Letuska

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2005 21:19 - Alisar

Cau lidi, chtela bych pracovat jako letuska, mate nekdo zkusenosti?
Co takova prace obnasi? Nosim bryle, nevezmou me?

reagovat 3.5.2005 22:39 - Michal

co umíš, co znáš a jak si tu profesi představuješ?'

reagovat 4.5.2005 12:00 - Kata

no, umim anglicky a arabsky, jsem zcestovala a mam 2 roky zkusenosti jako recepcni v zahranici, ale nosim brejle a mam jen 165 cm. Hlasila jsem se na Emiraty, ale nevzali me. Delali jsme test na vysku, kam az muzu dosahnout a to jsem prosla taktak. Je to kvuli vejsce nebo brejlim?

reagovat 4.5.2005 12:06 - Alisar

Michale,moje kamaradka to dela, ale je hodne vysoka. Celkem na ni nic neni, ale umi dobre anglicky, Vzdycky leti do cizi zeme, je tam 24 hodin a zase zpatky. Bavi ji to, platove vyhodny, dali ji hezke ubytovani... taky nejsem moc vysoka, ale v nekterych spolecnostech to nevadi.

reagovat 4.5.2005 23:03 - Michal

tvoje výška je OK, ptřebuješ mít ještě jeden jazyk kromě angličtiny. zkušenost ve službách a chtít peracovat s lidmi. být připravena na fyzicky i psychicky náročnou práci. a taky podřídit čas jinak věnovany osobnímu životu. příjemný vzhled BMI v normě. absolvovat náročné psychologické testy, komplexní vyšetření, zkoušky z těch jazyků, výběrovou komisi a pak můžeš nastoupit do 2-3 měsíč kurzu, kde tě vše naučí. pokud projdeš všemi končnými praktickými i teoretickými zkouškami...bude z tebe letuška...ale tím to nekončí...přezkušuje , školi a kontroluje se pořád'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2008 20:30 - deniska

hee prosim vas..chodite nikdo na ruzynskou skoly...jestli jo..taak mi plosim odepiste..a chci se zeptat je to taam težky a co prijmacky..musi se delat.do jakeho prumeru se nemusi prijmacky delat?...dekuji a pls odpovezte..diiky'

reagovat 14.11.2008 19:18 - Anna

No, hlavne, abys umela psat (a ne koktat, jako tady na webu), ale hlavne to chce hodne rychle roztahot nohy a mit hodne vlhkyho bobrika, kdyz si pasazer v bussiness class vzpomene :-)

reagovat 3.3.2009 19:52 - Naty

Chodíte prosim vás někdo na tu ruzyňskou školu? A co ty přímačky? Já chtěla bych to tam skusit, ale mam strach, že se tam nedostanu.'

reagovat 14.6.2009 23:13 -

Bojíte se toho,když se stávají neštěstí?

A chcete se některá z děvčat stát letuškou?'

reagovat 3.4.2010 18:10 - kata

tvoje výška je OK,...

a když umím jen německy vadí to??

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *