Líbí se mi kastrovaní muži

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2006 22:26 - Radka

Ahoj, jsem možná trochu mimo, ale musím se přiznat, že se mi moc líbí muži, kterým byly odejmuty kuličky. S jedním takovým teď jsem a musím říct, že i z estetického hlediska "tam dole" vypadá mnohem líp. Jeho šourek se úplně scvrknul a stáhnul a penis krásně vyniká. Často ho tam holím a to vypadá mooc hezky ! Jako chlap funguje normálně, bere si hormonální pilulky. Je moc fajn. Opravdu ho asi miluji a nechci jiného. Máte to holky některá taky tak a líbí se vám to ?

reagovat 20.1.2006 22:35 - Gypsi

Tak si ho vezmi, založte rodinu a mějte spolu spoustu malejch kastrátků. Kdyby se ti nedařilo otěhotnět, cvič podle paní Mojžíšové a když ani tohle nepomůže, budeš si muset vrznout bokem. Kolem jídelních automatů se pohybuje dost hezounů, keří by ti za výživnou polévku s jedním rohlíkem vyhověli. Jsou sice špinaví, velice často nesnesitelně smrdí, ale mají to hlavní!

reagovat 20.1.2006 23:38 - Ne-mravní hlídka

Zaptala ses ho proč je vykastrovaný? Většinou je to proto, že se někdo takový dopouštěl deviantních trestných činů jako je brutální znásilňování a zneužívání dětí. Pokud je mu méně než 60 let pak kastrace ze zdravotních důvodů (rakovina prostaty) je téměř vyloučena.
Takže BACHA!

reagovat 21.1.2006 01:05 - Marťan

Radko nejmenuje se náhodou Straka,ten popis na něj sedí!

reagovat 21.1.2006 11:56 - Markéta

Jeee, to musí být teda zajímavý Radko, to bych taky někdy chtěla vidět a možná i vyzkoušet... On musí být vážně moc sladký...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2018 19:24 - luci

Vím, že některé ženy...

Máš pravdu,některé ženy to vzrušuje,také mám tu zkušenost.Ale ty veterinářky to mají jako práci.Faktem je,že na rozdíl od zvířecích samců,kterým to dělají běžně je i pro ně kastrace muže vyjímečná.A u zdravého muže to zákon zakazuje.Ale zase za peníze je i v Praze dům,natož kastrace.Ale ono nejde jen o ten akt,kdy tě navždy "znehodnotí"jako samce.Může ti to podle toho co jsem viděla nabourat psychiku.A potom tím cuckoldem můžeš být snadno.Nebudu říkat muž,ten člověk není schopen manželce v čemkoliv oponovat a poslouchá ji na slovo,jak dobře vycvičený pes.Vrchol toho co jsem viděla bylo to že mu dala vylízat talířek do kterého před tím z prostřižených prezervativů vymačkala sperma cizích mužů.Klekl si k tomu a jako pes to vylízal myslela jsem že se natáčí porno.Četla jsem anonymní zpovědi žen ze kterých udělali "fenky".Některé vozí k zoofilům a užívají si pánové i jejich psy.Prý ti devianti dobře platí.Jinak ten prasák nějak získal moje číslo a volal,že klidně připlatí a že je diskrétní.Až jsem se třásla,nevím jestli vzteky,nebo vzrušením.

reagovat 18.2.2018 22:25 - Morten

Máš pravdu,některé ženy...

Ano, veterinářky to mají jako práci. Ale taky mají své fantazie. A je zajímavé bavit se s nimi o kastraci a vtipkovat na to téma, protože člověk ví, že jsou toho schopny. Určitě aspoň některou to musí lákat udělat ten zákrok chlapovi. Po kastraci budou určitě změny v psychice. Testosteron ovlivňuje myšlení, vnímání, rozhodování a vyhodnocování podnětů. Ale jsou i chlapy co nedokážu svým ženám odporovat i bez kastrace. Jednou z povinností cuckolda je připravit svou Paní na soulož, vylízat ji a případně orálně nažhavit i milence své Paní. Po sexu musí zase jazykem vyčistit svatyň své Paní, slízat sperma milence. Fuj, teď bych to nedal.
Nenech se kupovat za peníze, měj svojí cenu a hodnotu. Když tak, bez peněz. Ale ten nechutný psí penis! A nechat si stříkat do vagíny psí sračky!? Fuj, je mi z toho zle!
Zkoušela si i jiné formy ponížení ženy při sexu? Svou ex jsem nejprve nečekaně chytnul a praštil s ní o postel. Ona byla v leku. Sprostě vynadal. Urážel ji. Fackal rukou a penisem po tváři. Štípal jí na bradavky. Surově rukou nebo pantoflí nařezal na prdel. Pak jí musela nastavit a zasunul jsem jí to do prdele. Při sexu na pejska jsem ji tahal za vlasy, že musela ohnout krk do zadu a pak jsem ji škrtil a dusil. Když jsem jí to tam napustil, vytáhnul, profackal přes tvář a musela mi orálně vyčistit penis. Milovala to a byla šťastná a pořád děkovala, že se jí tak hezky věnuji. Byly to prý její nejlepší orgasmy, jaké kdy měla. Někdy si nemohla sednout na prdelku, ale to bylo všechno. Při našich hrátkách sem jí nikdy fyzicky neublížil až na pár modřin, které však nebyly často. To bych nepřežil, kdyby se jí něco stalo mou rukou. Jinak sme se hezky se líbali, užívali romantiku a něžnosti. Až na ten sex.

reagovat 18.2.2018 23:22 - luci

Ano, veterinářky to mají...

Jsou i muži kteří jsou jaksi kompletní,ale jsou cuckold.Ten o kterém jsem psala je definitivní.Já bych se ke svému a k muži vůbec takhle nechovala i kdyby byl vykastrovaný.To co mi předvedla s tou pikantní přesnídávkou pro něho,to byla podlost.Ale ona řekla že jsem útlocitná,je prý zvyklý na sperma milenců.To,že jí vylizuje mušličku před a po koitu je prý standard o tom se nediskutuje.A první střik milence je do jeho úst.Potom má milenec delší výdrž a jí uspokojí.Dostala jsem instruktáž až mi lezly oči z důlků.Ale to je právě o sexu a vztazích,každý to má nastavené jinak.A některé ženy to opravdu chtějí pěkně "natvrdo",žádné dlouhé muckání.Oni se mnou se ti chlapi také moc nemuckají.Napřed invektivy až oplzlosti,osahávání až hrubě,někdy i ten úvod bolí a už najíždí.Prasák mi zase volal,ale já to nevzala.Tak poslal SMS,že když držel moje boky tak si hned uvědomil jak jsem pro pejska vhodná a že bych ho měla vidět a změním názor.Zase mně naštval,je evidentní,že by ten parchant chtěl vidět svého psa ve mě.Vidím mu až do žaludku.Vyláká mě tam,s někým se domluví a připustí mně,natočí si to na kameru,nebo mobilem a bude mít fenku na připouštění.A ta bude držet hubu protože kdyby to dal na net,tak to asi nevydýchám.Jsem asi blbka,ale taková abych mu na jeho špek skočila zase ne.

reagovat 19.2.2018 23:10 - Morten

Jsou i muži kteří jsou...

Přesně tak, jak říkáš, je to o sexu a vztazích. Někdy ta kombinace umí překvapit.
A jak by si Ty chovala ke svému vykastrovanému muži?
Problémem je, že ženy co to chtějí drsně si na to po čase zvyknou. Chtějí to drsněji a drsněji a neznají hranici. Adrenalín je sexuaálně vzrušuje. Možná je to i Tvůj případ. Ten můj případ je, že se dominant znčne bát, že ji vážně ublíží. Užívání sexu se tak změní na obavy a strach. Proto je lepší být subem a užívat si to z té opačné strany. Doslova (:
Nebudu Ti tady psát, jak se mi to se psem hnusí, protože Tě tým víc k tomu stimuluji. Tebe zastaví až nějaká vážná nemoc, bohužel. Budu Ti držet palce, ať máš extrémní štěstí při té ruské ruletě. A blbka určitě nejsi, právě naopak, je to vidět podle formulaci myšlenek. Měj svoji cenu a hodnotu, jinak si přestaneš vážit sama sebe.
Přemýšlím, že se nechám u jedné dominy přikurtovat a dám si oholit rozkrok. Jen tak cvičně. Možná dostanu injekci fyzáku do varlete. Ta představa bezmoci mě tak silně vzrušuje.

reagovat 20.2.2018 16:50 - luci

Přesně tak, jak říkáš,...

Určitě bych se k němu chovala jako k člověku,ne jako ke psu.Jako to dělá ona.Jde o pořád silnější zážitky a některé ženy to opravdu chtějí pěkně "natvrdo".Mne stimuluje ten chlap,podle toho jak včera ten můj říkal,že zapojením pejska je sex pikantnější,tak je jasné,že ho kontaktoval.Dnes to zase z jedním probíral,že prý je to jen o předsudcích a že jde jen o tři až pět prvních připuštění.Potom už je fenka v pohodě.Před hodinou jsem na počítači našla šestnáct fotek psů velkých plemen,které mu někdo poslal. Odhaduji,že to v sobotu uskuteční, jak mi jednou řekli:ty přece nemusíš chtít .Tu simulaci kastrace určitě absolvuj,s dominou si dohodneš scénář a neměl by být problém ho časem i vylepšovat a simulace opakovat.Záleží na tom jestli bude ochotna k napíchnutí roztoku do varlat?Ale může zajistit expertku,pak bys to měl dražší.Ale pořád lepší dokonalé simulace,než jedna tvrdá kastrace.Přeji velké vzrušení a silný zážitek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *