Líbí se mužům, když se žena červená?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2003 13:20 - Tajná Neznámá

Chtěla bych se zeptat především mužů, kluků, jestli se jim líbí, když se žena červená. Když jdete např. po ulici a dívka, co jde kolem zčervená, protože se jí líbíte, co si o ní myslíte? Je to totiž můj velký problém a jsem z toho nešťastná.
Děkuji za všechny odpovědi.
PS.:Mimochodem není to jediná situace, kdy se červenám.

reagovat 29.1.2003 14:34 - Ferda

Tak to musí být velká poklona pro toho komu se podaří zachytit Tvé červenání,já myslím,že to je v pořádku,protože to je úžasná vypovídací schopnost,PS:a mimo jiné,při čem se ještě červenáš?F.

reagovat 31.1.2003 10:37 - Tajná Neznámá

Milý Ferdo, při čem se ještě červenám? Tak to záleží v jaké jsem situaci. A jestli třeba např. myslíš sex, tak to nevím, protože přítel mi v životě nikdy nic neřekl a v té chvíli zrovna nad červenáním neuvažuji. Mé červenání je otázka sebedůvěry, hlavně ve společnosti. Né že bych si o sobě moc myslela, ale vím, že patřím k lidem sympatickým, milým, atd. a proto přitahuji pozornost lidí, hlavně mužů a to je můj kámen na srdci. Né že by se mi to nelíbilo, že se líbím, ale právě tato pozornost ve mě vyvolává nějaký pocit, že se začnu hned červenat. Mám asi hodně nízkou sebedůvěru a nevím jak to změnit. Chlapům to třeba lichotí, ale já se cítím trapně.

reagovat 31.1.2003 19:39 - Luboš

Se mnou se dokonce kvuli červenani jedna holka rozesla. Cervenala se uz kdyz jsem ji dal pusu. Me se to ale hrozne libilo, bohuzel jsem ji nedokazal vysvetlit, ze mi to nevadi, ale prave naopak se mi to libi. Tvrdila, ze se se mnou neciti dobre, ze ji privadim do rozpaku...

reagovat 22.5.2003 11:44 - Zkopaný

Když tak já bych se o vás postaral

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2011 05:30 - iveta

Tak mládeži,jsem ráda,že v tom nejedu sama.Jak by řekla moje už nežijící bábi,není to s váma tak zlé!Ale to sebevědomí,teda to my červenající ztrácíme díky neurvalcům typu-jé,ta je č. jak r. co mají i jiné vtipy na náš ůčet.Taky to máme ve vínku po předcích a samy s tím nic asi nenaděláme,vím,že musíme bojovat,ale nesmíme samy.Vypěstovala jsem si díky č. soc.fob.a s pomocí fundované p.d.jsem jakž takž nad vodou,ale,ano ale....teď jsem posbírala trochu sebevědomí co ve mně ještě dřímalo létabez využití-a jsem pro okolí blázen-i moje děti a mám 3.mé chování nyní nechápou.Ano už nenechám s sebou orat a musejí se trochu zapojit do rodinných povinností i když si musím vyslechnout poznámky,které svědčí o tom,jak mně mají nerady,nebo rády ale dávají to na jevo velmi bizardně....děkuji za vaše případné reakce,moc mně zajímáte,věřte!

reagovat 25.9.2012 16:46 - dolinka

dal mi kluk pusu a já sjem se červenala co mám ted dělat

reagovat 10.12.2012 14:39 - pepik

mě by spíš zajímalo, co znamená, když se holky zeptám, jestli jsme jenom kamarádi a přikyvuje a zároveň u toho zčervená...

reagovat 5.4.2013 18:59 - katka

je možný že když vidím kluka že se začnu červenat?

reagovat 5.4.2013 19:04 - Katko,

je to normální,jsi ještě mladá,z toho vyrosteš.Víš a kolikrát se spíš kluci bojí těch sebevědomých žen,je hodně kluků,co mají raději stydlivky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *