Líbí se mužům fitnessky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2005 12:04 - Rampepurda

Jak se líbí ženy- fitnessky, které mají ženské a pevné křivky? Né kulturistky, to je něco jiného, to už nejsou ženské, ale chlapi. Líbí se vám, pánové, více než hubené a nezpevněné modelky?

reagovat 6.9.2005 15:16 - Martin

Fitnessky ani jinak vypracované ženy se mi vůbec nelíbí, přijde mi to umělé a nepřirozené, rozhodně raději hubenou nebo při těle, než tyhle vyumělkované "krasavice"...

reagovat 6.9.2005 15:21 - Jan

Vyumělkované, jo? :-)) 100% dám přednost vysportované Miss Aerobic, než vychrtlé Miss ČR.

reagovat 6.9.2005 15:58 - Rampepurda

Vyumělkované? Tak to je asi potom i každý chlap, který sportuje, vyumělkovaný. Myslím, že na pevném a vysportovaném těle není nic špatného.

reagovat 6.9.2005 21:11 - hejtmy

určitě líbí.... dokonce znám i kulturistku a neůžu říci že by to byl chlap

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2013 15:37 - :-)))

Každá žena je pěkná,ale...

Vzít na milost :-)))
Dobrý milování se zdatnou, krásně svalnatou ženskou je nádherná jízda na divokym tygřisku. Je to úžasný, ale pro bačkory to holt není.

reagovat 25.8.2013 17:49 - Ach jo....

Každá žena je pěkná,ale...

Jindro, co pořád máš s tím zadečkem, myšleno prdelkou? Všiml sis, že má žena nááádhernou kundičku? Tam jí ho strkej, ne do zadku (myšleno prdelky).

:))) - Co má společného svalnatá ženská s chlapem bačkorou? Vždyť ty svalnaté a kor ty, které si pomáhají podpůrnýma látkami jsou frigidní.
Tygřice teda ani náhodou. A nejhorší jsou ty, které milují své vymakané tělo. Ty si ani nesexují. Ty mají orgasmus jen z pohledu do zrcadla. Mistrině Evropy M. ve fitness by mohla vypravovat.

reagovat 25.8.2013 20:01 - :-)))

Jindro, co pořád máš s...

"Vždyť ty svalnaté a kor ty, které si pomáhají podpůrnýma látkami jsou frigidní..."
V tom máš asi pravdu. Ale se ženskýma brojlerama jsem nikdy co dočinění neměl.

Ta má tygřice byla docela dobrá v atletice. Furt je dobrá, i po dvou děckách, letos jsme si spolu (mimo závod) v pohodě treskli triatlon, paráda.
Ale to ti těžko vysvětlit.

reagovat 25.8.2013 20:12 - !!!

To máš pravdu, ty jsou tak soběstředný, že milujou jenom sebe a svoje tělo! A nikdo kolem nich není dost dobrej na to, aby se snížily na jejich úroveň! Pryč od takovejch slepic nic dobrého z nich nekouká!

reagovat 25.8.2013 21:16 - Ale

"Vždyť ty svalnaté a...

jedna vlaštovka jaro nedělá...

Je dobře, že máme každý jiný vkus. Já taky raději měkké a kdyby nás bylo hodně, třeba by na mě nezbylo. Takhle mám pěknou modrookou, černovlasou, s krásnou bílou pletí a nádherně přírodou obdařenou krásku. A nemá ani umělé nehty, ani řasy. To na ní taky obdivuju.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *