Líbí se mi nosit plínky.

Archiv příspěvků

reagovat 16.8.2005 22:08 - Euron

Dobrý den,

Je mi 15. let a poslední dobou na sobě pozoruji, že se mi začínají líbit dětské plenkové kalhotky. Kdykoliv se v televizi koukám na nějakou reklamu, kde matky přebalují své děti, jsem okamžitě vzrušený. Řeším to tak, že kdykoli jsem doma sám, tak se balím do velkých osušek. Plenky nosit nepotřebuji, ale velmi se mi líbí ten pocit mít na sobě. Raději bych měl nějaké jednorázové, ale stydím se tolik, že by jsem si je sám koupit asi nedokázal. Myslíte, že můžu poprosit svou matku, aby mi nějaké koupila?

Děkuji za odpověď

reagovat 17.8.2005 19:53 - katka

spis by jsi mel navstivit nekoho kdo ti s tim pomuze..! Jsem zvedava jestli se ti to bude libit i ve stari az budes mit potize s unikem moci a vazne je budes muset nosit.. Jsi cvok, najdi si radsi holku, bobku.

reagovat 18.8.2005 03:56 - Honza

Myslím, že to souvisí s dospíváním. Taková ta podvědomá touha být malým a být bezpečně zabalený v plínkách. Já být na tvém místě, tak bych to rodičům řekl. Pokud jsou rozumní, pochopí, i plínky připraví. Když nebudou rozumní, odvlečou tě k psychiatrovi, kde se dozví to, co ti radím já. Nošení plínek k určitému věku patří a pubertu do toho řadit můžeme také. Jedná se o neškodnou odchylku, tak vzhůru do plen mladý muži!

Manuka Doctor

reagovat 18.8.2005 10:57 - Markéta

Když se ti líbí plenky v tvém věku proč ne. Pořád lepší než drogy a další svinstva. Jenom nesmíš kvůli plenkám ohrožovat oplenkované děti i kdyby tě to vzrušovalo sebevíc.
Řekla bych, že kdyby se z nošení plen teenagery udělala móda místo hulení, byla by to výhra pro svět.

reagovat 18.8.2005 11:47 - Sambal

Jistě, může jít k psychiatrovi. Ten ho bude klasifikovat jako pedifila. Samotnému se mi to stalo.

reagovat 18.8.2005 13:18 - Euron

Tak myslíte, že bych to měl doma říct? Co kdyby mě mamka poslala k psychiatrovi? Já nechci do blázince!
Děti neohrožuji, ale plínky na sobě mi dělají dobře. Takový pocit jsem ještě v životě nezažil.

reagovat 18.8.2005 15:42 - Petra

A nebude ti trapné o tom s maminkou mluvit? Asi ti nebude rozumět a bude si myslet že je chceš, protože se ti stávají "nehody".

reagovat 18.8.2005 17:03 - Euron

Trapné mi to je. Ale zas na druhé straně bych ty plínky moc chtěl. Musím na to pořád myslet, ale jsem úplně bezradný jak na to.

reagovat 18.8.2005 21:01 - Jenda

Ja si myslim, ze ten prvni prispevek je vymysl nebo provokace.
Absolutne neverim tomu, ze by pro patnactiletyho kluka byl vetsi problem si normalne koupit pleny v kramu, nez rikat vlastni mame ze je chce nosit.

reagovat 18.8.2005 21:28 - Šarik

To s tím kupováním v krámě bude problém. V 15 mu dětské budou malé, takže si je bude muset koupit ve zdravotnických potřebách.
No a říct to doma asi bude muset, co bys řekl svému dítěti v 15, když by na sobě mělo plínky? HA!
Ale zas na druhé straně mu to nemám za zlé, nikomu tím neškodí a je to lepší zábava než fet a chlast.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *