Líbí se mužům na ženách účes mikádo do podkovy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2008 07:50 - Nikola

Zajímá mně názor mužů jestli se jim líbí na ženách účes mikáda do podkovy, kdy přední vlasy jsou dešlí a vzadu více krátké. Účes nosí např. zpěvačka Rihanna. Děkuji předem Nikola

reagovat 24.8.2008 23:41 -

Fuj ta je hnusna...nehraj si na cernosku

reagovat 25.8.2008 09:44 - Znalec

Je to krásnej účes - ale nesmí být ty vlasy vepředu o moc delší, aby to ztratilo tu krásnou kompaktnost a uhlazenost mikáda.

reagovat 25.8.2008 09:55 -

Prave ale ze Rihanna to uplne zkurvila a cela ta kompaktnost a uhlazenost je v prdeli, ze z toho jen uces, kterej negrice dokazala uplne zperverzovat. Bohuzel pro blbku Nikolu je to jeji vzor. Chce se mi blejt!

reagovat 25.8.2008 16:21 -

Já bych do toho nešla, má to dneska kde kdo. Navíc jsem pozorovala jednu osobu ve svém okolí, která si to nechala udělat. První dva dny co byla od kadeřnice docela dobrý. Pak si umyla hlavu a konec. Prostě to nějak neumí vyfoukat či co. Výsledný efekt je, že působí jako by ji někdo odstřihl násilím vlasy a poslal pryč.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2016 02:03 - !!!

Je zajímavé, že ho nejvíce nosí ženský, kterým jím život proběhl mezi prsty a už jím pomalu vyrážejí třetí zuby. Marně se pokoušejí vrátit čas. Nic jím není platný ze sebe dělat strašidlo, jenom aby se aspoň trochu cejtily ještě mladé!

reagovat 22.4.2016 17:21 - Šoustal

Jó je to pravda, vypadají jak slepice když vystrčí zadek, svěsí křídla a čeká až na ní kohout hupne!

reagovat 8.11.2016 21:51 - Janina

nezlobte se ale je to to...

Nějak s Vámi nemůžu souhlasit. X let jsem byla dlouhovláska, kdy mé lokny sahaly až pod zadek a běda jak mi někdo bytˇjen navrhl, že bych to háro už měla zkrátit, že už jsem na tak dlouhé vlasy stará.
No, jenže uprava a vše kolem bylo nejen drahé, ale i časově náročné a v neposlední řadě tak trochu nuda a tak jsem se po hodně moc letech rozhodla skoncovat s tím svým dlouhým pokladem a nechala jsem se ostříhat na krátko, respektive mikádo do podkovy. Jsem maximálně spokojená, líbím se sama sobě i okolí a to je důležité, takže co člověk, to názor.

reagovat 9.11.2016 08:31 - Chi chi chi

Když takovou ženskou vidím musím se smát, že vypadá jako když měla kvalt na hajzík a ve spěchu si v zadu zastrčila sukni do kalhotek. Ze předu vypadá normálně ale v zadu jí kouká prdel v kalhotkách. Ale to jim nevadí oni na sebe ze zadu nevidí! Aspoň se můžeme těm strašidlům zasmát!

reagovat 9.11.2016 17:39 - milovník

Ano líbí se mi takové ženy, ale nemusí to být přímo do podkovy. Zbožňuju holky/ženy, které jsou štíhlé, mají dlouhý krk a vlasy buď do té podkovy nebo střední délka po ramena. U obou případů vynikne dlouhý krk, sexy ramena atd. Těmto holkám to prostě vyloženě sluší a jsou sexy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *