já, kamarád ale ne. Někdy jsem si ponožky sundal, abych byl taky úplně bos. No, rajcuje mě to. Ale taky kluci v kotníkových ponožkách na stadionu, to je něco. Jeden kluk se pod mým vlivem málem z jedné ponožky vyzul. Tak čekám na další zážitky...

reagovat 27.9.2010 11:00 - V.

To jsem nevěděla, že jsou honiči, kteří honí nad ponožkama.

reagovat 27.9.2010 12:50 - !

Hec, ja mam ponozek cely suplik, a bez direk, a na kazdy den jedny.

Me zase vzrusujou hrabe postaveny zubama dole. To je supa, kdyz se na ne slapne. Nechces taky jednu supu, aby ses vzpamatoval?

reagovat 27.9.2010 16:49 - Lenka

Bože můj, Mirku. Ďobni si něco na uklidnění.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2018 17:28 - Mirek-bos

Sock wrestling https://www.youtube.com/watch?v=ts-b8am_D3Y

reagovat 22.6.2018 17:36 - Mirek-bos

Co takhle dát si twister? https://www.youtube.com/watch?v=-7B3cZbkodg

reagovat 22.6.2018 18:39 - Mirek-bos

Další kluci na twistru. https://www.youtube.com/watch?v=EGW75LSH5x8

reagovat 22.6.2018 18:47 - Mirek-bos

Dva jsou bosi, dva v ponožkách. https://www.youtube.com/watch?v=FSwi2soiDBw

reagovat 23.6.2018 05:46 - Luboš

Nevím. Myslím, že by bylo...

Kristiane, já jsem teda na holky, ale přesto se taky rád dívám na vaše bosá chodila. Jedinou homosexuální zkušenost mám dávno za sebou. Na gymplu jsme se domluvili s dalšími dvěma kluky, že uděláme sex ve trojce. Bylo to krásný, ale uvědomil jsem si tam, že nejsem na kluky, že mám rád jen klučičí nohy. Dělali jsme to totiž u kamaráda doma a byli jsme všichni tři v ponožkách. A na ty ponožky jsme si šahali. Pak jsme to vyhodnotili tak, že nás ten společný sex zbratřil, ale že napříště zůstaneme jen u osahávání ponožek a chodidel. Slávek se mně pak po mnoha letech přiznal, že je na kluky, přestože se oženil a má děti. Pavel se ke své homosexuální orientaci přiznal veřejně a žije s klukem Ivanem. Všichni tři, tedy Slávek, Pavel a Ivan mě navštěvují. Rád jim osahávám chodidla, ale sex nemáme. Ten mají Pavel s Ivanem v soukromí, Slávek občas najde nějakého kluka na sex. Ale souhlasím s Mirkem, že vaše aktivity na homosexualitu těch kluků nemají vliv. Mirka osobně neznám, ale zdá se, že je to citlivý muž, kterého vždycky mrzí, když má s jiným klukem nějaké nedorozumění. Podle všeho se kamarádí s mnoha heteráky. Já mám zase kontakty s homosexuály, a nijak to mou orientaci na holky neovlivní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *