Líbí se mi nosit plínky.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.8.2005 22:08 - Euron

Dobrý den,

Je mi 15. let a poslední dobou na sobě pozoruji, že se mi začínají líbit dětské plenkové kalhotky. Kdykoliv se v televizi koukám na nějakou reklamu, kde matky přebalují své děti, jsem okamžitě vzrušený. Řeším to tak, že kdykoli jsem doma sám, tak se balím do velkých osušek. Plenky nosit nepotřebuji, ale velmi se mi líbí ten pocit mít na sobě. Raději bych měl nějaké jednorázové, ale stydím se tolik, že by jsem si je sám koupit asi nedokázal. Myslíte, že můžu poprosit svou matku, aby mi nějaké koupila?

Děkuji za odpověď

reagovat 17.8.2005 19:53 - katka

spis by jsi mel navstivit nekoho kdo ti s tim pomuze..! Jsem zvedava jestli se ti to bude libit i ve stari az budes mit potize s unikem moci a vazne je budes muset nosit.. Jsi cvok, najdi si radsi holku, bobku.

reagovat 18.8.2005 03:56 - Honza

Myslím, že to souvisí s dospíváním. Taková ta podvědomá touha být malým a být bezpečně zabalený v plínkách. Já být na tvém místě, tak bych to rodičům řekl. Pokud jsou rozumní, pochopí, i plínky připraví. Když nebudou rozumní, odvlečou tě k psychiatrovi, kde se dozví to, co ti radím já. Nošení plínek k určitému věku patří a pubertu do toho řadit můžeme také. Jedná se o neškodnou odchylku, tak vzhůru do plen mladý muži!

reagovat 18.8.2005 10:57 - Markéta

Když se ti líbí plenky v tvém věku proč ne. Pořád lepší než drogy a další svinstva. Jenom nesmíš kvůli plenkám ohrožovat oplenkované děti i kdyby tě to vzrušovalo sebevíc.
Řekla bych, že kdyby se z nošení plen teenagery udělala móda místo hulení, byla by to výhra pro svět.

reagovat 18.8.2005 11:47 - Sambal

Jistě, může jít k psychiatrovi. Ten ho bude klasifikovat jako pedifila. Samotnému se mi to stalo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2017 14:44 - Mm

A ty si ich uz mal?

reagovat 9.10.2017 16:02 - Karel Lukáš

A ty si ich uz mal?

Jednou a moc se mi pasovali. Uvažuji že si je zase objednám.

reagovat 15.10.2017 09:26 - J

Nosím plínky od doby, kdy je měly i naše děti

reagovat 17.10.2017 00:22 - Jirka

Nikdo nepokeca?

Napiš mi na adresu Obdivovatel.MT@seznam.cz.Rád pokecám a můžu Tě seznámit i s jednou plenkařkou, se kterou si dopisuji.

reagovat 17.10.2017 11:35 - nový

plemky jsou super. když jsem si pročítal příspěvky dostal jsem chut to vyzkoušet. mkoupil pleny a zkusil. nic mi to neříkalo a tak jsem je hodil do skříně. mám často problém že když potřebuji vydržet na malou tak nejvíc musim a nejde to udržet. nedávno jsem tedy před cestou po obchodech oblékl plenku. stále jsem měl blbý pocit že to je vidět, ale převažoval slastný pocit bezpečí. věděl jsem že si můžu ucvrknout anic se nestane. ten pocit byl tak silný že jsem vydržel až domu a suchou ji uklidil. později jsem zkusil lpenu navléknout ve chvíli kdy potřebuji na malou a chtěl jsem zkusit jak se do ní čurá. čekal jsem další hodinu a pul než jsem to pustil. dnes nosim pleny často a je to super.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *