15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2009 18:40 -

Jdu příští týden na 15 ti letou prohlídku a tam musím za doprovodu jednoho rodiče, bojím se že mi před matkou řekne sundej trenky a stahni předkožku, nebo snad matka přijde do ordinace až po prohlídce??? v toto doufam, jinak teda před rodičema trenky v ordinaci nesundam. jak to je poradte. děkuji????

reagovat 26.2.2009 17:32 - robert

Neboj se a nenervuj se. Matka může stát někde u dveří a takticky se dívat jinam. nebo vem tátu.

Doktorka se také nemusí ptáka nijak dsotýkat,kolikrát jen pohledem nebo jen lehce rukou sáhne na vejce. Já byl spíš vyjukanej z chlupů,které mi od 13 do 15 narostly. tak se neboj...

reagovat 26.2.2009 19:56 - Marek

Mě nezajímá že bude stát o kus dál, a dívat se nebude, ale jde mi o to že vubec bude přítomna te prohlídce, já si myslím že by měla být pozvaná do ordinace až po prohlídce, není mi 6 let a nebu trapasit, jestli tam bude tak trencle nesundam a je to, už jsem se rozhodl. No jak to probíhalo u vás???

reagovat 26.2.2009 20:06 - J.

Tak to řekni přímo matce, že nechceš, aby tam s tebou šla.

reagovat 26.2.2009 20:21 - Kamil

Buď matce řekni, ať tuto část prohlídky taktně nesleduje, nebo řekni tátovi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2013 23:31 - Marek

dobry den prosim poratte mi...

Bude to přesně tak, jak ti to napsal Pepa, ale navíc ti v sedmnácti ještě doktorka bude kontrolovat volnost předkožky přetahováním tam a zpátky, a až vystříkneš, sestra změří metrem, jak to bylo daleko, a zapíše to do karty.

reagovat 20.1.2014 22:33 - Maty

byl někdo na posledy...

Jenom mi měřila tlak, vzala krev a moč. Doktor me změřil a zvážil no a to bylo vše. žádný odběr smene atd to sou nesmyslů!

reagovat 31.1.2014 06:31 - Ondiik

Me doktorka ve 13 letech pred mamkou stahovala predkozku, ale za 3 dny pujdu s tatou jsem se domluvil

reagovat 9.2.2014 16:21 - Petr

Nás na dorostové prohlídce doktorka vyšetřovala podobně.I přesto,že to považuji za běžné dorostové vyšetření tak na to vzpomínám dost nerad.Chodili jsme se školou.Šla s námi učitelka,která vždy čekala venku v čekárně.Do ordinace,kde byla sestra jsme chodili po třech a do druhé ordinace kde byla doktorka jsme byli voláni po jednom.Změření tlaku,zvážení,změření výšky,kontrola vývinu páteře a kloubů a genitální prohlídka.U sestry jsme byli ve spodním prádle ale u doktorky jsme ho museli odložit.Celé vyšetření bylo v pohodě až na to genitální.Nahému a v leže na zádech mi doktorka prohmatávala nejprve břicho,potom šourek a varlata(zdálo se mi to nekonečné)a nakonec kontrola předkožky,která mi nešla stahovat.Vrchol byl,když jsem jednou dostal erekci.Dnes je to možná k smíchu ale tenkrát to pro mě bylo hrozné!Vždy,když nám oznámili,že půjdem na prohlídku,měl jsem trauma týden předem.

reagovat 14.2.2014 18:51 - marek

U nas takisto cela trieda k sestricke po 3 vyzliecť do spodneho pradla merala tlak vysku vahu a od sestry k doktorke po 1 tam sa islo do naha a vsetko

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Lékařské zákroky,přístroje a vyšetřovací metody > 15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

registrace | přihlásit se
Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít