Léčitelka Lenka Durdíková - máte někdo zkušenosti?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2013 00:29 - Jan Šilhart

Máte s ní někdo zkušenosti? Doporučila mi ji známá, ale chtěl bych se radši nejdřív informovat, než dám peníze za konzultaci. Tady jsem našel její web:
http://www.lenka.martanova-durdikova.cz/

reagovat 29.3.2013 08:40 - Dnes

se pasuje do role léčitele pomalu každý druhý. když to tak vidím, je mi na lití. Mně léčitel sice pomohl- bylo to ještě za komunismu, tenkrát jsem vůbec ani nevěděla, že někdo takový existuje- než přišla moje zkušenost. Tenkrát ani peníze nechtěl, nakonec mu otec strčil 50 Kč do kapsy u bundy. Opravdu mi pomohl, ač jsem byla dost skeptická. Ale dnes- "léčitel", kam se jen koukneš, sami si říkají o peníze- ceníky jim někdy visí i na webovkách a cifty se pohybují v číslech se třemi nulami. NAkonec stejně nikomu nepomohou. Za komunistů seděli a ani své "schopnosti" netušili, pak si přečetli nějakou příručku, prošli nějakým pseudozasvěcením a hned se z něj vyklubal léčitel.

reagovat 29.3.2013 18:45 - Jan Šilhart

Obecně se na léčitelství neptám, o tom mám svoje mínění, zajímají mě názory na tu paní (těch, kteří u ní byli).

reagovat 30.3.2013 08:13 - Dnes

Obecně se na léčitelství...

Ano, jistě. Nicméně stačilo mi shlédnout stránky té osoby a je mi to jasné. Zase nějaká rychlokvaška. To, o čem jsem psala.. Já osobně bych k ní nešla, takových, jako ona, jsou tu tisíce. Mimochodem, ten "můj" léčitel nic takového neznal. Byl to člověk, který neházel slovy, jako "konstelace", "alternativní rozvoj osobnosti", či dokonce (a to mě dostalo): "..... když vidím, že jsem nic - to je moudrost
když vidím, že jsem vše - to je láska
mezi těmito dvěma můj život plyne.....", stačil si sám i bez zbytečné omáčky okolo. Je žel již po smrti. Člověk, který si dá na stránky slátraninu, ...když vidím vše- to je láska..., tak už tím je podezřelý, poněvadž když vidím jejich výsledky, je to jen prázdná peněženka jejich oběti. Nic víc.

reagovat 1.4.2013 15:42 - Jarin

jednoznacne podvodnice

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.4.2015 09:55 - Alice

co tu řešíte? Nikde se nepíše že je léčitelka. To co se vám nelíbí je zřejmě to, co vám zrcadlí. Mě se to také nelíbilo, ale pochopila jsem, kde je problém. A jsem za to ráda.

reagovat 30.4.2015 11:11 - petra

Zatím velice čerstvou zkušenost.Ale léčbu kterou mi nastavila považuji za finančně nenáročnou-jak se říká za vyzkoušení nic...Že je léčitelka,to nevím,potřebovala jsem jen poradit s bylinkama a za to jsem jí moc vděčná

reagovat 12.2.2016 20:40 - kristyna

Dneska jsem u ni byla v krámku, celkove se mi nevenovala, nepouzila na mne virguli a na kaudeho používá, prisla jsem poprvé ze zvědavosti, prodala,mi dva pytliky bylin a šla,jsem domu...

reagovat 18.5.2016 17:08 - Alice

Dneska jsem u ni byla v...

Tak ta už tam asi dva roky není, v tom bylinkářství zůstala ta, co se takhle chová. Za paní Lenkou jezdíme do Prahy.

reagovat 30.7.2016 19:57 - Mona

Lenka mi několikrát velmi dobře poradila s bylinami. Na zuby (paradentoza a ustupování dásní), na cévy, na srdce, na klouby. Pak už jde jen o to, co se sebou sami uděláte. ale byliny zabraly. Jak jsem se přesvědčila, má i další schopnosti, ale já zatím nezkusila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *