léčitelka a hom eopatka Marcela Válková

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2009 13:19 - Iris

Jakou máte zkušenost s léčitelkou a homeopatkou Marcelou Válkovou ( blízko Frenštátu pod Radhoštěm )? Já moc dobrou ne. Budu ráda, když napíšete své zkušenosti.

reagovat 17.4.2009 18:41 - Iris

Napište dobré i špatné zkušenosti, budu ráda za každou zkušenost.

reagovat 17.4.2009 18:50 - Iris

moje zkušenost :

léčila jsem se 7 měsíců homeopatii. Homeopatka ( léčitelka )mi dala nejdřív jedny kapky po těch bylo docela dobře, ale jak jsem se dozvěděla v jedné poradně PC léky jsou jen na potlačení symptomů! Takže jak bylo slibováno, že mě vyléči byl jen blud. Další kapky mi stav zhoršily a to trvalo od prosince až do teď ( 3x nasadila a zas vysadila léčitelka ). Mezitím poradila vřes a jančův čaj - došlo taky k zhoršení. Ale své dílo dotáhla k dokonalosti poradila homeopatický lék Thuja CH5. Po tomto léku se mi rozjela silná deprese, byla jsem nesnesitalná sama sobě! silné bolesti nohou ( až nemohla chodit ), únava, vyčerpanost. V poradně, kde jsem napsala mi bylo řečeno, že když lék pomůže - vysadit a když zhorší - vysadit! Když jsem prosila o radu svou homeopatku, už se mi ani neozvala ani neodepsala na mejl.Přesto že jsme ji popsala své těžké potíže. A během léčby , když jsem měla nějaké stresy vše sváděla na mě, že si za to můžu sama. takže místo, aby pomohla spíš dorazila. A je jí jedno, že mám autoimunitní onemocnění a že mohla ublížit. Tolik má zkušenost. Konkrétní homeopatka se jmenuje Marcela Válková ( blízko Frenštátu pod Radhoštěm )- byla mi nesympatická už od prvního pohledu, ale nechtěla jsem ji odsuzovat díky mému pocitu, ale měla jsem svůj pocit poslechnout.

Vrcholem její neprofesionality je, že mě neupozornila na možné potíže po užívání homeopatik. A vystavila na 7 měsíců stavům stresy až deprese, a já myslela, že je to mnou, má chyba! Až mi to začínalo být divné a začala pátrat po netu.

Pacient má být upozorněn co může léčba udělat a má možnost volby jestli tuto léčbu podstoupí či ne. Ona mi tu možnost nedala! A ani v jiném nepoučila. Jsem z ní silně zklamaná, ale jak říkám měla jsem poslechnout svůj 6 smysl ten mi radil dobře.

reagovat 17.4.2009 19:25 -

Iris co k tomu dodat pláčeš na nesprávném hrobu.Sama jsi měla vědět,že pokud máš autoimunitní onemocnění nemáš podporovat imunitu a o tom jsi měla mluvit s tou homeopatkou.A pokud je ti někdo nepříjemný máš se vyvarovat kontaktu

reagovat 17.4.2009 20:31 - Iris

Ona věděla o autoimunitě, a řekla, že pomůže!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2012 22:12 - eliskaanezka

Tak já můžu paní Válkovou s klidným srdcem doporučit!!!!Byla až třetí homeopat,který nám byla schopná pomoci u dcery,která byla silný atopik.Je to sice smutné,že až třetí homeopat nám byl schopný pomoci,ale pokud někdo se rozhodl důvěřovat homeopatii,tak se může opravdu svěřit paní Válkové.

reagovat 3.11.2013 11:17 - Helena Poláchová

Rád bych se připojil,né na...

Chodila jsem se syny k paní Válkové,pomohla jim s imunitou už je to pár let.Myslím že na léčitelství něco bude,ať se to někomu líbí nebo ne.Bohužel už na paní Válkovou nemám kontakt a jelikož máme problém stejný s dcerou.Tak ji určitě opět navštívíme.Chci vás požádat o kontakt na paní Válkovou,cestu si ještě pamatujeme,ale jelikož to máme daleko-je lepší domluvená návštěva.děkuji Poláchová

reagovat 17.9.2018 18:24 - Ilona

Paní Mudr. Marcela Válková mi doslova zachránila život a následně celý změnila v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Moje léčba trvala poměrně dlouho a musím říci, že to nebylo jednoduché ani příjemné, ale vždy dobře věděla co dělá aby dosáhla nejlepšího výsledku. Ne vždy jsem chápala proč je mi během léčby někdy hůř a někdy lépe, ale všechno to vedlo k mému uzdravení. Homeopatie není o tom potlačovat symptomy, ale odbourat příčinu. Pokud někdo očekává zázračnou pilulku od bolesti, měl by jít ke klasickému lékaři.
Patří jí velký dík za vše co pro mě udělala. Nemoci pocházejí z emocí a pokud si tohle dokážete přiznat, máte napůl vyhráno.
Ještě jednou děkuji!!!!!!

reagovat 17.9.2018 19:18 - !

Ačkoliv ho léčili homeopatiky, přesto se uzdravil.

reagovat 17.9.2018 21:16 - Zase

Paní Mudr. Marcela Válková...

sebereklama?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *