Lékaři v Českých Budějovicích

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2009 12:49 - Pavel

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte nějaký tip na fajn (myšleno v pohodě) praktického lékaře pro dospělé v Českých Budějovicích?

reagovat 13.1.2009 12:39 - Radka

Ne přímo v Č.B,ale V Dubném dr.Mach.Mě osobně se vyplatí za ním jezdit 15km už několik let.Je v poho,odborník na svém místě a navíc se smyslem pro humor.:-))

reagovat 13.1.2009 12:51 - Jana

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

reagovat 13.1.2009 16:58 - Bob

Před lety jsem dělal na biochemické laboratoři a svážel krev, takže jsem jich docela dost poznal. Po tom co mi umřela moje praktická doktorka, tak jsem se po krátké úvaze rozhodnul pro Mudr. Syslovou na Senovážném náměsí vedle muzea. Má takový nějaký lidský přístup, docela to u ní ¨ocejpᨠa v zákulisí jsem na ní nikdy neslyšel nic špatného. Na žádost dělá i do homeopatie. Výborná je taky Mudr. Heřmanová vedle nemocnice, nebo Mudr. Bukovinský v Gamě. Rozhodně bych se obloukem vyhnul Mudr. Čížkové, která se ¨specializuje¨ na starší pacienty z přilehlých vesnic a jejich drby, a odborně na tom není zrovna nejlíp.

reagovat 17.1.2009 21:25 - Hanka

Jsem pacientkou MUDr. Syslové téměř 20 let a pozitivní reference mohu jen potvrdit...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2010 21:50 - Bob

Ano tak "taktní", že její chybně určenou diagnózu mé nemoci má nadřízená (a shodou okolností její drbací kamarádka) věděla dřív, než jsem jí donesl neschpenku. Tato doktorka dle kódu na neschopence nezná jinou diagnózu než "chřipka s jinými projevy", dvakrát jsem se díky ní dostal v zanedbaném stavu do nemocnice. Jestli můžu někoho před nějakým lékařem důrazně varovat, tak je to právě před Mudr.Čížkovou. Její způsoby můžou kladně ohodnotit snad jen ti, kterým se na vlně "retro" stýská po socialistickém pojetí vztahu doktor-sestra-pacient nebo důchodcům z okolních vesnic, kteří návštěvu doktora považují za kulturní záležitost, kde se dozví, kdo umřel, co se komu stalo a jaká je teď akce v Kauflandu. Víc se od jejích schopností očekávat nedá.
A že podobný názor nemám sám se můžete přesvědčit i na www.znamylekar.cz

reagovat 11.1.2010 05:02 - Bobek

Bobe,tohle se právě hodně lidem líbí :=)),když se s nima lékař vykecává o kravinách.Většinou těm,co je jim ho... a chodí k doktorovi jen zdržovat.Takového doktora velebí do nebes,přesto,že se jedná o psychopata,který na opravdu nemocné se.. a je k nim arogantní.
Naprosto souhlasím s tím,že v našem státě navštěvují pacienti lékaře nejčastěji, v porovnání s ostatními státy.Tímto se musím dotknout tématu "poplatky ve zdravotnictví".Mělo by se platit za každou návštěvu lékaře,neboť velké procento návštěv je naprosto zbytečných!Kompenzovat by se to mělo snížením poplatků za recepty!

reagovat 15.6.2010 01:41 - P.

V CB je fajn pan doktor psychiatr Polák.

reagovat 15.6.2010 15:32 - Lenka

MUDr. Wróbel u Smaltovny. Gynekolog Sák, ale ten má plno a nebere - taky jsem k němu chtěla.

reagovat 20.7.2011 05:07 - Mirka

V CB je fajn pan doktor...

Nevím ale mám psychiatra který naslouchá a i se zasměje a je to psychiatr pan Norek na Senovážném náměstí vřele doporučuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *