Lesbická láska

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2003 11:51 - Dominika

Chci se zeptat, co si myslite o lesbickach ? Myslite si, ze se zena tak uz narodi nebo se ji stane vlivem okolnosti v prubehu zivota ? Je tu nekdo, kdo zije s muzem, ale pritom touzi po zene ? Ozvete se ?

reagovat 26.8.2003 12:30 - Jitka

Ahoj! Třeba zrovna já - jsem více než rok vdaná a přitom toužím po milování s ženou. Manžel o tom ví. Ale myslím, že mě spíše více vzrušuje ta představa sexíku dvou žen, než ta realita. A co se týče lesbiček - když nikoho svým chováním neobtěžují, je vše v pohodě. Tolerance!

reagovat 27.11.2003 12:21 - Kyty

Čauko holky - obě.
Tak: Chlapy stále sní o souloži se dvěma krásnými dívkami - ženami, ale skutek utek. Ono, z vlastní zkušensoti, když se muž cítí ohrožený (když na své ženě vidí, že s druhou se cítí lépe), stává se nesnesitelným žárlivcem a jeho trouhy milovat se se dvěma ženami josu naprosto ta tam.
K lesbické lásce bych doporučovala zabrouzdat na info serwefy, př. www.lesba.cz, www.kluci.cz, www.004.cz, www.stud.cz, www.partnerstvi.cz a myslím, že tam najdete odpovědi na své otázky.
Nehledě na to, proč si nepřiznat, že člověk může být i BI, hm? páčko

reagovat 27.11.2003 15:04 - Renata

To je právě ono, každá z nás touží po MILOVÁNÍ s ženou- ale toužíte také o žití s ní? O tom, že vaším partnerem bude žena? Jestli jo, jste asi lesba, jinak já se za ni nepovažuju. Snila jsem po intimním kontaktu s ženou, realita nesplnila tak úplně moje představy, je to hezký, ale chlap je chlap. Takže se považuju za lehce bi heterosexuálku..

reagovat 27.11.2003 15:09 - Renata

A ještě bych chtěla říct, z toho, jak se tu tyhla "bi " holky kontaktují, dobrých 80% to dělá kvůli partnerovi- protože on chce do postele dvě. Což nechápu- ve třech se obíráte o to, co je podstatou sexu mezi ženami- důvěrnost, jemnost, něžnost. S chlapem se jedna předvádí víc než druhá a ta, co patří k tomu muži, navíc žárlí..hrůza! Bez litru alkoholu v krvi to akorát hrozně bolí..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2014 13:41 - Mirek

V genesis se říká, že...

Není tam o tom řeč,vida,a víš proč?Tehdy se totiž nebraly v úvahu homosexuální menšiny,takže se o nich nemluvilo.Přitom podstata je stejná dnes jako byla tenkrát.Rabíni i kněží si mohou tak maximálně trhnout nohou,jejich zkostnatělé názory si protiřečí s poznatky moderní vědy,která už dávno prokázala,že vrozená homosexuální orientace se léčit nedá.Kdo se pokouší nějakými šarlatánskými metodami o léčbu,setká se jen z neúspěchem,jelikož to udělá víc škody než užitku.Takže neplácej blbosti.

reagovat 6.1.2014 11:45 - Hana

Jsou lesbičky které občas zatouží po to přírodním teplém válečku který mají pouze kluci,takový je život.

reagovat 6.1.2014 19:38 - xyz

Homosexualita je nyní in. Nesouhlasím s duhovými pochody, festivaly atd. Homosexualita není vrozená, je to pokoušení satana slabých jedinců. Modlitba Vám pomůže. Srnec laně oplodní, i když je homo a srnec, který je homo toho ostatní srnci zlikvidují ovšem my jsme lidé, kněží Vám pomohou. Mirku jsi asi teplý brácha, když tyto tápající ochraňuješ.

reagovat 6.1.2014 20:32 - Mirek

Homosexualita je nyní in....

Kdepak,já nejsem teplý,jen se snažím upozornit na to,že homosexualita vrozená se léčit nedá.A jestliže se do této problematiky ještě míchají lidé z její naprostou neznalostí,a nepochopením jejího základu,vždy to pak podle toho vypadá.Z logického hlediska,jak může být provozování určité sexuální orientace,která je mimochodem přirozeným jevem u každého člověka,nějakým satanským pokušením?Nejsi náhodou ze středověku,kdy lidé taky holdovali podobným blábolům?Já neobhajuji tady nějaké pochody,festivaly apod.,ale tvrdit že homosexuální orientace je doménou pokušení satana slabých jedinců,vyžaduje hodně velký smysl pro humor.V opačném případě,pokud to myslíš vážně,by jsi potřeboval se osvobodit od neúčelných zavádějících informací,které považuješ za věrohodné a necháš je aby určovaly směřování tvého života.Ti kteří tyto a podobné věci vtloukají "věřícím "lidem do hlavy,se sami podle žádné opravdové morálky neřídí,káží vodu a pijí víno.Hlavní účel jejich činnosti,totiž určovat a diktovat co je podle jejich měřítek správné a co není,se určitě přinejmenším u tebe,neminul cílem.

reagovat 27.5.2015 23:48 - Dana

V genesis se říká, že...

Zdravím,

prosím, informujte se o homosexualitě. Očividně, nic nevíte. Narodil jste se jako heterosexuál? Ano. Takto jsme se narodili i my - jak gayové, tak lesby, transexuálové, bisexuálové atd... Radši nic nepište, spíše to někomu ublíží. A Bibli jsem četla, vím, co se tam píše. Jiná mentalita, civilizace, kultura. Zastaralost a neznalost. Nic víc. Chodila jsem na církevní gymnázium, každý ze srdce věřící člověk tuto problematiku chápe.

Díky za Vaši odpověď
Dana

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *