Líbí se klukům holky s pár kily navíc?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2003 17:51 - Bublinka

Zajímalo by mě, jestli se klukům líbí holky s pár kily navíc. Při výšce 170 cm váha kolem 80 kg.
Podle mých zkušeností to klukům spíše vadí. Při pohledu na dnešní ideál krásy, kterému se většina dívek podobá, o holky "krev a mlíko" není zájem. Co vy na to?

reagovat 9.6.2003 16:38 - fredy

Zalezi na tom jak je tech 80kg na tech 170cm "usporadanech" ;-). Pokud je vse soumerne - stihlejsi pas sirsi boky tak nektery zensky jsou docela sexy.

reagovat 9.6.2003 18:13 - George Francois

Musím, žíci, že opravdu záleží na rozložení. Krev a mlíko určitě z mödy nevyšlo. Sám mám zkušennost s tzv. boubelkou, ale ta měla široké boky i plíce, ale pas byl v rámci možností užší a tak mi to vůbec nevydilo, avšak pastava - dám za příklad např. Helene Růžičkové, tak ta by se mi určitě nelíbila.
Jinak boubelkám zdar!

reagovat 11.9.2003 10:46 - Katka

Mne Teda pripada, ze kdyz mas 80 kg, tak je to vic nez par kg navic. Ja mam 60/167 a mam par kilo navic, konkretne tak 5.

reagovat 11.9.2003 11:28 - frnk

Když bych chtěl ženu za partnerku jako tělesnou schránku, tak by mi asi ta kila vadila. Jelikož ale v partnerství jde taky o trošku víc, tak kila nekila...Prostě láska, ne?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.12.2016 08:46 - Lubor

Pár kilo navíc nevadí, deset už ano. Ale i s tím sedá něco dělat, ne každá žena může jíst vše a zůstat štíhlá. Je třeba se ovládat v jídle, ale to každá ví a ta chytrá ví, jak nato

reagovat 3.12.2016 23:46 - ???

Aha už si zase vymejšlíš podmínky?

reagovat 11.2.2017 17:13 - honza

Ahoj,

pridam neco ze zivota.

Do 29 let mne pritahovali jakoby silnejsi zensky, s nadvahou a vetsima prsama. Ale ted kdyz sem oslavil 29 narozky, vsechno se zmenilo. Muj vkus na zensky se rapidne zmenil. Tlusou holku potkavam vsude ale uz mne to neprijde vubec atraktivni. Ze 100 holek ve 30 letech je 90 holek tlustych a mne uz to nelaka. Ted to mam tak, ze cim je holka hubenejsi, tim je to pro mne vic lakavy si zasunout. Tezko rict cim to je. Mozna ze mne ty tlusty holky prestali za tu dobu bavit, nevim. Ale kdyz vidim krasne hubene nozky, to je radost, nebo hezky maly oblicej, ktery nema dvojitou bradu.

reagovat 11.2.2017 23:18 - Honza

80kg při výšce 170cm není...

me se libi holky klidne i se 170/100 a dokonce vic nez ty hubeny

reagovat 12.2.2017 12:28 - jirka

Me baculky take pritahuji. A to i hodne baculate. Nejvic sexy je pro me Mary Boberry.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *