ledviny - nemoci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2005 22:18 - Miška

Dcerka je dva roky po hemolyticko-uremickém syndromu. A stále jsou u nej v moči prítomné bílkoviny. Teď jich mnela dokonce 0,3 gramu ve 24 hodinovém moči. Tedy stav se zhoršil. Je to vážné ? Co máme delat ? znova nasadit dietu?její nefrologička nás uklidňuje, že to múže být kvúli její nynejší virovém onemocnením. Prosím poradte.

reagovat 2.4.2005 08:24 - korálek

Miško,radila bych kineziologii.Ledviny jsou orgán,který z emočního pohledu zachycuje strach.Nevím,kolik je dceři let,ale vím,že zřejmě zdědila rodinný program, který kineziologie nebo rodinné konstelace skvěle řeší.

reagovat 2.4.2005 21:00 - marie

Omlouvám se, že se sem takhle vrádám, ale myslíte, že by mi pomohla tato metoda i na chronický zánět moč. měchýře a vaječníků?

díky

reagovat 12.3.2006 09:47 - IM_cookie=true

synovi byla zjištěna rozšířená pánvička pravé ledviny a zvětšená pánvička levé ledviny. Je to závažné onemocnění? Jaké léčení??

reagovat 14.1.2007 09:20 - Petra

Muj syn měl to samé a sjednou ledvinou musel na operaci,kde mu to rozšířené zase zmenšili.Jinak by se prý tam zdržovala moč a ledvina namáhala a pak by o ni přišel uplně,protože by nepracovala.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.10.2009 13:33 - zuzka

dobrý den, bratrové přítelkyni, která je těhotná, řekli na ultrazvuku, že miminko má snad něco jako třetí ledvinu...je to možné? co se s tím musí dělat?je ve 35týdnu, dříve nic neviděli...jak je to možné?

reagovat 9.3.2013 14:33 - OndraBrno

Ahoj,
zrovna píšu z FN Brno Bohunice.Pokud půjdete drtit ledvinové kamínky, nebo žlučové, určitě jděte sem. Mají tu novou mašinu a drcení je nyní opravdu brnkačka, už není potřeba píchat injekce proti bolesti.Opravdu to vůbec nebolí, není se čeho obávat.ondrejzhor@seznam.cz

reagovat 2.2.2014 11:05 - TEREZA Vary

Dobrý den,prosím o radu,už dva dny pocituju šílený pichlavý tlak v zádech jakoby u ledvin zrovna menstruuji,Beru velmi často atb. na záněty močových cest.K této bolesti se přidala také horečka skoro 40, silná bolest hlavy skoro až k nevydržení, zimnice a průjem.O co se může jednat??Předem děkuji za odpověd

reagovat 20.5.2014 18:58 - ivana stanislavová

dobrý den,6.5.2014jsem podstoupila operaci ledviny pek,16.5.2014jsem jela na pohotovost s bolestmi,tam mě zjistili,že mám krev v moči a mám zánět močových cest.Dostala jsem antibiotika Xorimax pak ještě Diclofenac,Aesin-Teva a na žaludek Helicid.Jenže jsem zjistila že jsem za dva dny přibrala na váza o 4kg.Když jsem to konzultovala z lékařem tak ten mě to neoduvodnil,jen tím že co jsem mu řekla tak že zavodněná prí nejsem a ni nemám žádné příznaky,tak z čeho ta váha jde nahoru?

reagovat 9.10.2017 15:23 - Hugo.463

Dcerka je dva roky po...

Dobrý den všem, Jsem studentka a píši diplomovou prácí na téma možné příčiny které vedou k selhávání nebo oslabené funkci ledvin. Mohla bych Vás, co máte nějaký problém s ledvinami poprosit o kontaktování mě na email? Poslala bych Vám takový dotazník na vyplnění. Vše je pochopitelne anonymní, žádna osobní údaje nepotřebuji. Jen dělám statistiku a experimentální práci na možné příčiny. Děkuji Vám všem a email je : Hugo.463@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *