leukémie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2000 20:16 - Katka V

Dobrý den potřebuji zjistit co nejvíc o této zákeřné nemoci a byla bych moc ráda kdybyste mi mohli poradit.kdyžtak mi napište na můj email vokurkova"quick.cz
předem moc děkuji.

reagovat 1.7.2002 10:37 - Jirina Spurna

Pani Vokurkova, napsala jsem Vam, ze pokud mate otazky rada Vam je zotpovim. POkud jste muj e-mail dostala, muzete se kdykoliv ozvat. Pokud ne staci kviknout na jmeno nad prispevkem, pokud se tam pokusim napsat primo svuj e-mail pokazde to zmizi, asi to bude pocitacem. Muj e-mal je take v chatu: Mam problem-mam leukemii. Lyka-Jirina

reagovat 25.5.2004 18:55 - Andrea

Také mám zkušenosti s leukémií,mému příteli jí léčili půl roku,bohužel né úspěšně.Všem ostatním držím palce,aby to zvládly.Nezdávejte to!!

reagovat 25.5.2004 23:17 - Martina Švehlová

Breussova metoda - 42 dní bez jídla - možnost... Kniha se jmenuje Rakovina, leukémie a jiné, zdánlivě neléčitelné choroby. Přeju hodně úspěchů..

reagovat 25.5.2004 23:44 - j.

Hezký den!
Zkuste se obrátit na nějakého dobrého léčitele, proberte si také duchovní příčiny nemocí, např. kniha p. Hrabici - Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí.
Přeji vše dobré! j.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2014 15:41 - Š.

Vzhledem k tomu, že se na mne více let obracejí lidé s leukémií a zjišťuji, že umírají zbytečně, chtěl bych uvést , že se mohou uzdravit sami a mnohem účinněji, rychleji a spolehlivěji než v nemocnici.
Poslední případy z dubna letošního roku.
Mladá paní /33 let/ a pán /41 let/.Oba akutní leukémie s nepříznivou progózou.Oba diagnostikováni v prosinci 2013, oba podstoupili 3 chemoterapie.U obou hodně zanesená kostní dřeň /přes 90%/.Mladý pán před několika dny zemřel, byl v péči lékařů, z toho, co jsem radil nic neudělal.Mladá paní má očištěnou kostní dřeň a zanesené je necelé půl procento!!Paní okamžitě po zjištění diagnózy přešla na pítí ovocných a zeleninových šťáv.Chemoterapie snášela výborně.Po schůzce se mnou 4 dny před kontrolním vyšetřením jsme přistoupili k hladovce a testy prokázaly další pokles zanesení.Nyní další kontrola až za měsíc a tady doporučuji očišťování kostní dřeně přes akupunkturní body na nohou a rukou.Dávají se obklady na nohy a ruce a přes ně igelity, aby došlo k zapaření.Ráno sundat a oplachnout v umyvadle.Odpad uzavřít, aby bylo vidět, co se odplaviloStrava se musí radikálně změnit, vynechat absolutně vše suché, pečené, hlavně jakékoliv pečivo,pizzy,oplatky, knedlíky,ale i ovesné vločky.Převážně syrová strava, nejlépe odšťravená, zvláště u akutní leukémie.Při ní je třeba postupovat radikálněji a rychleji, aby došlo k očištění kostní dřeně a ne k jejímu dalšímu zanášení.Tyto procedury jsou účinné i v případech , kdy nepomohly chemoterapie, ani transplantace kostní dřeně.Pokud bude leukémie diagnostikována , zkuste okamžitě nasadit tyto procedury a po týdnu si nechte udělat kontrolní testy.Testy nemohou být horší.Velmi žádoucí jsou klystýr, výplachy střev, aby se tělo rychle zbavilo škodlivin, které jsou příčinou nemoci.Můžete mne také kontaktovat a konzultovat co je potřeba dělat k uzdravení.

reagovat 30.4.2014 15:55 - š š š

Frantíku z Horní Dolní, asi tě navrhnu na Nobelovku.

reagovat 6.5.2014 17:12 - Ś.

Už Hippokrates propagoval hladovky a dobře radil doktor Švejkovi, že půst a klystýr člověka uzdraví a nepotřebujete k tomu téměř nic, jen vodu, kterou pijete a děláte si klystýry.Čistíte tělo vrchem i spodem a obklady na nohy, případně ruce.Pokud Vám bude diagnostikována leukémie a je jedno jaká, jděte do půstu a klystýrů. Asi 12 dní by mělo stačit na to, aby se hodnoty krevních testů dostaly na normu.Není třeba devastovat tělo chemoterapií, transplantací kostní dřeně.Potom upravte stravu jak bylo popsáno v předchozím příspěvku.Nikdo už nemusí zemřít na leukémii.Nebojte se toho a budete překvapeni jak je to jednoduché.Pro to máte nejvhodnější podmínky doma, ne v nemocnici.

reagovat 15.10.2015 11:42 - Daniela

Dobrý den, mamince 9.června 2015 diagnostikovali akutní leukemii ADL.Užívá prášek Litarin. Potřebovala bych se poradit hlavně ohledně stravy.Má problémy občas se zvracením a teď i kyčle.Ležela 14dní v nemocnici,nemohla chodit. Potřebuji do ní dostat energii a upravit její krevní obraz.Se vším se obrací na mě.Děkuji

reagovat 15.10.2015 12:15 - Kveta

Nutridrinky z lékárny- jsou drahé, ale nahradí komplexní stravu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *