Líbí se mi kastrovaní muži

Archiv příspěvků

reagovat 14.2.2018 18:12 - luci

a ked to nie je s muzom? ;-)...

Žena nemusí být vždy uspokojována mužem.Pokud je muž dominantní,je vzrušení větší.Ale pozor,nezaměňovat dominanci hulvátstvím.To potom žena sex přetrpí,ne prožije.Zvláště když je více partnerů a s příjemných společníků jsou najednou násilníci kteří se trumfují kdo té děvce dá víc do těla.

reagovat 14.2.2018 22:23 - Afgs

Eunuch sice nemusi byt dominantny ale zato s velkou pravdepodobnostou nebude hulvat.Zene dopraje potrebnu rozkos

reagovat 14.2.2018 22:33 - Morten

Byla to klasická...

No jasné, to dává smysl. V Indii je komunita nebo spíš kasta transsexuálů a eunuchů zvaná Hidžra. Koukám na letenky. Chci vidět tu krajinu, Tádž Mahál a hlavně, tu kastraci na živo. Jsem zvědav, co to bude se mnou dělat až to reálně uvidím.
Bylo to na nějaké soukromní klinice?

Manuka Doctor

reagovat 14.2.2018 22:35 - Morten

Pokud souložím s mužem,je...

Také asi záleží na vzájemném vzrušení partnerů. Nejintenzivnější orgasmus by byl při nejintenzivnějším vzrušení, které bylo při sledování kastrace. Škoda, že kombinace strachu a vzrušení malinko děsí.
Vidím, že to máš pestré. Jaké to bylo zpočátku vyhovět jeho kandualistickým choutkám? Obohacuje Tě ta pestrost nebo je to spíš z nouze cnost?

reagovat 14.2.2018 22:38 - Morten

Žena nemusí být vždy...

Jednoduše, partner musí myslet na partnerku, najít správné tempo, intenzitu a projev, který dělá oběma radost. A to také i v životě. Je to trochu umění, které se člověk pořád učí.

reagovat 15.2.2018 16:07 - luci

Také asi záleží na...

Bylo to na privátu.Při prvním připouštění jsem byla přivázaná a vztekala jsem se,nechal mne připustit jako klisnu,nebo krávu.Ale když to do mne pustil i ten druhý zkrotla jsem a bylo to v pohodě.A teď si to docela užívám.Nevím jestli obohacuje,ale orgasmy jsou intenzivnější než s jedním partnerem.Určitě to dělají ty změny,jak se říká:změna je život.

reagovat 15.2.2018 17:31 - Morten

Bylo to na privátu.Při...

Takže máte harmonickou symbiózu: Ty mu plníš jeho deviantní choutky a on Ti umožňuje užívat si lepší sex. Je Tvůj chlap jenom pasivní pozorovatel nebo spíš nějak asistuje či s Tebou souloží?

reagovat 15.2.2018 18:44 - luci

Takže máte harmonickou...

Sleduje velice rád,asistuje,v prosinci mi zaváděl penis velmi mladého a nesmělého hocha a také souloží.

reagovat 15.2.2018 19:23 - Morten

Sleduje velice...

Ten váš vztah má zřejmě jeden malý háček: on je ten, kdo vodí domů milence. Uvažovala jsi někdy nad možností si vybírat milence sama a udělat z něho (ne)kastrovaného cuckolda?

reagovat 15.2.2018 19:41 - luci

Ten váš vztah má zřejmě...

Co se týká sexuálního uspokojení,není důležité kdo přivede samce.A kdybych to dělala já připravila bych ho o to vzrušení rozhodnout kdy a kým mne nechá připustit.Vím,že v tom hraje i faktor ponížení ženy.Ale přistupuji na to.Někdy jsou použita pouta, vodítko, obojek.Je to skutečně jak s připouštěním feny,nebo klisny.Jejich majitelé dohodnou kde a kdy a uskuteční se připuštění.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *