léky na hubnutí + antidepresiva (jen pro uživatele této kombinace)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2006 06:17 - Jaňule

Prosím, pište jen uživatelky, které jste hubly při braní antidepresiv. Zkusily jste nějaké léky na hubnutí? Co ty zakázané (Meridia, Adipex, Lindaxa apod.). Podařilo se vám některé zhubnout? Hodně jsem přibrala, ale bojím se něco zkusit. Prosím pomozte a napiště vaše dobré a hlavně pokud jsou tak i ty špatné zkušenosti. Děkuji

reagovat 24.8.2006 14:06 - Lenka

Já teda osobní zkušenost nemám, ale jsem taky silná - přibrala jsem právě po antidepresivech 25 kg a když jsem chtěla shodit doktorka v diabetologické poradně říkala, že se lidem s psychickými nemocemi i těm co berou i těm co neberou AD tyto léky nesmí dávat - působí částečně přes psychiku a ta když je takhle narušená....

reagovat 24.8.2006 15:24 - Iva

Ale mělo by se, pokud se antidepresiva vysaděj, zase zhubnout, ne?

Jaký máte zkušenosti?

Já jsem přibrala asi 10 kg a mám to pořád.

reagovat 24.8.2006 15:36 - Sonyk

Ani náhodou, teda u mě. Já přibrala po Denibanu a už mi to zůstalo :(

reagovat 25.8.2006 06:27 - Sonyk

Psala mi známá (zdravotní sestra), užívá 3.rokem Cipralex a jediná nevýhoda je prý to, že se vám zhorší psychický stav, ale to i zdravým lidem. Takže prý s tím člověk musí počítat. Jinak prý kdyby vám bylo hůř, je dobré po dobu co budete brát léky na hubnutí tak snížit denní dávku antidepresiv na polovinu. Tak snad trochu povzbuzující informace... :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2016 18:01 - Dobrý rada

Máte problémy s váhou? Nežerte tolik! Berete psychiatrické léky-antidepresiva, antipsychotika, po kterých se prokazatelně přibírá? Nikdy je neberte! Kombinace antidepresiv a prášků na hubnutí je nebezpečná blbost! Tohle se nikdy nesmí! Laskavě si to všechno srovnejte v hlavě! Svůj život máte ve ,,svých rukách" jen vy, všichni! Jezte zdravě, hýbejte se, neberte antidepresiva, ani žádná
antipsychotika!Pak nebudete mít žádný problém s váhou! To mi věřte!

reagovat 7.8.2016 03:55 - Simona

Máte problémy s váhou?...

Přeji Vám, abyste nikdy neměl podobné problémy. Je na první přečtení vidět, že jste opravdu duševně vyrovnaný jedinec .........

reagovat 20.8.2016 19:03 - Dobrý rada

Pro Simonu. Úplně duševně vyrovnaný jedinec určitě nejsem. Jsem spíš idealista a hlavně realista! Zajímám se o alternativní poradenství a zdravou výživu. Problémy se zdravím mám také! Naštěstí, nejsou moc vážné. Díky Bohu! Jinak, díky za podporu.

reagovat 19.3.2017 01:47 - Doktorka

Léky na hubnutí se nesmí s antidepresivy vůbec užívat! Po řadě antidepresiv se přibírá na váze, protože se musí užívat dlouhodobě! Pokud nejste v ohrožení života, velmi závažnou depresí, tak, prosím, žádná antidepresiva neberte! Pokud nebudete brát antidepresiva, nemsíte řešit ani přibírání na váze a prášky na hubnutí! Především to chce, omezit se v jídle, nepít alkohol, ani sladké limonády, nekouřit, dostatečn se hýbat, pravidelně sportovat, jíst zdravou, nízkokalorickou stravu! Nevyhazujte peníze za prášky na hubnutí! A především, vyhýbejte se antidepresivům! Po některých se opravdu významně přibývá na váze! Viz.: veškerá TCA, Mirtazapin,Paroxetin! Velmi zrádná jsou veškerá antipsychotika a mnohá antikonvulziva!

reagovat 19.3.2017 01:49 - Doktorka

oprava:dostatečně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *