Je mi 38 let a jsem svobodný. Je to normální ???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2006 21:13 - MM

Ahoj, je mi 38 let, jsem doposud svobodný bez žádné vážné známosti. Chci se zeptat, zda-li je tento stav normální. Vzhledem se dá říci, že patřím do průměru, výška 188 cm, váha kolem 78 - 80 kg., aktivně sportuji Zkusil jsem několik seznamek, ale zjistil jsem, že tam ženy mají tak vysoké nároky které ač podnikám nemohu nikdy splnit. Poradíte mi kde dělám chybu???
Děkuji MM Praha'

reagovat 17.7.2006 22:41 - Viktorka

Nevím, kde děláš chybu, nejsi náročný náhodou ty? Zkus se seznámit jinak než přes seznamku, třeba v práci, na zábavě atd..'

reagovat 17.7.2006 22:42 - Sabinka

Je to normalni. Co mas v osude psano, to je dano. Normalne se chod bavit, zij, na nekterou narazis. A kdyz maji vysoky naroky, (nevim teda presne jaky), tak at tahnou do prdele. Cau

reagovat 17.7.2006 22:48 - Viktorka

No tak Sabinko, to snad ne? Co je v osudě psáno, je i dáno? To jsi trochu přehnala:-).

To MM:

Taky by mě zajímalo, jak jsou náročné?'

reagovat 18.7.2006 09:48 - Dana

To víš,že je to normální.Někdo prostě nemá štěstí a nepotká toho pravého ve 20 letech.A čím je člověk starší,tím je výběr omezenější.Ale najít se určitě dá,chce to jen trpělivost a neupínat se na to "za každou cenu"'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2012 15:16 - no to snad ne

steve, to není pravda, všechny takové určitě nejsou, asi hledáš ve špatných kruzích. Nehledej zhýčkanou manekýnu ale normální holku. Já jsem nikdy nekoukala na peníze, stačilo mi jen, že ten dotyčný měl práci - a zase jsem dojela většinou na to, že mě podváděli. Takže je mi 39 a jsem taky sama. Což už je u ženský průšvih.

reagovat 30.1.2012 11:27 - Yarda

Je fakt, že prachy nestačí. Nebo jich musí bejt opravdu hodně.
Ale holky jsou dost vybíravé - mohou si to dovolit, protože chlapa objektivně k životu a dokonce už i k reprodukci nepotřebujou. Je pro ně vítaným zdrojem peněz, ale ne nezbytným. Díky, sociální státe! Takže tehle je takovej a tamten zas vonakej a žádnej neni dost dobrej.
"no to snad ne" například je radši sama, než s nějakým nevěrníkem. Přitom bych nic nedal za to, že jí připadal atraktivní díky těm samým vlastnostem, které ho předučily k nevěře. Takže je možné, že to celé byl z její strany podvědomý klakul, aby "to zase nevyšlo". Když jsi chtěla věrnýho, neměla sis vybírat atraktivního :-).

reagovat 30.1.2012 17:31 - hahulák

A chceš vztah protože chceš a nebo proto, aby sis připadal normální. Já v tomhle například nemám jasno :/

reagovat 30.1.2012 19:14 - :-))

Je fakt, že prachy...

Ty ale píšeš bludy. Muži si vybírají hezké ženy, proč my bychom si měly vybírat hůře? Co to je ,že děkujieš sociálnímu státu:-)) Ono je jinde lépe? Třeba v Německu, nebo jinde v rozvinutých zemích? To, že muži silou drželi celá tisíciletí ženy v područí a nevědomosti konečně je pryč. Žena je plnohodnotný člověk,jako i muž-teda mimo tebe a tobě podobných.
Má právo nebýt ničí služka-také je mnohdy mnohem chytřejší, má právo volby a má právo na život. Ne být někomu k ruce a nebýt fabrika na děti. To by se muži museli naučit chovat jinak,abych se někým trávila svůj čas.

reagovat 31.1.2012 10:07 - Yarda

Ty ale píšeš bludy. Muži...

Smajlíku, sorry, ale jsi úplně mimo. Zkus ve svém okolí najít někoho, kdo ti to nějak polopaticky vysvětlí...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *