Lékaři vrazi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2007 14:37 - buk

Mám otřesný zážitek ohledně úmrtí v nemocnici a chování personálu vůči postižením.stalo se vám něco podobného?

reagovat 14.1.2007 21:08 - Láďa

Já mám zkušenost takovou, že lékaři se ke mně a mým známým vždy chovali perfektně a spíše pacienti jednali s lékaři a personálem někdy dost ošklivě.

reagovat 15.1.2007 08:54 - iva

mam špatné zkušenosti možná ty nejhorší ,ale je na tom špatné to ,že to neovlivníte,o to víc to bolí že sama jsem zdravotník a nikdy jsem se k lidem tak nechovala ,co jsem ted sama prožila v nemocnici

reagovat 15.1.2007 14:54 -

také otřesný zážitek - tátu, který se v kuse stěžoval, že je mu blbě, mi dali z nešmocnice domů se studeným obkladem na hlavě. Skoro hodinu jenom domaa seděl na posteli a metroufl si ani lehnout. A bylo stále hůř a hůř. Volal jsem obratem primáře atd. ale že to nejde, že nejsou ubytovna (jako by byl táta nějaký bezdomovec) a pod. pindy. Hovado jak vyšité. Ještě ten den v noci táta umřel. Budu psát stížnost na lék. komoru. Jsou to nafrněné a nenažrané bílé svině! Svrab a choleru na celou jejich rodinu!!!

reagovat 15.1.2007 15:04 - julie

dobré i špatné zážitky, pracuju už sedm let se starými lidmi, mám jich na starosti kolem 50. Je hrozné, jak jsou lidi mezi 80-100 lety braní jako nadbyteční a skoro už nemají nárok na žádnou péči... u každého se musím doprošovat, aby ho ještě operovali, vyšetřili, hodně z mých klientů umřelo na lékařskou péči v nemocnici, nikoli na svoje choroby...určitě všichni pište stížnosti, pokud máte pocit, že je něco v nepořádku. buď vám to vysvětlí - nikdo není neomylný a některé souvislosti laik nemůže prostě znát - nebo vám dají za pravdu a snad se pak někteří doktoři chytnou za nos a přestanou si hrát na bohy v bílém... nejsou takoví všichni, ale je jich dost...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2013 10:25 - .

stokrat lepsi potrat embrya,...

Tak proč tam chodíš?
Nebo to jsi měl soudně určeno?

reagovat 31.7.2013 10:30 - smrt psychiatrum

samo ze ne soudne, oni muzou i bez soudu, proste nasilim.

reagovat 31.7.2013 14:34 - Pampeliška

samo ze ne soudne, oni muzou...

Co ti udělali?
Přece tě nesebrali zdravého na ulici a neudělali z tebe násilím v PL trosku...asi jsi s něčím za nimi přišel, a postup nebyl takový, jak jsi předpokládal. Mezi doktory je asi stejné procento sviní, jako mezi ostatní populací. Jen mají větší moc, a o to je to horší.

Já mám dobré zkušenosti s doktory. Nemůžu si stěžovat.

reagovat 9.9.2015 07:25 - višeň

specialisti jsou vrazi.

reagovat 10.9.2015 15:58 - Q.

samo ze ne soudne, oni muzou...

To je samozřejmě lež. I nucenou hospitalizaci pacienta nebezpečného sobě nebo okolí musí velmi rychle potvrdit soud. Problémem je spíše to, že pokud má takový pacient těžkou schizofrenii, zahrne obvykle psychiatry do své bludné produkce a je přesvědčen, že je v právu a že je na něm páchána svévole.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *