Líbí se mi kastrovaní muži

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2006 22:26 - Radka

Ahoj, jsem možná trochu mimo, ale musím se přiznat, že se mi moc líbí muži, kterým byly odejmuty kuličky. S jedním takovým teď jsem a musím říct, že i z estetického hlediska "tam dole" vypadá mnohem líp. Jeho šourek se úplně scvrknul a stáhnul a penis krásně vyniká. Často ho tam holím a to vypadá mooc hezky ! Jako chlap funguje normálně, bere si hormonální pilulky. Je moc fajn. Opravdu ho asi miluji a nechci jiného. Máte to holky některá taky tak a líbí se vám to ?

reagovat 20.1.2006 22:35 - Gypsi

Tak si ho vezmi, založte rodinu a mějte spolu spoustu malejch kastrátků. Kdyby se ti nedařilo otěhotnět, cvič podle paní Mojžíšové a když ani tohle nepomůže, budeš si muset vrznout bokem. Kolem jídelních automatů se pohybuje dost hezounů, keří by ti za výživnou polévku s jedním rohlíkem vyhověli. Jsou sice špinaví, velice často nesnesitelně smrdí, ale mají to hlavní!

reagovat 20.1.2006 23:38 - Ne-mravní hlídka

Zaptala ses ho proč je vykastrovaný? Většinou je to proto, že se někdo takový dopouštěl deviantních trestných činů jako je brutální znásilňování a zneužívání dětí. Pokud je mu méně než 60 let pak kastrace ze zdravotních důvodů (rakovina prostaty) je téměř vyloučena.
Takže BACHA!

reagovat 21.1.2006 01:05 - Marťan

Radko nejmenuje se náhodou Straka,ten popis na něj sedí!

reagovat 21.1.2006 11:56 - Markéta

Jeee, to musí být teda zajímavý Radko, to bych taky někdy chtěla vidět a možná i vyzkoušet... On musí být vážně moc sladký...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2017 16:46 - Píšeš

Som rád, že to niekto...

že sex s mladšími tě láká jako běžného chlapa-co to je za nesmysl,když zde píšeš,že jsi jenom na starší ženy,tomu ted vůbec nerozumím.Jinak ty k tomu přece nic jiného nemáš,nebo ano? Že ta obava,aby se to nezhoršilo a nepřešlo to i k ubližování,to bys pocítil už přece ted.Určitě dej na odborníky,já tomu vůbec nerozumím,jen píšu,co si myslím a o tobě nevím vlastně nic,jen co napíšeš.Kastraci chceš ty sám a co odborníci,doporučují,nebo říkají,že u tebe to není potřeba? Každopádně dej hodně i na sebe,at ty sám jsi spokojený,člověk,který to nezažívá,ten se do toho neumí ani vžít,to je jasné.

reagovat 17.7.2017 16:54 - To

už jde o deviaci,vid? Jestli jsi něco dřív i provedl a cítíš to tak,pak ta kastrace je určitě východisko.Normálně u odborníků.Asi to máš ještě s něčím spojené,není to jenom,že jsi na starší ženy,že mám pravdu?

reagovat 17.7.2017 17:12 - Ramon

už jde o deviaci,vid? Jestli...

zatial som nič neurobil, a je to iba o tých starych ženách

reagovat 17.7.2017 17:17 - Jindra

že sex s mladšími tě...

Pán tam napsal,že ho sex s mladšími ženami láká asi tak,jako běžného heterosexuálního chlapa sex s jiným chlapem,to znamená vůbec.Co je na tom k nepochopení?

Jinak pokud ke kastraci není opravdu vážný důvod,nešel bych do toho,protože to bude mít nevratné důsledky.Dobrovolně se zříct pohlavního života,navíc se nechat zmrzačit?Děkuji nechci.

reagovat 17.7.2017 17:22 - Ano,

rozumím,to jsem si špatně vyložila.Ramone,pak proč ten strach,že jednou bys mohl někomu ublížit? Podle mého se to nijak nebude stupnovat,prostě budeš stále jenom na ty starší ženy.A v tom případě kastraci beru také úplně za zbytečnou.Najít si starou partnerku nebude až tolik obtížné.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *