Lékař, léčitel, nebo my sami? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2006 12:24 - léčitel

Před 20 lety v čechách ani na slovensku nikdo ani nevěděl že nějaké rejkí existuje pokuď vím

zrejkí dokázali akorát ublížit ne vyléčit.

reagovat 10.5.2007 11:29 - jana

Mám za sebou několik léčitelů,bohužel nulové výsledky a mnoho peněz vyhozených.Proto bych také ráda získala kontakt na pana Pačana.

reagovat 13.8.2007 14:54 - Ilona

kontakt na léčitele http://lecitelstvi.wz.cz

reagovat 3.10.2007 17:07 - Zbyněk

Pardon mít 100% úspěšnost u maligních nádorů bez metastáz tak to je na Nobelovu cenu.Opravdový léčitel nepotřebuje mít podobnou prezentaci na internetu.Lidé si ho najdou sami.Pro mne je nedostižitelný vzor Pan Jindřich Paseka,bohužel neni už mezi námi.

reagovat 7.11.2007 16:48 - jindřich

Zbyněk má pravdu v názoru na Nobelovu cenu.

Prezentovat se na internetu-proč ne?

Prezentací nikomu neublíží.

Při takové účinnosti jeho energie by ho

lékaři určitě otestovali.

Lze někde otestovat léčitele???

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2018 16:56 - MDDr. Janišová Simona

Varování před úchylným...

Měla jsem to štěstí, že mě má životní cesta nasměrovala k léčiteli Jardovi Spurnému. Je smutné, že se člověk, který je obdařený neskutečným darem a energií, dočká takového očernění, jako je tomu na těchto stránkách. Navíc od někoho, kdo se nepodepíše celým jménem, což samo o sobě vypovídá vše. Sama jsem absolvovala jak přednášku, tak několik sezení. Z pohledu lékaře můžu říct, že má znalost lidského těla se s tím, co zná a ví Jarda nedá srovnat, takže i přesto, že lékař není, tak jako lékařka od něj jeho znalosti čerpám. Přednáška je velmi přínosná pro lidi, kteří chtějí změnit přístup ke svému životu i tělu - navíc jsem měla to štěstí ji absolvovat s lidmi, které Jarda vyléčil (Jejich příběhy byly neuvěřitelné - měly společnou jednu věc - Jarda je vyléčil často i z "nevyléčitelných" nemocí) A co se sezení týče - vše probíhá v naprosto bezpečných mezích a naprosté důvěře. Pacienti se u lékařů také svlékají a nikdo je nenařkne z toho, že jsou úchylové - jen dělají svoji práci. A tím samým způsobem pracuje Jarda. Aby mohl předat energii, tak potřebuje mít přímou cestu k tělu. Pacienti leží na lehátku na břiše přikryti ručníkem, takže vše je v naprostém pořádku. A co se týká jeho energie - je neskutečná a dokáže úplné zázraky. Naštěstí se lidé, kteří jeho pomoc opravdu potřebují nenechají odradit takovými nechutnými pomluvami o kterých se píše jednou osobou měnící si jméno na těchto stránkách. Jsem neskonale vděčná, že jsem měla to štěstí Jardu poznat, protože i přesto, že má cesta u něj není zdaleka u konce, tak se můj život díky němu o mnoho zlepšil.

reagovat 5.1.2018 11:21 - Paul

se dá v určitých...

jenže,to lidé s akademickým vzděláním nemohou často pochopit,protože si myslí,že oni znají vše nejlépe,a protože se to ve škole neučili tak to neexistuje...

reagovat 5.1.2018 11:24 - Paul

Měla jsem to štěstí, že...

bohužel,lidé kteří něco znají,jsou očernováni často lidmi,kteří v životě nedokázali vůbec nic,a tím si léčí svůj mindrák...

reagovat 5.1.2018 11:25 - vbnm,.ů

vbnm,

reagovat 5.1.2018 11:26 - v Bohnicích

vbnm,

ti pomůžou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *