Lehké SM

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2008 16:49 - mamloň

Chtěl jsem se zeptat, co si myslíte o této problematice. Řešili jsme to s přítelkyní. Existuje vůbec lehké SM? Či je to nesmysl naprostý?

reagovat 8.10.2008 08:50 - PETRUŠKA

Jasně že je lehké:Sado maso je tak lehké nebo těžké, jak si ho oba uděláte.Je to o domluvě.Můžete se plácat po zadečku ručkou do růžova.To je lehké.A pak se můžete trošku víc plácat vařečkou do červena ,to je už tvrdší a nebo se můžete drsně švihat rákoskou do jelit a třeba i krve( proseknout kůže se dá lehce a není to hned brutální sm když se to stane)a to už je trošku tvrdší.A nejtvrdší je asi výprask jen do jelit a i krve.

reagovat 8.10.2008 10:14 - nisa

a co rikate na liskani po oblicejiku?

reagovat 8.10.2008 11:52 - PETRUŠKA

Do sm může patřit cokoli.Od ponižování až po bití kdekoli na těle.Ale to mě se nelíbí.Já jsem na tak lehce střední sm a bdsm,spank.Ikdyž bez jelítka modřin se to občas neobejde.Ale to hned neznamená že je to tvrdé.

reagovat 8.10.2008 14:19 - Milan

Lehké SM je především hra se smyslama - takže už pouhé zavázání očí. Po deseti mintách poslouchání zvuků v naprosté tmě se každému našlápne adrenalin a čím déle čeká co se bude dít, tím je to horší... To samo o sobě zvedá prudce citlivost čichu, hmatu a sluchu. Pak už stačí jen jemně připoutat a ucpat uši. Dotyčná oběť se propadne do černé díry, kde uslyší v uších jen své srdce. Jakákoliv erotická stimulace má pak mnohonásobně větší účinky.Nisa - dát erotickou facku je fakt velká věda. Nesmí to nijak moc bolet, nesmí to poškodit krční páteř, ale mělo by to hezky plesknout. Taková facička fakt není nic jednoduchého a je zajímavé, kolik holek to miluje - třeba když dělají klukovi oral.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2017 00:29 - Alča

To není z porna, ale z literatury, která funguje na tom nejvýkonnějším grafickém čipu - představivosti :) A 50 odstínů šedi jsem nečetla ...

reagovat 3.8.2017 01:51 - PPB

Alčo, napiš na penispowerbull@gmail.com a představ se.

reagovat 6.8.2017 22:17 - Jana

Dominantní muž je dominantní. Dovolí ženě, aby si s ním hrála a vnímá jí, jako milé kotě.
Muže ho kousat, škrabat, hrát si s ním, ale je to jen hra a on se tomu směje.
To co vidíte v pornu není dominance, ale frustrované pozérství pro kamery a ti muži jsou jen sluhové, i když se tváří drsně a dělají jako drsné věci.

reagovat 6.8.2017 23:14 - Tom

Dominantní muž je...

A takové koťátko je občas nutné dát do klece usměrnit roubíkem a vést k poslušnosti,

reagovat 12.8.2017 14:52 - Jirka

Ja svazuju manzelku a pak ji ho narvu do konecniku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *