Léčitelka Suchánková

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.6.2010 11:33 - Aneta

Znáte někdo p. Suchánkovou?
Pomohla Vám?

reagovat 25.6.2010 18:13 - petr

Znáte někdo p....

Dobrý den paní Aneto.
Mě pomohla paní Suchánková s nedoléčeným zánětem z vojny. To jsem ovšem zjistil až později. Začalo to tak, že jsem měl šílené bolesti hlavy a po rentgenu mi doktor řekl, že tam něco je, nějaké zastření v dutinách nad okem. Musel jsem tedy na nepříjemný proplach dutin. Ovšem nic nenašli a bylo to čisté. Usoudili tedy, že jde o alergii a že než navštívím alergologa, dají mi universální antialergický prášek alerid. Bral jsem ho týden a pořád nic. Bolesti pořád trvaly a nic nepomáhalo, hrůza nemohl jsem vůbec nic dělat. Když jsem zašel k paní Suchánkové, posadila mě na židli a začala mi na horní dutiny působit. Nemůžu Vám popsat jaká to byla síla ale jasně a zřetelně jsem cítil jak mi tam všechno brní, musel jsem začít hodně z hluboka dýchat a točila se mi hlava. Asi po 5minutách léčení, řekla že tam něco je, ale že to spíš vypadá jako něco nedoléčeného z minula. Ještě zdůraznila ať hodně teď piju čistou vodu, že se to bude vyplavovat. Už po odchodu hlava skoro přestala bolet a do týdne byla bolest ta tam. A je fakt že se mi během týdne z nosu řinuly nepěkné věci. Nechci popisovat barvu a tak, to si asi každý dovede představit. Nicméně mi pak později došlo, že jsem se přes měsíc léčil ve vojenské nemocnici asi před deseti lety na opakovaný a stále neustupující zánět dutin. Ten jsem nejspíš získal po téměř celodenním stání před kasárnami v mrazu. Nakonec jsem se tehdy vyléčil, tak že jsem zfalšoval teplotu na teploměru aby mě konečně po měsíci a půl z nemocnice pustili. Teploměr jsem měl pernamentně na 37,5 stupních a pořád to nechtělo jít dolů, tak jsem tomu trochu pomohl a ono se to ozvalo po deseti letech. :-)

reagovat 25.6.2010 18:31 - kaspar

Dobrý den paní Aneto.
Mě...

A nejsi ty ten Petr, který byl dnes odhalen jako Radomír Pieter, 23 let, prodejce potravinových doplňků a fanatický diskutér? Který nikdy nebyl na vojně a nemohl tedy stát celý den v mraze před kasárnami?

reagovat 26.6.2010 19:55 - petr

A nejsi ty ten Petr, který...

Sice jsem ten šílený diskutér ovšem nevím, kde jste vzali nějakého Radomíra Pietera. Já tady obhajuji na základě vlastních zkušeností léčbu paní Suchánkové, tak jak i činím na diskuzi zachraňme léčitelství v naší zemi. Je mi 32 let mám dvě děti a na vojně jsem byl pane Kaspare. Nicméně bych ocenil, aby jste zde zase nepřilepoval Vaše duchaplné příspěvky. Zde je prostor pouze pro ty, kteří znají a mají zkušenosti s léčbou u paní Suchánkové.
Zajímá Vás něco o ní. Můžete se podívat na její stránky, má tam uveřejněny e-maily s pacienty, kteří souhlasili. Je tam patrný postup a vývoj nemocí.

reagovat 26.6.2010 20:05 - kaspar

Sice jsem ten šílený...

V tom případě se omlouvám, nechal jsem se svést na scestí. :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2014 19:12 - D

Počkejte, ministr...

Vase vira v legislativni medicinu proti lidske vypocitavosti na jedne strane, a naivite na strane druhe, tato vase vira vas dozajista uzdravi. Nekdo holt veri v Suchankove, jiny zase treba v Nemecky...

reagovat 25.8.2014 13:16 - frodo

Běžte jí to říct do očí, co si o ní myslíte :-) Ani jeden z Vás na to tady nemá koule. A jak tak čtu Vaše argumenty, tak ani dostatek inteligence vytvořit skutečnou kritiku, či hodnocení na základě faktů, respektive osobních zkušeností. No jo no - hold anonymní sr.čky Vyzkoušejte toto psát na Facebooku s Vaším profilem přímo ní a uvidíte, kolik lidí stojí za její prací a jsou rádi že ji mají :-D Zadupají Vás do země, jako obtížný hmyz ...

reagovat 25.8.2014 13:58 - rozumně myslící

Běžte jí to říct do...

Lidé myslící k pí Suchánkové nepůjdou :-)), stačí si přečíst její stránky,... Myslím, že by stačilo dát pí. Suchánkové a ostatním podobným plnou zodpovědnost za léčbu, vedení dokumentace a další,... Mávání rukama by jistě paní Suchánková náležitě vysvětlila u soudu :-)). Ono se to "léčí" dobře bez zodpovědnosti,....takže nemám strach, že by mě její hloupí obdivovatelé zadupali :-)))

reagovat 25.8.2014 13:59 - D

Běžte jí to říct do...

Ze by takove osobe v zivote nikdo nenadaval? A ze by ona dokazala kazdou kritiku odrazit racionalnimi argumenty?

reagovat 19.10.2015 16:59 - frodo

Tak ji napiš na zeď a tady pak dej post, mrknem a uvidíme, ty "rozumně myslící" hrdino :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *