Líbí se mi kastrovaní muži

Archiv příspěvků

reagovat 20.1.2006 22:26 - Radka

Ahoj, jsem možná trochu mimo, ale musím se přiznat, že se mi moc líbí muži, kterým byly odejmuty kuličky. S jedním takovým teď jsem a musím říct, že i z estetického hlediska "tam dole" vypadá mnohem líp. Jeho šourek se úplně scvrknul a stáhnul a penis krásně vyniká. Často ho tam holím a to vypadá mooc hezky ! Jako chlap funguje normálně, bere si hormonální pilulky. Je moc fajn. Opravdu ho asi miluji a nechci jiného. Máte to holky některá taky tak a líbí se vám to ?

reagovat 20.1.2006 22:35 - Gypsi

Tak si ho vezmi, založte rodinu a mějte spolu spoustu malejch kastrátků. Kdyby se ti nedařilo otěhotnět, cvič podle paní Mojžíšové a když ani tohle nepomůže, budeš si muset vrznout bokem. Kolem jídelních automatů se pohybuje dost hezounů, keří by ti za výživnou polévku s jedním rohlíkem vyhověli. Jsou sice špinaví, velice často nesnesitelně smrdí, ale mají to hlavní!

reagovat 20.1.2006 23:38 - Ne-mravní hlídka

Zaptala ses ho proč je vykastrovaný? Většinou je to proto, že se někdo takový dopouštěl deviantních trestných činů jako je brutální znásilňování a zneužívání dětí. Pokud je mu méně než 60 let pak kastrace ze zdravotních důvodů (rakovina prostaty) je téměř vyloučena.
Takže BACHA!

Manuka Doctor

reagovat 21.1.2006 01:05 - Marťan

Radko nejmenuje se náhodou Straka,ten popis na něj sedí!

reagovat 21.1.2006 11:56 - Markéta

Jeee, to musí být teda zajímavý Radko, to bych taky někdy chtěla vidět a možná i vyzkoušet... On musí být vážně moc sladký...

reagovat 23.1.2006 20:51 - Tina

A jak takoví chlapi bez varlat vypadají ? To si ani neumím představit. Nesnáším chlapy, co mají velké nebo lépe řečeno spíš dlouhé vytahané pytlíky. Kvůli tomu jsem už dva chlapy, který se mi jinak dost líbili, odmítla.

reagovat 24.1.2006 01:52 - Patrik

No to je zase tema ! A ty jsi, Tino, taky asi pekna krava, ze nekoho odmitnes s takoveho duvodu. Doufam, ze mas obe kozy stejne velke :)

reagovat 25.1.2006 10:07 - muz

Tina, ty mas daky mindrak... veru, najdi si kastrata

reagovat 25.1.2006 19:55 - Lenka

Kolik jich těch bez kulek asi je ? Aspoň odhadem, víte to někdo ?

reagovat 25.1.2006 21:13 - Ne-mravní hlídka

Počítáme-li i kastráty >chemické< (kastrace proverou a jinými ženskými hormony), pak ve všech sexuolog. odd psychiatrických léčeben v ČR se provede ročně hrubým odhadem 5 >vykulčení<. Většina z kastrátů podléhá ještě dlouho zvláštnímu režimu ambulantní léčby a kontroly. Jsou povinni hlásit známosti a partnerky (partnery), jinak se vystavují tr. stíháni pro maření výkonu úř. rozhodnutí. Hodně jich to vzdá, uzavírají se do sebe a straní se kontaktů s ženami. (potenc. nebezpečí sérií vražd z pomsty na mladých krásných ženách). Tzv normálních kastrátů tedy bude po ulicích chodit velmi málo.

pozn. kastrace ze zdravotních důvodů se provádí s náhradou silikonovými varlaty, takže nikdo nic nepozná. Kastrovaní devianti mají pytlík prázdný.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *