Líbí se mi kastrovaní muži

Archiv příspěvků

reagovat 12.7.2018 23:32 - luci

Ty vůbež nechápeš co jsem...

Nechala jim to udělat protože ji obnažený žalud fascinuje je zřejmě ujetá ale je to jejich matka. Anorgasmie a neplodnost je v těchto případech možná ale vzácná.

reagovat 12.7.2018 23:56 - Tony

Nechala jim to udělat...

Takových ujetých je. A mnozí kvůli tomu musí doživotně trpět.

reagovat 13.7.2018 02:56 -

Ty vůbež nechápeš co jsem...

Svět se v prdel obrací,z žen se stávají chlapice a chlapi si dobrovolně nechávají uřezat koule. S takovou lidstvo dlouho nepřežije.

Manuka Doctor

reagovat 13.7.2018 04:55 - Iva

Když tady tak mudrujete o tom, že eunuch je odkecanej, že už si nevrzne a s obřízkou je anorgasmickej, tak se podívejte na https://xhamster.com/videos/eunuch-male-fucking-woman-9718581.Je jen neplodnej, toť vše. A to se prostě některejm ženám líbí a hodí.

reagovat 13.7.2018 07:40 -

Mudrujeme nemudrujeme,každopádně chlap co si nechá dobrovolně umrdnout vejce je magor a patří do blázince.Ty ženské které to vzrušuje bych tam zavřel s nima.Když některá nechcete děti,tak nešukejte a máte jistotu že neotěhotnite.

reagovat 13.7.2018 07:40 -

Mudrujeme nemudrujeme,každopádně chlap co si nechá dobrovolně umrdnout vejce je magor a patří do blázince.Ty ženské které to vzrušuje bych tam zavřel s nima.Když některá nechcete děti,tak nešukejte a máte jistotu že neotěhotnite.

reagovat 13.7.2018 09:07 - luci

Mudrujeme...

Právě s vykastrovanými šukat mohou a mají jistotu že neotěhotní.

reagovat 13.7.2018 09:33 - Tony

Svět se v prdel obrací,z...

Oni to už slimáci začínají v Evropě doplňovat. A takovým, jako je Žilková, se to líbí. Myslím ty slimáky.

reagovat 13.7.2018 12:58 -

Právě s vykastrovanými...

Tak na to aby byl chlap neplodný stačí vasektomie a ne mu hned řezat koule. Navrhoval bych těm ženským které k tomu chlapa přemlouvaji zašívat Kundy,aby je přešly roupy.

reagovat 13.7.2018 14:51 - Dana

Moc hezký video. Taky bych chtěla takovýho kluka. Má moc pěkný penis. Jak nemá ty kuličky a pytlík, tak to krásně viniká a to se mi moc líbí. Ten penis je krásně hladký a velký, i ta obřízka je super. Udělala bych se, jen bych to viděla...Škoda, že je těch vykastrovaných kluků tak málo, hned bych si nějakýho nabalila. Tý jeho holce se to taky líbí, užívá si to. Bez antikoncepce to má super. A když si ten kluk před vykleštěním uloží sperma do banky, tak není problém ani s dětmi, kdyby je ještě chtěl.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *