LEXAURIN a jiná psychofarmaka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2004 16:05 - jj

Ahojky,máte někdo zkušenosti s LEXAURINEM? Jsem na něm zaseklá a chci se z toho vyléčit,ale nevím jak.Už mi nestačí normální dávky,co mi píše doktor(3mg denně).Abych mohla ráno vyjít mezi lidi,musím do sebe nasypat 6-9mg,za den to pak dělá celkem 12-15mg.Můj doktor s tím nic nedělá a dál mi ho píše, už 4 roky,i když jsem mu řekla,že mi předepsaná dávka nestačí.K tomu mi teď ještě píše SERLIFT-antidepresivum.Jako diagnózu mi řekl,že mám neurózu-poruchu osobnosti.Chci se toho všeho zbavit, bojím se,nechci být do smrti feťák,co horkotěžko shání léky,protože předepsané dávky mi samozřejmě nestačí.Jestli o něčem víte,poraďte mi please.díky

reagovat 26.6.2004 16:25 - Olga

Zkus změnit doktora. Někdy je to to jediné, co pomůže. Ze mě udělali závisláka na Lexaurinu v nemocnici, kde mi ho dávali, protože jsem ten pobyt strašně špatně snášela. Doma jsem se z toho dostávala pomocí čajů z oblbovacích bylinek, hlavně majoránky (normální koření). A stejně si ho někdy musím dát aspoň na noc, abych dokázala usnout.

reagovat 28.6.2004 23:02 - Irena

Brat Lexaurin delsi domu jak mesic uz muze vyvolat zavislost. Jdi k psychiatrovi, mel by ti postupne lexaurin nahradit jinym pripravkem a tak se z toho snad vyhrabes. Ale jestli trpis jen neurozou a poruchou osobnosti, taky vyhledej nejakou formu terapie. Za par let jsi z toho venku i bez prasku.

reagovat 29.6.2004 21:54 - jj

Holky díky za to,že jste mi napsaly,myslela jsem si,že tenhle problém s lexem moc lidí nemá. Háček je v tom,že ve městě je to asi nejlepší psychiatr a těžko za něj najdu náhradu a někam chodit musím,bez prášků bych nepřežila a bojím se,že mě z toho novej doktor nedostane,akorát mi ho nebude předepisovat a to by byl konec.Mám stihy z lidí,kolikrát ani nemůžu vyjít ven,tímpádem nezvládám školu,prostě děs.Zkoušela jsem přestat,ale měla jsem strašný stavy,deprese,třes,zimnici,nemohla jsem spát,no prostě asi absťák.Šla bych se léčit,ale nevím kam,nevím co to obnáší a nechci skončit přivázaná k posteli v Bohnicích... Psychologa jsem zkoušela,ale bylo to k ničemu

reagovat 1.7.2004 13:29 - Z.

změň lékaře já měla neurozu a myslím že ještě mám ted sem plně bez léků, ale psycholožka mě dávala jakési jemné rozpustné tablety ve vodě,šumivé a byly skvělé,přešlo to ale ne úplně,ale ted sem bez prášků,neřeš to Lexaurinem,nebo zblbneš, změn doktora.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2016 16:11 - Jana

Ahojky, já jsem brala...

Já několik měsíců a trošku to problém byl.U vás asi jiné,že vám nasadily Zoloft,jinak by to nebylo snadné ze dne na den přestat.

reagovat 6.9.2016 22:34 - lejn

Je me 80let a zadne prasky...

Díky ,mám stejný názor,ale antidepresiva 3 generace jsou podle mne důležitá a usnadnují lidem život a jsou vychytaná,takže se dají brát i v 80ti.

reagovat 7.9.2016 04:39 - Antidepresiva

Díky ,mám stejný...

3.generace jsou stejný shit,jako jiné léky.
Méně škodí,méně účinkují.nejúčinnější byla prvni generace. Taky šílený dryjak to byl.
Dalo se tím predavkovat a zabít.tohle novymi AD nejde. A na depresi jsou stejně slabé jako placebo.

reagovat 8.12.2016 20:31 - Zelepukin

Lexaurin jsem zkoušel, hroznej oblbovák.

reagovat 23.7.2017 16:22 - Líba

Nemam,psat si muzu ze prodam...

Ten kdo koupi nema z toho zadny problem (vlastni zkusenost)
Ten kdo prodava bude mit prusvih jestli na to prijde policie
Prodavate omamne latky (obrazne)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *