Léčivé kameny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2003 23:49 - zajda

Zdravím,
docela důvěřuji drahým kamenům a chci se zeptat, kdo s tím má jaké zkušenosti. pokud má někdo tipy na správné použití kamenů, ať je sem prosím napíše. Tak například, jak je to s tím nabíjením kamenů? Jedny zdroje uvádí, že se nabíjí jen slunečním světlem, jiné zas, že i měsíčním.

reagovat 18.9.2003 14:40 - Beruška

Ahoj!S kameny mám zkušenosti jen pozitivní,ale s jejich nabíjením to je složité.V jedné knížce píšou slunce,v druhé měsíc,já se prostě řídím intuicí a doufám,že dobře.
Chodím je nakupovat do Celetné ulice v Praze,tam mají opravdu silné.

reagovat 18.9.2003 15:07 - nikita

Kameny funguji uzasne a navic jsou moc krasne. Maji se vybirat intuitivne. Sama jsem se nekolikrat presvedcila, ze to funguje.V sobotu jsem si vybrala hematit a kdyz jsem si precetla na co pusobi koukala jsem s vyvalenyma ocima. V predeslych 14 dnech jsem krvacela uplne mimo dny kdy by to bylo v poradku, byla jsem uplne na dne (asi hlavne ze sveho nezvedeneho synka) a sahla jsem pro hematit. Je to bezva pocit, ze ta intuce funguje a telo si vzdy vyzada to co v dany okamzik potrebuje!!

reagovat 18.9.2003 15:25 - Beruška

Máš pravdu,ta intuice je užasná věc a jsem ráda,že jsem se konečně naučila ji poslouchat.Jen mě mrzí,že když to jak s intuicí tak s kameny chci někomu poradit,většina lidí na mě začne podezíravě koukat a asi si myslí,že to nemám v hlavě zrovna v pořádku.Ale to je bohužel pro ně jejich problém.

reagovat 18.1.2004 18:20 - Jakub

caute.teprv nedávno sem si nechal poslat pár lečivých kamenů,ale podle návodu se má používat ze začátku jenom 1,což sem nevěděl.no nevadí.každopádně žádné zkušenosti zatím nemám,jsem ve fázi "nabíjení".ale můžu vám poradit,že sluncem by se měly nabíjet kameny působící na první 3 čakry(červená,oranžová a žlutá) a zbytek měsíčním světlem,ale předtím nezapomeňte kameny pořádně vyčistit tím,že je necháte několik dnů ponořené v čisté vodě,kterou je navíc dobré měnit každý den.jinak na magick.cz je odkaz na inetový obchůdek a tam je opravdu hodně léčivých kamenů+mini info k čemu jsou a tak

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2015 16:07 - alien

Pravda je, že všechny kameny, co mě kdy nějak intuitivně přitahovaly, nakonec odpovídaly mému znamení/neznamení. Jinak si ale myslím, že důležitější je právě to, jak který kámen na člověka působí sám o sobě, jestli je mu příjemný jen tak, aniž by třeba vůbec věděl, o jaký kámen se jedná, jestli mu sedí jeho energie.

reagovat 4.3.2015 16:22 - neila

Pravda je, že všechny...

jo, taky to mám tak, že všechny kameny, co mě kdy přitahovaly, tak buď odpovídaly mýmu znamení, nebo ne.

reagovat 4.3.2015 16:44 - Také

mám moc ráda kameny,vždycky když jdu do města,tak se za výlohou kouknu.

reagovat 8.4.2015 12:55 - Ivan

Dle znamení,je základ,ale pak je dobré intuitivně ten kámen vybrat.Nakonec si člověk vybere to co potřebuje.

reagovat 8.4.2015 17:33 - Ano,

Dle znamení,je základ,ale...

musí se nám ten kamínek i líbit,nejenom,že je k našemu znamení.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *