Lehká mozková disfunkce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2011 12:14 - Nikola

Dobrý den, mám 4letého kluka, který je impulsivní, těkavý, nevydrží u žádné činnosti, neustále mluví, změny snáší velice těžce, netrpělivý, nezvládá chůzi na delší trasu, brzo unavený, po příchodu ze školky dostává ze sebe stres (rozladěnost, agresivita...).
Jedná se o lehkou mozkovou disfunkci? kde se mám obrátit? S obvodní lékařkou bych to nerada řešila.
Děkuji Nikola

reagovat 22.3.2011 19:17 - Pro hloupou Nikolu

Zadna "disfunkce" neexistuje!!! Nauc se psat a kluka profackuj. Bude to blbecek po mamince. S kym jinym bys to chtela resit nez s obvodni lekarkou??? Zkus se zeptat popelare.

reagovat 22.3.2011 19:31 - !

rozmazlený spratek! aby ve 4 letech takto s tebou mávalo dítě to je mazec, předpokládám, že ve škole z něj udělají dislektik, disgrafik a já nevím co ještě za další novodobé diagnózy. Očividně si se svým chlapečkem nevíš rady

reagovat 25.5.2011 15:46 - jana

Dobrý den, mám 4letého...

Nikolko, vím o čem mluvíte. Můj syn byl jako malý přesně to co popisujete. byla jsem na něj přísná,ale ne tak jak vám radí ta paní v odpovědi, snažila jsem se mu dost věnovat, ale bylo to málo. Tehdy ale neexistovala taková odborná pomoc jako dnes. Poslali nás do poradny pro dislektiky, protože nebyl vyhraněný pravák!
Dnes je syn dospělý (27) je zlý, agresivní, nenávidí celý svět, včetně rodiny. Soužití s ním je utrpení. Proto radím, nenechat to být a zkusit zjistit o nápravě co se dá. Přeji trpělivost.

reagovat 27.9.2011 21:40 - Kikip

Zadna "disfunkce"...

škoda, že nejdou profackovat dospěláci, kteří si myslí, že všemu rozumí!!!

Mozková disfunkce existuje a je to vážné onemocnění, které se musí řešit většinou s celou rodinou, která žije pohromadě, zavedení psychologů, protože jde o jednotné vedení malého dítěte a hlavně důslednost! Držím palce

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2013 13:16 - petra

Zadna "disfunkce"...

Pro paní která odpovídala paní Nykole to vy jste pěkně blbá disfunkce existuje a je jich hned několik.
Pro paní Nikolu, ano obraťte se dětskou lékářku ráda vám poradí a sana pošle určitě na dětskou neurologii sama mám takove problémy s se svým synem

reagovat 16.2.2014 22:59 - Marcela

Nikol, bude vás to stát asi hodně trpělivosti, doufám, že jste vyhledala odbornou lékařskou pomoc a že se vše obrátilo k lepšímu. Disfunkcí existuje celá řada a je jen na rodičích dítěte, aby svému dítěti pomohli, rozhodně to nespraví řev a bití, příspěvky od hloupých lidí (jistě víme které) svědčí bohužel o faktu, že jsou mezi námi tací, kteří absolutně netuší o čem je řeč, jen blbec může mlátit dítě s poruchou a myslet si cosi o rozmazlování. Přeji vám hodně štěstí a trpělivosti a pokud možno si najděte nějaký svůj zájem pro radost a rozptýlení.

reagovat 8.4.2014 21:25 - Libuše

To je tedy síla,názor " té jedné hodné paní ", která by " léčila " dítě s LMD drsným způsobem, nejlépe tělesným trestem, dle mého názoru je to úplná blbost !! Ať se ta paní jde sama léčit, asi to zřejmě potřebuje !! Přeji Nikole hodně štěstí a trpělivosti, ať to vše zvládne !!

reagovat 21.8.2014 16:01 - dr. L.

Zadna "disfunkce"...

Taková odpověď..... že se nestydíte. Zajděte si k psychologovi. LMD je diagnóza, co Vám nejspíš nic neříká. Najděte si raději jinou diskuzi kde můžete proudit. Vaše inteligence je někde hodně pod průměrem.

reagovat 31.7.2015 21:29 - Olda

Zdravim ja mam syna 7 let a ma take LMD a ta pi.. co prudila pani Nikole at si nafackuje LMD neni zadna sranda chce to fakt hodne trpelivosti a stale vimyslet nejake aktivity a ukoly

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *