Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2010 09:09 - Mirek

Líbí se mně, když jsou kluci v ponožkách. Už ve škole jsem onanoval, když někteří kluci byli ve třídě v ponožkách. Chodím proto často do čajovny, kde je spousta bosých kluků v ponožkách. Líbí se mně taky, když mají malou dírku v ponožkách, kotníkové ponožky nebo když jsou bez ponožek v dlouhých kalhotách. Moc mě to vzrušuje.

reagovat 27.9.2010 09:08 - Mirek

Líbí se mně, když jsou...

Zatím nikdo nereaguje, tak musím sám. Teď v létě jsem byl v čajovně často bez ponožek a kamarádi taky. Někteří ale v ponožkách. Někdy jsem zas měl ponožky já, kamarád ale ne. Někdy jsem si ponožky sundal, abych byl taky úplně bos. No, rajcuje mě to. Ale taky kluci v kotníkových ponožkách na stadionu, to je něco. Jeden kluk se pod mým vlivem málem z jedné ponožky vyzul. Tak čekám na další zážitky...

reagovat 27.9.2010 11:00 - V.

To jsem nevěděla, že jsou honiči, kteří honí nad ponožkama.

reagovat 27.9.2010 12:50 - !

Hec, ja mam ponozek cely suplik, a bez direk, a na kazdy den jedny.

Me zase vzrusujou hrabe postaveny zubama dole. To je supa, kdyz se na ne slapne. Nechces taky jednu supu, aby ses vzpamatoval?

reagovat 27.9.2010 16:49 - Lenka

Bože můj, Mirku. Ďobni si něco na uklidnění.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2018 17:55 - Mirek

A ten, co je bos, to jako bys...

Lubo, takhle bych s tebou chtěl taky dovádět. https://www.youtube.com/watch?v=wN0lNCV6u1A

reagovat 23.3.2018 18:33 - Alan

Honzo, Mirek ti pořád...

My s klukama děláme foot party skoro každej den a tykání neřešíme. Ale nevzpomínám si, že by si přitom někdo s někým vykal.

reagovat 24.3.2018 10:53 - Mirek

My s klukama děláme foot...

Alane, je možné, že vy si hned s každým tykáte. Ale my, co jsme slušně vychovaní, nejdřív vykáme.

reagovat 24.3.2018 11:01 - Petr

Já chodil v ponožkách ve škole od 3. třídy. Tenkrát jsem ztratil přezuvky, a už jsem si žádný nový nepořizoval. Učitelé ze mě měli srandu. Jedna učitelka prej: To pruhovaný, co máš na nohách, to si asi taky pořídím. - No, kráva. Ale to bylo ještě za komunistů. Ale Mirku, když se dívám na ty krásné fotky kluků ve škole v ponožkách nebo ta videa, vzpomínám na ta školní léta. A vy, Mirku, jste chodil ve škole v ponožkách?

reagovat 24.3.2018 11:22 - Mirek

Já chodil v ponožkách ve...

Petře, to je nádherný. Málokdy jsem byl ve škole v ponožkách. Občas jo, když to tak vyšlo, že bylo jednodušší ten den být třeba na odpoledne v ponožkách, než jít do sklepa do šatny pro přezuvky. A taky občas při tělocviku jsem byl v ponožkách. Ale moc jsem se styděl, tak když jsem ztratil bačkory, co nejdřív jsem si pořídil jiné. To bylo někdy ve 4. třídě. Věřte, že ten stud, když jsem si uvědomoval, že jsem přede všemi v ponožkách, byl strašný. Ale vás obdivuju. A vy jste se nestyděl?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *