Letecké neštěstí u Smolenska

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2010 12:44 - Andrew

Myslíte, že se někdy vyšetří, proč se to vůbec stalo?

reagovat 27.5.2010 23:11 - Steph

Myslím, že pokud se spekuluje o příčině nehody a důkazech (spekulacích?) č. 2, mělo by být objasněno, proč dřívější spekulace (důkazy) č.1 jsou "mimo". Mám na mysli ono video zveřejněné na youtube, kde je záznam katastrofy těsně po havárii. Jsou tam různé polemiky o výkřicích typu "nezabíjejte nás!!", video jakýchsi postav, které se najednou jakoby pod výstřelem kácí k zemi, atd. Vzhledem ke kvalitě záznamu toto může být podle mého sporné. Co je ovšem podle mě dost zřetelné jsou výstřely. Příčinu výstřelu jsem nikde neslyšel objasněnu. Myslel jsem na vybuchující patrony pod velikým žárem plamenů. Tady se jednalo o výstřely jednotlivé, ve větším odstupu po sobě. co vy na to? http://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM


reagovat 27.5.2010 23:12 - Aenkx

Nebyl nahodou ten dotycny, co to natocil....zabit?


reagovat 27.5.2010 23:13 - Aimee

Tlak na piloty byl zrejme enormni
Dokazuje to, pod jakym tlakem byli piloti... Drivejsi hlas, ktery je slyset ze zaznamu z cernych skrinek, je urcite prezidenta (ackoliv neverim, ze slova jsou lidumilovna a klidna, urcite si je Polaci zmirnili.. nebo minimalne jim nebudu verit, dokud se neuverejni neupraveny zaznam). Dovedu si predstavit, ze generala do kokpitu povolal prezident sam, bud at jde "srovnat" piloty a donutit je pristat, nebo minimalne, at jim jde pomoci s pristanim...
Take zrejme proto od jednoho momentu, kdy jim vez na letisti naznacovala, at nejdou na pristani, a zadala je znovu jako drive o technicke udaje o vysce,... aby je navigovala, ji neodpovedeli a sli rovnou na pristani... nemeli zrejme jinou volbu, meli za sebou generala... No, smutne,....


reagovat 27.5.2010 23:14 - MarxP

Chudáci piloti, těm do toho kecal asi taky kdejakej vocas s hvězdičkama. No jo no, to holt by bylo pro novodobé panstvo zdržení, hrkat se po ruskej silnicích 300 kiláků... Takhle jsou tam zase rychleji, sice napořád, ale maj, co chtěli.


Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2017 21:51 - D

Již kdysi sem ti snad...

Takže ta revoluce byla podle tebe způsobena jediným faktorem, a ty sám jsi natolik bystrý, abys tento jediný faktor rozpoznal lépe než kdokoli jiný, a pak ho vysvětloval mně.

A navíc tě ta tvá "genialita" vede i k přesvědčení, že o bolševické revoluci lze mluvit jedině v souvislosti s oním jediným výše zmíněným a tebou proponovaným faktorem. A kdo si dovolí přikročit k danému tématu z jakéhokoli jiného úhlu, je u tebe úplný idiot.

Máš věru laciný obsah lebky.

reagovat 7.11.2017 22:13 - D

Již kdysi sem ti snad...

Nicméně tobě jde asi hlavně o to, Rusy vyvinit z jejich četných zločinů, spáchaných pod rudou vlajkou s kladivem a srbem.

reagovat 7.11.2017 22:32 - Eva

Již kdysi sem ti snad...

A odkdy platí, že k bolševické revoluci došlo v carském Rusku? Já myslela, že car abdikoval už v únoru 1917.

reagovat 9.11.2017 10:27 - tak jak je Evo?

A odkdy platí, že k...

wikipedie Dějiny Ruska
V dubnu 1917 byl ze švýcarského exilu prostřednictvím německé tajné služby dopraven do Ruska Vladimir Iljič Lenin spolu s dalšími revolucionáři.

reagovat 9.11.2017 10:35 - V květnu

A odkdy platí, že k...

se zároveň z USA vrátil Lev Davidovič Trockij.
Car abdikoval a nesdělil co bude dál - pak je jasné že se se určité kruhy snažili dosadit svoje lidi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *