Léčitelka Hana Zemková (Příbram)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2008 11:24 - Wycki

Chodíte nebo chodili jste někdo k léčitelce Haně Zemkové v Příbrami? Já k ní chodím už skoro rok, myslím, že mi to pomáhá, ale mám k ní určité výhrady. Jaké s ní máte zkušenosti vy?

reagovat 31.3.2008 07:51 - Čunderlíková

Mně teda paní léčitelka Zemková ani trochu nepomohla, a to jsem k ní chodila dva měsíce. V naději jsem očekávala, až její léčba konečně zabere, ale nic se nestalo. Řekla si o poměrně hodně peněz, tak teď zpětně lituji, že jsem se naechala od ní takto uškubat a nevykašlala se na ní hned po první návštěvě.

reagovat 31.3.2008 14:57 - Šimon

Vidíš Čunderlíková, nemáš být důvěřivá a dávat peníze podvodnici, když vidíš, že její léčba nikam nevede. Za důvěřivost se platí.

reagovat 1.4.2008 14:35 - Dagmar

Nemyslím si, že by paní Zemková byla podvodnice, ale asi ne každému musí každá léčba "sednout". Já k ní před pár lety několik měsíců chodila, byla jsem spokojená, ale pak jsem z ničeho nic přestala a za pár měsíců se mi moje problémy zase vrátily. Chtěla bych k ní zase začít chodit, musím se s ní domluvit. Myslím, že je někdy třeba delší doba, než léčba zapůsobí, že člověk nemůže po jedné nebo dvou návštěvách čekat zázraky. A nepřipadá mi až tak drahá, platila jsem asi 500 Kč, což je podle mě u takovýchto terapeutů standardní cena.

reagovat 1.4.2008 14:53 - Dagmar

A také prý člověk musí věřit, že mu léčba pomůže. Když tomu nevěří, nepomůže mu žádný léčitel, i kdyby byl sebelepší.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.11.2014 08:28 - taky Příbramák

jojo.člověk sice nrmusí...

Až na to, že ti, kdož Zemkovou znají, by se jí nikdy nesvěřili. Pomatená paní, která si navíc sama píše hodnocení, ale ve skutečnosti z lidí jen tahá peníze a kromě vyprázdnění šrajtofle NEPOMŮŽE. Souhlasím, že machři co umí- mohou být a jsou, ale ona k nim opravdu nepatří. No, ale kdo chce, ať zkusí- není nad vlastní zkušenost. Pak ať si nestěžuje- jak to tady čteme.

reagovat 25.11.2015 18:48 - em

Taky příbramačka:

Tiez mam susedov, ktori keby mohli tak by ma zniesli pod ciernu zem :) vidim, ze ani pani zemkovej sa to nevyhlo... susedia ako vy...to musi byt trest..ze sa nehanbite vypisovat po internete anonymne..fuj

reagovat 30.11.2015 08:22 - ???????????????!!!

Taky příbramačka:

Tiez...

Proč by se měli stydět, když píší pravdu? Mnozí lidé už naletěli. I když... Zemnková, ani mezi těmi šarlatány není známá. Prostě tonoucí se stébla chytá a hyeny z toho tyjí.

reagovat 23.2.2016 16:15 - živnost

Až na to, že ti, kdož...

Vždyť to dělá všechno na černo, co byste chtěli. A úřadům je to fuk, budou čekat, až někomu ublíží.

reagovat 13.9.2017 23:14 - Lenka

Díky paní Hance Zemkové jsem dnes zdravá a žiju kvalitní život. A za to ze srdce děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *