Lehké SM

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2008 16:49 - mamloň

Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte o této problematice. Řešili jsme to s přítelkyní. Existuje vůbec lehké SM? Či je to nesmysl naprostý?

reagovat 8.10.2008 08:50 - PETRUŠKA

Jasně že je lehké:Sado maso je tak lehké nebo těžké, jak si ho oba uděláte.Je to o domluvě.Můžete se plácat po zadečku ručkou do růžova.To je lehké.A pak se můžete trošku víc plácat vařečkou do červena ,to je už tvrdší a nebo se můžete drsně švihat rákoskou do jelit a třeba i krve( proseknout kůže se dá lehce a není to hned brutální sm když se to stane)a to už je trošku tvrdší.A nejtvrdší je asi výprask jen do jelit a i krve.

reagovat 8.10.2008 10:14 - nisa

a co rikate na liskani po oblicejiku?

reagovat 8.10.2008 11:52 - PETRUŠKA

Do sm může patřit cokoli.Od ponižování až po bití kdekoli na těle.Ale to mě se nelíbí.Já jsem na tak lehce střední sm a bdsm,spank.Ikdyž bez jelítka modřin se to občas neobejde.Ale to hned neznamená že je to tvrdé.

reagovat 8.10.2008 14:19 - Milan

Lehké SM je především hra se smyslama - takže už pouhé zavázání očí. Po deseti mintách poslouchání zvuků v naprosté tmě se každému našlápne adrenalin a čím déle čeká co se bude dít, tím je to horší... To samo o sobě zvedá prudce citlivost čichu, hmatu a sluchu. Pak už stačí jen jemně připoutat a ucpat uši. Dotyčná oběť se propadne do černé díry, kde uslyší v uších jen své srdce. Jakákoliv erotická stimulace má pak mnohonásobně větší účinky.Nisa - dát erotickou facku je fakt velká věda. Nesmí to nijak moc bolet, nesmí to poškodit krční páteř, ale mělo by to hezky plesknout. Taková facička fakt není nic jednoduchého a je zajímavé, kolik holek to miluje - třeba když dělají klukovi oral.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2017 18:30 - Křesťan

To je neštěstí! Někdo se pomátne na rozumu, píše nesrozumitelné nesmysly! Tohle vůbec nepatří na stránky:Ježíš, Kristus, Boží Syn! Tyhle slátaniny nepatří totiž na žádné stránky! Jirko, co si o té bábě, co má vnuka dyslektika, myslíš? Já si myslím , že jsou to oba chudáci, hlavně ta paní! Přijde mi, že je nešťastná a pomatená! Nevím sice, kdo to je, kolik je jí let, ale měla by se určitě jít léčit na psychiatrii, jako ten její vnuk! Přijde mi, že má nějakou demenci, schizofrenii, co já vím! Měli ychom se za ně hodně modlit! Jsou to hodně nešťastní lidé! A ten trest, ten necháme na Pánu Bohu! Nevíme, co jí k tomu všemu vede! Zabírá tady místo na diskuzích! Ale je třeba hodně modlit, i za toho jejího vnuka dyslektika! Je více takto nemocných lidí! Nechci zde dělat soudce, neboť nikdo není dokonalý! Ani já ne!
Paní zde píše dost zmateně, s gramatickými chybami, nadává! Je mi jí docela líto! Neměla by sem vůbec psát! Ale je třeba se i za takové lidi hodně modlit! Zřejm měla v životě velkou smůlu! Nevím, co se jí stalo. Je to opravdu hrozný příspěvek! Duševně je opravdu velký chudák!
Jo to tak nadává nešťastná to žena ze života nic se jí nevede.

https://www.youtube.com/watch?v=BuOP-F4XySU

reagovat 6.8.2017 22:17 - Jana

Dominantní muž je dominantní. Dovolí ženě, aby si s ním hrála a vnímá jí, jako milé kotě.
Muže ho kousat, škrabat, hrát si s ním, ale je to jen hra a on se tomu směje.
To co vidíte v pornu není dominance, ale frustrované pozérství pro kamery a ti muži jsou jen sluhové, i když se tváří drsně a dělají jako drsné věci.

reagovat 6.8.2017 23:14 - Tom

Dominantní muž je...

A takové koťátko je občas nutné dát do klece usměrnit roubíkem a vést k poslušnosti,

reagovat 6.8.2017 23:30 - Q

Dominantní muž je...

Ty ženy tam ale taky dělají, co se jim řekne. I ony jsou za to totiž placeny.

reagovat 12.8.2017 14:52 - Jirka

Ja svazuju manzelku a pak ji ho narvu do konecniku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *